Abonament TV.

Nie wiesz gdzie umiescić swój post? A może chcesz poznać nowych ludzi? Jak sama nazwa mówi na tym forum jest wszystko dozwolone, no może nie do końca... ;-]
ODPOWIEDZ
robek
Młody rozbrykany
Posty: 245
Rejestracja: 07.12.2006, 23:25
Lokalizacja: Radom

Abonament TV.

Post autor: robek »

Chciałem się zapytać Was co myslicie o płacenie abonamentu za posiadanie odbiornik tv i radiowego. Abonament ten dotyczy tylko tv publicznej. Sprawa jest o tyle ciekawa, że większość z nas placi oprócz tego abonamentu także opłatę na tv kablową. Zatem pytanie czy abonament tv i radiowy powinien byc zniesiony czy może powinno Go się egzekwować skuteczniej od kazdego, kto posiada powyzsze media w domu ?
Robek
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Abonament TV.

Post autor: Martuśka »

Uważam, że powinien być nadal płacony abonament. Fakt ze niektórzy (ci co posiadają kablówkę) płacą podwójnie za stacje państwowe bo w pakiecie kablówki tez są te stacje i osobno płacą abonament radiowo-telewizyjny... Odkąd pamiętam u nas zawsze płaciło sie ten abonament i nie widziałam w tym nic dziwnego... Wiem ze to stacje publiczne ale jakoś u nas nawet za "publiczne" sie płaci wiec wcale mnie nie dziwi ten fakt... z reszto jak słyszę słowo "publiczne" to kojarzy mi sie z pieniędzmi/płaceniem a nie z czymś za darmo...
ODPOWIEDZ