Wakacje

Nie wiesz gdzie umiescić swój post? A może chcesz poznać nowych ludzi? Jak sama nazwa mówi na tym forum jest wszystko dozwolone, no może nie do końca... ;-]
ODPOWIEDZ
robek
Młody rozbrykany
Posty: 245
Rejestracja: 07.12.2006, 23:25
Lokalizacja: Radom

Wakacje

Post autor: robek »

Macie już jakieś plany na wakacje? Jedziecie na jakiś obóz, kolonie. A może wolicie trochę popracować i zarobić sobie grosza.
Robek
Centi66691
Człowiek czynu
Posty: 1241
Rejestracja: 23.09.2007, 13:13
Lokalizacja: Hollyłódź

Re: Wakacje

Post autor: Centi66691 »

W moim przypadku jest tak że jeszcze nie liczę na wakacje tylko czekam aż wystawią oceny xD a później się pomyśli ale na pewno najpierw praca a później Relax (Polskie morze) i może jakiś kraj obcy xD
"Wielcy Tancerze nie są wielcy z powodu swojej techniki, lecz pasji"
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Wakacje

Post autor: Linka »

W tym roku jakoś mam wyjątkowo dużo planów.
Jeśli uczelnia będzie organizowała wyjazd w Bnieszczady- postaram się na niego zapisać, bo zawsze marzyłam o wyjeździe w góry, ale nigdy nie było mnie na niego stać.
na pewno parę razy pojadę nad morze, bo mam blisko. Może do znajomych nad jezioro.... Wszystko reguluje pogoda.
We wrześniu chciałabym jechać na miesiąc gdzieś do pracy za granicę, okaże się czy uda się ją załatwić.
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Wakacje

Post autor: =MiLi= »

My w tym roku siedzimy w domu i na działce z racji tego, że nasza Córcia przyjdzie na świat akurat w okresie wakacyjnym :)
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: Wakacje

Post autor: JaGaKi »

Stopowa tułaczka po Europie ;) Jak sesja dobrze pojdzie to w wrzesniu do pracy;)
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
~sxaxrxuxs~
Młody aktywny
Posty: 179
Rejestracja: 03.02.2007, 20:50
Lokalizacja: łódź

Re: Wakacje

Post autor: ~sxaxrxuxs~ »

hmmm.... ja jadę do Anglii a potem nie wiem... może do babci albo zostanę w domku... :))
... don't worry be happy.. :))
Justyśka
Szalony pismak
Posty: 506
Rejestracja: 21.10.2007, 13:30
Płeć: kobieta
Lokalizacja: LiSóW

Re: Wakacje

Post autor: Justyśka »

najpierw to chcę, żeby już było po egzaminach, po bierzmowaniu i po wystawieniu ocen. Później chcę się dostać do jakiejś szkoły... no ale jak już będzie po tym wszystkich to chyba jadę do kuzynów w okolice Żywca, jak wypali to do Kołobrzegu no i obowiązkowo do babci:D
"Na zawsze stajesz się odpowiedzialny za to, co oswoiłeś." Saint-Exupery
........................:::::::::::::::::::::.............................
"Nie przejmuj się zbytnio tym, co ludzie powiedzą. Rob, co ci się w życiu podoba, jeśli tylko będziesz mogla potem w lustrze spojrzeć sobie w twarz." L.M Montgomery
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Wakacje

Post autor: Martuśka »

pojęcia nie ma co bede robić w wakacje, najpierw sesja a po zaliczeniu egzaminów bede myślała co robić dalej... pomyśle razem z moim Skarbem jak spedzimy wakacje:)
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Wakacje

Post autor: Paweł »

jak zawsze chciałbym żeby były najlepsze, zebym duzo podróżował, nie siedzial w miescie itp itd... i zazwyczaj pewnie sie na tym skonczy ;]
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Freddy
Młody aktywny
Posty: 12
Rejestracja: 19.04.2008, 18:27
Lokalizacja: Kłodzko

Re: Wakacje

Post autor: Freddy »

