Niedziela

Nie wiesz gdzie umiescić swój post? A może chcesz poznać nowych ludzi? Jak sama nazwa mówi na tym forum jest wszystko dozwolone, no może nie do końca... ;-]
ODPOWIEDZ
robek
Młody rozbrykany
Posty: 245
Rejestracja: 07.12.2006, 23:25
Lokalizacja: Radom

Niedziela

Post autor: robek »

Jak spędzacie czas w Niedzielę ? Idziecie do kościoła na msze. Jesteście na uczelni, specerujecie po dworze, idziecie na przyjecie, siedzicie na necie, na grillu, ognisku. Czy może idziecie do marketuna zakupy.
Robek
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Niedziela

Post autor: Martuśka »

Bardzo różnie to u mnie wygląda... jeśli jestem w domu to najczęściej w niedziele wracam do Poznania ( 5 godzin w pociągu) i o 19 jestem tam na miejscu i na 20 idę do kościoła a jeśli całą niedziele spędzam w Poznaniu to wstaje późno, robie obiad albo jem na mieście, potem sie uczę jak trzeba albo jak jest ładna pogoda to idę na długi spacer bądź spotykam sie ze znajomymi lub idę na zakupy a wieczorem do kościoła... a jeśli jestem w niedziele w domu to rodzinny obiad a potem leniuchowanie przed tv na przemian z kompem :P
robek
Młody rozbrykany
Posty: 245
Rejestracja: 07.12.2006, 23:25
Lokalizacja: Radom

Re: Niedziela

Post autor: robek »

U mnie też jest z tym różnie. Bo albo jestem na wykładach, albo idę na spacerek, czasami na jakąś imprezkę lub do kościóka.
Robek
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Niedziela

Post autor: Linka »

Nie lubię niedziel, zazwyczaj są nudne i smętne.
Do kościoła nie chodzę, a w ciągu dnia zazwyczaj idę się gdzeiś przejść,a albo na zakupy z mamą, bo tylko w ten dzień tygodnia ma wolne. Co jakiś czas w niedzielę są koncerty, a potem porażka wstawać w poneidziałek do szkoły, jak wróciło się do domu o 2 albo 3 ;)
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
aguśka
Człowiek czynu
Posty: 1108
Rejestracja: 14.07.2007, 14:33
Płeć: kobieta

Re: Niedziela

Post autor: aguśka »

najpier do kościoła potem obiad, a potem to już zależy, albo się nudze, albo ide np. nad Wisłę, albo jak mnie naleci to do książek siąde...
"Bywają takie dni i noce, które zmieniają wszystko. Bywaja takie rozmowy własne lub zaszłyszane, które są w stanie wywrócić do góry nogami cały nasz świat. Nie możemy ich przewidzieć. Nie możemy się na nie przygotować. Czyhaja gdzieś na nas zapisane w łańcuchu pozornych przypadków, nieuchronne jak świt po ciemności.."
"Hera moja miłość"
czarownica333
Szalony pismak
Posty: 738
Rejestracja: 17.06.2006, 08:49
Lokalizacja: Krzeszowice

Re: Niedziela

Post autor: czarownica333 »

jedyny obowiązkowy punkt to wyjście do kościoła, zazwyczaj rano :) a cała reszta to już mija dowolnie :) albo z dobrą książką i kubkiem herbaty, albo nad książkami i się uczę, albo jakiś długi spacer, względnie wypad gdzieś dalej, w jakieś górki,albo gdzieś ze znajomymi się włóczymy. Dziś np się uczyłam dość długo, a potem poszłyśmy z siostrą na taki dłuuuugi spacer i było fajnie :D zakupów czy innych załatwień nie lubię w niedzielę robić. To ma być dzień odpoczynku i już! :D
"Kto na drodze swego życia zapalił choćby jeden promyk nadziei dla pogrążonego w czarnej godzinie, ten nie żył daremnie"
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: Niedziela

Post autor: shyduo »

Jeżeli nie jest to wiosna/lato/wczesna jesień, gdy jestem na wsi to nie mam totalnie żadnych planów poza jednym: długo pospać. Jeśli tego nie liczymy to każda niedziela może być dla mnie inna. Nie lubię jednak tego dnia, bo mam poczucie, że już następnego przyjdzie poniedziałek :P
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Niedziela

Post autor: =MiLi= »

Hmm niedziela to dla mnie dzień jak każdy inny wolny ;) jeśli Bastek pracuje to zazwyczaj siedzę w domu i sprzątam, oglądam tv, siedzę przy kompie, robię zaległe rzeczy, ewentualnie ktoś mnie odwiedza... a gdy mój Mąż ma wolne to zazwyczaj do południa leżymy w łóżku a potem jedziemy do kogoś w odwiedziny, do ZOO, na zakupy lub w inne miejsce :) no chyba, że mamy coś do załatwienia i jesteśmy umówieni na godzinę, to omijamy punkt z wylegiwaniem się do południa ;)
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
Justyśka
Szalony pismak
Posty: 506
Rejestracja: 21.10.2007, 13:30
Płeć: kobieta
Lokalizacja: LiSóW

Re: Niedziela

Post autor: Justyśka »

nie lubię niedziel...zazwyczaj się nudzę. Rano wstaję i ideę do kościoła, potem siedzę trochę na kompie, jem obiad. Po południu albo umawiam się ze znajomymi albo leżę:P Jak już naprawdę mi się nudzi to uczę się na poniedziałek
"Na zawsze stajesz się odpowiedzialny za to, co oswoiłeś." Saint-Exupery
........................:::::::::::::::::::::.............................
"Nie przejmuj się zbytnio tym, co ludzie powiedzą. Rob, co ci się w życiu podoba, jeśli tylko będziesz mogla potem w lustrze spojrzeć sobie w twarz." L.M Montgomery
Centi66691
Człowiek czynu
Posty: 1241
Rejestracja: 23.09.2007, 13:13
Lokalizacja: Hollyłódź

Re: Niedziela

Post autor: Centi66691 »

Albo odpoczywam po imprezie i śpię do 12 albo normalną niedziele odpoczywam idę do kościoła jem obiad i wylegiwuję się
"Wielcy Tancerze nie są wielcy z powodu swojej techniki, lecz pasji"
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Niedziela

Post autor: Paweł »

ostatnio spie do jakiejs 10-11... pozniej troszke pracy i 2 h pociagiem do stolicy...

trza to zmienic ;]
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: Niedziela

Post autor: JaGaKi »

Zdecydowanie - trza zmienić stolice!:>
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Niedziela

Post autor: Martuśka »

na jakie miasto JaGaKi?

no w ta niedziele to spedziłam kilka godzin w pociagu wiec nie była fajna a niestety czesto mi sie takie zdarzają tylko moze w bardziej humanitarnych warunkach...
Justyśka
Szalony pismak
Posty: 506
Rejestracja: 21.10.2007, 13:30
Płeć: kobieta
Lokalizacja: LiSóW

Re: Niedziela

Post autor: Justyśka »

tą niedzielę też troszkę spędziłam w pociągu, ale na pewno mniej niż Ty, Martuśka bo ja tylko trochę ponad godzinkę ii potem tylko autobusik i znowu w domciu:D
"Na zawsze stajesz się odpowiedzialny za to, co oswoiłeś." Saint-Exupery
........................:::::::::::::::::::::.............................
"Nie przejmuj się zbytnio tym, co ludzie powiedzą. Rob, co ci się w życiu podoba, jeśli tylko będziesz mogla potem w lustrze spojrzeć sobie w twarz." L.M Montgomery
ODPOWIEDZ