Co myślicie o snach?

Nie wiesz gdzie umiescić swój post? A może chcesz poznać nowych ludzi? Jak sama nazwa mówi na tym forum jest wszystko dozwolone, no może nie do końca... ;-]
ODPOWIEDZ
Justyśka
Szalony pismak
Posty: 506
Rejestracja: 21.10.2007, 13:30
Płeć: kobieta
Lokalizacja: LiSóW

Co myślicie o snach?

Post autor: Justyśka »

Rzadko pamiętam co mi się śni, ale miałam w życiu jeden dziwny sen jakiś rok temu,który bardzo utkwił mi w pamięci i chciałabym wiedzieć, co o nim myślicie i czy miewacie też takie dziwne sny?


Śniło mi się, że byłam z koleżankami w naszej szkole. Byłam tam na rowerze, ale potem jakiś koleś mi go zwinął. Poszłam do łazienki i zobaczyłam tam klęczących kilku satanistów. mieli długie, czarne włosy i modlili się "Ojcze nasz,któryś jest w piekle..." ja też uklękłam i zaczęłam się modlić...ale już "...w niebie". Jedna z satanistek nagle wzięła żyletkę czy coś i zaczęła se żyły podcinać. Nikt się nie zainteresował, więc zadzwoniłam po karetkę. Pamiętam, że miałą na imię Agnieszka i dokładnie pamiętam jak wyglądała. W szpitalu cały czas przy niej siedziałam, ale ona była nieprzytomna. Po paru tygodniach przywieźli ją ze szpitala i leżała u mnie w łóżku. Jak się ocknęła to się pytała mnie kim jestem i w oóle, wytłumaczyłam jej wszystko i się sen skończył.

Macie też takie dziwne sny? Wierzycie w jakąś "moc" snów?
"Na zawsze stajesz się odpowiedzialny za to, co oswoiłeś." Saint-Exupery
........................:::::::::::::::::::::.............................
"Nie przejmuj się zbytnio tym, co ludzie powiedzą. Rob, co ci się w życiu podoba, jeśli tylko będziesz mogla potem w lustrze spojrzeć sobie w twarz." L.M Montgomery
robek
Młody rozbrykany
Posty: 245
Rejestracja: 07.12.2006, 23:25
Lokalizacja: Radom

Re: Co myślicie o snach?

Post autor: robek »

Każdy ma czasem dziwne sny. I nie ma w tym chyba nic złego. Interesujące natomiast jest to czy sny do czegoś chcą nas doprowadzić. Czy czemuś służą. A jak służą. To czemu?
Robek
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: Co myślicie o snach?

Post autor: JaGaKi »

Np służą temu, żeby w nie wierzyć i myśleć, że się spełnią. A jak się mocno w to wierzy to na pewno tak będzie.
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Co myślicie o snach?

Post autor: Martuśka »

Uwielbiam moje sny :P zazwyczaj śni mi sie wszystko tak realistycznie :D pamiętam prawie wszystkie sny i każdy jest fajny albo troche mniej fajny :P Znam przesąd, że jak sie śpi pierwszy raz na nowym miejscu to właśnie sen z tej nocy sie spełni hehe albo np. że sny mają jakieś ukryte znaczenie i różne jeszcze takie głupoty :P znaczy osobiście w to nie wierze i nie widzę sensu wierzenia w to :P

Na wykładach facet mówił ze wg niego (tak jak wszystko na jego wykładach jest wg niego) i może jeszcze jakiś książek sny to tylko obrazy, które mózg sobie "układa"... są to wycinki zdarzeń z minionego dnia.

A ja myślę, że to tak żeby nam sie nie nudziło w czasie spania :D taka rozrywka... szkoda tylko ze faza REM jest taka krótka i najczęściej nad ranem kiedy trzeba wstać...
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: Co myślicie o snach?

Post autor: shyduo »

A ja raczej snów nie miewam, a dokładniej ich nie paimętam, bo ma się chyba zawsze. Od czasu do czasu pamiętam, że coś tam mi się śniło, ale baaardzo rzadko zdarza się, abym potem pamietał co mi się w nocy we śnie przytrafiło
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Co myślicie o snach?

Post autor: =MiLi= »

Ja miewam sny, tylko nie zawsze pamiętam co mi się śniło. Słyszałam, że sny czyta się na odwrót ;) i tak jak np śniło mi się, że będę miała synka tak będę miała prawdopodobnie córkę ;) raczej nie wierzę w sny. Chociaż są ludzie, którym sny się sprawdzają i śni Im się Ich życie w przyszłości :)
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Co myślicie o snach?

Post autor: Linka »

Śniło mi się ostanio, że leżałam sobie na wielkiej polanie, był cudowny upał i czyściutkie niebo. Ależ się zawiodłam, jak po przebudzeniu spojżałam przez okno ;)
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
Justyśka
Szalony pismak
Posty: 506
Rejestracja: 21.10.2007, 13:30
Płeć: kobieta
Lokalizacja: LiSóW

Re: Co myślicie o snach?

Post autor: Justyśka »

W Twoim śnie widocznie były Twoje pragnienia dotyczące pogody:P
"Na zawsze stajesz się odpowiedzialny za to, co oswoiłeś." Saint-Exupery
........................:::::::::::::::::::::.............................
"Nie przejmuj się zbytnio tym, co ludzie powiedzą. Rob, co ci się w życiu podoba, jeśli tylko będziesz mogla potem w lustrze spojrzeć sobie w twarz." L.M Montgomery
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Co myślicie o snach?

Post autor: =MiLi= »

Dziś mojemu Mężowi śniło się, że dostał limit kredytowy do konta firmowego :) i był to proroczy sen, bo dziś zadzwoniła Pani, że Bank ten limit nam przyznał :D
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
ODPOWIEDZ