Dziewczyny kontra chłopaki.

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ODPOWIEDZ
robek
Młody rozbrykany
Posty: 245
Rejestracja: 07.12.2006, 23:25
Lokalizacja: Radom

Dziewczyny kontra chłopaki.

Post autor: robek »

Chciałem się Was zapytać o Wasze wzajemne relacje z płcią przeciwną. Jak one się układają. Co chcielibyście zmienić by były one lepsze? Pytanie oczywiście kieruje zarówno do dziewczyn jak ichłopaków.
Robek
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Dziewczyny kontra chłopaki.

Post autor: Martuśka »

Mam świetny kontakt z płcią przeciwną przynajmniej od jakiegoś czasu, w sumie teraz cały czas z chłopakami nawijam :P nie zmieniałabym nic... chociaż niektórzy mogli by być czasem bardziej wyrozumiali dla dziewczyn :)
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Dziewczyny kontra chłopaki.

Post autor: =MiLi= »

Ja zawsze miałam lepszy kontakt z Facetami, łatwiej było mi się z Nimi dogadać, zaufać... nie mogłam w żadnej Dziewczynie znaleźć tego czego szukałam jeśli chodzi o przyjaźń dlatego w efekcie zawsze trzymałam się z chłopakami. A chłopaczarą nie jestem ;) Na szczęście żaden z moich chłopaków nie miał z tym większego problemu :) No dobra... jeden miał ;]
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
ODPOWIEDZ