Muzyka na żywo czy z odtwarzacza itp.

Jeżeli chcesz podzielić się swoimi opiniami na temat najnowszej płyty swojego idola zajrzyj tutaj. Na tym forum rozmawiamy o każdym gatunku muzy.
ODPOWIEDZ
robek
Młody rozbrykany
Posty: 245
Rejestracja: 07.12.2006, 23:25
Lokalizacja: Radom

Muzyka na żywo czy z odtwarzacza itp.

Post autor: robek »

Chciałem Was sięzapytać czy wolicie słuchać muzykę na żywo czy może wolicie ją odtwarzać z CD bądz z mp3. I dlaczego ?
Robek
Centi66691
Człowiek czynu
Posty: 1241
Rejestracja: 23.09.2007, 13:13
Lokalizacja: Hollyłódź

Re: Muzyka na żywo czy z odtwarzacza itp.

Post autor: Centi66691 »

Wiesz zawsze fajniejszy efekt jest na żywo ale nie zawsze jest taka okazja :D dlatego słucham sobie mp3 :D
"Wielcy Tancerze nie są wielcy z powodu swojej techniki, lecz pasji"
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Muzyka na żywo czy z odtwarzacza itp.

Post autor: Linka »

Ja tam lubie i w domu słuchać i na koncercie.
Dużo zależy od muzyki jakiej się słucha. Np Mandaryny lepiej słuchać z CD niż na żywo ;) No, ale ja takiej muzyki nie słucham.
Na koncerty nadają się raczej posenki żywsze, ostrzejsze, na których słuchanie nie zawsze ma się ochotę w domu. A słuchać na żywo jakichś smętnych ballad to nuda, lepiej puścic je sobie w domu, kiedy np ma się doła :)
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: Muzyka na żywo czy z odtwarzacza itp.

Post autor: shyduo »

Na żywo to jest zupełnie inne przeżycie. Gdy idziesz na koncert chcesz się wybawić, wyszaleć. Doznajesz wrażeń nie tylko słuchowych, ale i wzrokowych. Odtwarzacz pozwala Ci się za to wsłuchać w muzykę, spróbować ją przeżyć (oczywiście, nie twierdze, ze na koncertach tak się nie da). Dodatkowo pozwala, aby muzyka była podkładem zwykłego dnia.
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Muzyka na żywo czy z odtwarzacza itp.

Post autor: Martuśka »

Rzadko bywam na koncertach więc raczej mp3 ale jak wejde na youtube to wyszukuje wersji koncertowych bo zazwyczaj sa lepsze:)
ODPOWIEDZ