Mam pewnien problem...Prosze o pomoc

Ponoć to najpiękniejszy okres w życiu.... a jednak czasem daje sie we znaki - przerastające problemy; brak zrozumienia; nowe, nieznane sytuacje; ale także radości i powodzenia. Tu możesz napisać o tym wszystkim, co Cię boli, denerwuje, zastanawia i cieszy w Twoim obecnym życiu.
ODPOWIEDZ
KamilzTczewa
Młody aktywny
Posty: 1
Rejestracja: 27.02.2008, 20:21

Mam pewnien problem...Prosze o pomoc

Post autor: KamilzTczewa »

Czesc Wszystkim! Nazywam sie Kamil. Mam prawie 16 lat i mam problem z dojrzewaniem. Choc mam tyle lat, to wygladam jak 12-latek. Mam 160 cm wzrostu, moj penis jest maly, jak u 9 latka... :fala: i niemam zarostu lonowego ani pod pachami. Bardzo mi to przeszkadza... jestem osoba aktywna, lecz przez ten problem wsydze pokazac sie np. na plazy czy na basenie... Niewiem co mam robic ... Czekam i czekam a nic z moim cialem sie niedzieje... :roll: :cry: Prosze powiedzcie co mam zrobic....:( :(
cya
Virgin
Szalony pismak
Posty: 743
Rejestracja: 19.08.2004, 22:15
Lokalizacja: LODZ

Re: Mam pewnien problem...Prosze o pomoc

Post autor: Virgin »

moj brat tez dlugo dlugo wygladal na mlodszego, tyle zeposzedl do lekarza i okazalo sie, ze ma cos z kosccem (nadgarstek dziecka dwa lata mlodszego). jest pod opieka lekarza caly czas i wyglada juz jak powinien na swoj wiek :)
MIŁOŚCI MOWĄ NIE JEST SŁOWO,
LECZ BOSKI POCAŁUNEK.
you are the reason I wake up everyday and sleep through the night
Offik
Prawie autorytet
Posty: 2650
Rejestracja: 02.12.2005, 13:16
Lokalizacja:

Re: Mam pewnien problem...Prosze o pomoc

Post autor: Offik »

chodzisz do swojego lekarza pierwszego kontaktu regularnie?

jesli chodzisz to on nic na to nie mowi? jesli jest cos nie tak to mysle ze sam by zareagowal.

ale dla pewnosci mozesz sie do niego przejsc i zapytac:P)
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Mam pewnien problem...Prosze o pomoc

Post autor: *MysterY* »

zobaczysz już niedługo zacznie wszystko być ok ;) Ale możesz iść do lekarza pierwszego kontaktu:)
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
fabiszek93
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 29.04.2008, 20:46

Re: Mam pewnien problem...Prosze o pomoc

Post autor: fabiszek93 »

ja mam ten sam problem co kamil:(
Offik
Prawie autorytet
Posty: 2650
Rejestracja: 02.12.2005, 13:16
Lokalizacja:

Re: Mam pewnien problem...Prosze o pomoc

Post autor: Offik »

fabiszek, jak widzisz nie jestes sam wiec nie jest to takie dziwne...
Krisek
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 25.10.2007, 09:32

Re: Mam pewnien problem...Prosze o pomoc

Post autor: Krisek »

Offik, to nie jest sprawa pocieszania, bo czasem jest to sprawa dla specjalisty. Jak ktos sie pocieszy i odpusci, to potem moze byc za pozno. Najzwyczajniej trzeba isc do endokrynologa (od hormonow) i zbadac, czy przypadkiem nie trzeba pobudzic produkcji hormonow przez organizm. Fachowiec bedzie wiedzial.

Fakt, ze je w ogole zaczalem rosnac jak mialem 16 lat, bo wczesniej bylem kurdupel i moja cioteczna siostra, mlodsza o rok, a wyzsza wtedy o poltorej glowy, mowila na mnie "Maly" albo "Malec". Do tej pory tak mowi, chociaz jestem wyzszy o pol glowy.

Druga sprawa to rozwoj plciowy. On nie zawsze przebiega rowno ze wzrostem. Od postu Kamila minelo juz troche czasu i moglo sie cos zmienic. Okres wakacji bywa okresem zmian.
ODPOWIEDZ