Przy odrobinie szczęścia zdam egzamin na prawo jazdy, kupię auto, zbiorę przyjaciół i pojedziemy w długą podróż po ojczyźnie :)...to są plany na drugi miesiąc wakacji, pierwszy mam zamiar przepracowac :tak: Z czegoś podróż trzeba opłacić :wink:
Lion Of Judah
aguśka
Człowiek czynu
Posty: 1108
Rejestracja: 14.07.2007, 14:33
Płeć: kobieta

Re: Wakacje

Post autor: aguśka »

ja raczej te wakacjie przepracuje... no i bedę sie zajmowała małym Mateuszkiem (bo siostra po macieżyńskim do pracy wraca), oczywiście chyba już w czerwcu zapisze sie na prawko (wcześniej niestety nie mogę)
"Bywają takie dni i noce, które zmieniają wszystko. Bywaja takie rozmowy własne lub zaszłyszane, które są w stanie wywrócić do góry nogami cały nasz świat. Nie możemy ich przewidzieć. Nie możemy się na nie przygotować. Czyhaja gdzieś na nas zapisane w łańcuchu pozornych przypadków, nieuchronne jak świt po ciemności.."
"Hera moja miłość"
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: Wakacje

Post autor: JaGaKi »

No i zmieniło się coś? U mnie tak...
Biore przyspieszony kurs Hiszpanskiego od podstaw ponieważ jadę na stopa do Hiszpanii i do Portugalii ;)
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Wakacje

Post autor: *MysterY* »

Ja z Pawłem i z Kamilką i Centi jedziemy w góry Słowackie ale już raczej nie spacerować tylko na tatralandii i na gokarty :)
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Wakacje

Post autor: Martuśka »

Taaa zmieniło sie:P po sesji wsiadam w samolot i wylatuje na 2-3 miesiące do Anglii do pracy, no chyba że to nie wypali to zostaje w Poznaniu i tam pracuje - jedno jest pewne - wakacje przepracuje na pewno:P ogólnie wakacje to ja właśnie kończę bo dla mnie studia to lepiej niż wakacje (nie licząc sesji) :P
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Wakacje

Post autor: =MiLi= »

My nie zmieniliśmy planów ;) spędzimy te wakacje w domku poznając się z naszą Córcią - poodwiedzamy jedynie działki :)
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Wakacje

Post autor: Martuśka »

u mnie nadal ten wyjazd jest niepewny... ale szukam już pracy tu w Polsce:)
Centi66691
Człowiek czynu
Posty: 1241
Rejestracja: 23.09.2007, 13:13
Lokalizacja: Hollyłódź

Re: Wakacje

Post autor: Centi66691 »

hehe ja idę harować przez 3 i pół tygodnia do Cukierni najprawdopodobniej :D ale będę wiedział od soboty :)

P.S widzicie mnie tam ?:P
"Wielcy Tancerze nie są wielcy z powodu swojej techniki, lecz pasji"
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Wakacje

Post autor: Martuśka »

hehe centi ciebie to nie wiem czy tam widzę ale siebie absolutnie:P myślę, że wypłatę bym tam zostawiła:P

Plan już mam:P zostaje w Poznaniu, szukam tam pracy, dokładnie jako niania:P zarobie akurat tyle żeby opłacić mieszkanie i szkołę no i zostanie jeszcze coś dla mnie:) jak mi sie to uda to znaczy ze w sumie sie całkowicie usamodzielnię:P
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Wakacje

Post autor: =MiLi= »

Martuśka, pewnie po jednym dniu nie mogłabyś na słodycze patrzeć ;)

Dobra decyzja :D
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Wakacje

Post autor: Martuśka »

Oj co do słodyczy to mam spore możliwości:P litr lodów dla mnie to nic a ciasta czy czekolada to pikuś :P


teraz doszłam do wniosku ze raczej nie będę miała wakacji:P ale nie czuje sie zmęczona tym rokiem na studiach wiec teraz w końcu mogę popracować:)
ODPOWIEDZ