TRUDNY WYBÓR

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ODPOWIEDZ
Kefir[ek]
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 03.01.2003, 23:37

TRUDNY WYBÓR

Post autor: Kefir[ek] »

Mam jedną koleżankę poznałem ją przez gg spotkalismy się jest super :D w ogóle chyba sie w niej zakochałem ale poznałem powna laskę z szkoły ona jest tesz cool fany wyglad i w ogóle NO I CO JA TERAM MAM ZROBIĆ :(
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: TRUDNY WYBÓR

Post autor: bober »

musisz cos wiecej napisac ... bo po tym to ciezko cokolwiek powiedziec :cinol:
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

.hm....

Post autor: PLAGIATT »

wybierz ta na ktorej ci bardziej zalezy z ktora latwiej ci sie rozmawia...hm... ktora nie sepi kasy :] no to twoj wybór musisz isc za glosem serca :]
Kefir[ek]
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 03.01.2003, 23:37

Re: TRUDNY WYBÓR

Post autor: Kefir[ek] »

no fes hehe ono co obydwie mi mówia że mnie kofaja itd a ja niewim co zrobić i jak jednej cokolwiek powiedzieć jak jednej powiem że nie to widze jusz 2 reakcje jusz bede świnia itd jusz to iwdze:((
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: TRUDNY WYBÓR

Post autor: PLAGIATT »

eee.... nieprawda niemow poprostu nie... owiń to poprostu w bawełne troszke i powiedz że masz już dziewczyne no albo unikaj odpowiedzi na to pytanie ..... albo porozmawiaj w 4 oczka i powiedz ze podoba ci sie lecz znalazles jeszcze kogos blizszego twojej duszy :twisted: i zeby niebyla zla jakiego dokonales wyboru :] niewiem musisz wymyslec i wybrac !!!!
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: TRUDNY WYBÓR

Post autor: macey »

hymmmmm niedobry chlopczyk na 2 fronty jechac ulalla... to jak jzu masz 3 to znajdz se jeszcze 3 ;D bedize zabawniej a co sie stanie jak sie okaze ze one lezbijki sa i juz maja dizewczyne? eee... uu aa to nie ten problem... ok teraz na serio... olej obie ;D a ta prawdziwa sama wleci w twe rece :> :jeee: ee nie no teraz juz na serio... emm nie wiem jak ci pomoc :DDD:D:D (bueehhehehehehhehehe to z siebie sie smieje nie z ciebie :D)
grzesieq
Młody aktywny
Posty: 87
Rejestracja: 04.10.2002, 20:00
Lokalizacja: eudezet!

Re: TRUDNY WYBÓR

Post autor: grzesieq »

Hmm a może trójkącik? :lol:

A tak na poważnie to nieładnie tak na dwa fronty... Musisz wybrać tą, na której ci bardziej zależy. A tej drugiej powiedzieć to bezpośrednio, ale delikatnie, żeby się nie załamała. (tak czasami jest...)
ODPOWIEDZ