Czemu tak slabo????

Tu możecie kierować wszelkie sugestie, uwagi i propozycje dotyczące naszego serwisu i tego forum.
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Czemu tak slabo????

Post autor: Fighter »

Mam pytanko czemu tak malo osob jest na tym forum :?: . Jesli sa juz zarejestrowani to i tak jakiekolwiek posty sa rzadkie. W porownaniu z innymi (chodzi o forum) wypadacie slabo. Moze dlatego ze tylko dwa jeszcze inne znam, wiecej znac nie chcialem :D .
Powinniscie cos zrobic i przyciagnac wiecej ludu. Wystarczy tylko chciec.
Powodzenia :D
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
emailowiec
Szalony pismak
Posty: 877
Rejestracja: 23.10.2002, 18:16
Lokalizacja: O.

Re: Czemu tak slabo????

Post autor: emailowiec »

A myślisz że Paweł nie chce??? Że Ja nie chcę?? Że rezta nie chce??
Wszyscy tego chcą, ale z realizacją jest nieco trudniej :D :D :D
;)
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Czemu tak slabo????

Post autor: Fighter »

Moim zdaniem trzeba troche ruszyc glowa i sie uda :D .
Kolejny problem to to ze jest troche zarejestrowanych osob ale szczeze mowiac malo sie udzielaja. Musi byc tego jakis powod.
Zaproponujcie konkurs kto sciagnie najwiecej osob na forum.
Niema za co zawsze lubilem dzielic sie pomyslami, mam ich sporo 8) :D
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
emailowiec
Szalony pismak
Posty: 877
Rejestracja: 23.10.2002, 18:16
Lokalizacja: O.

Re: Czemu tak slabo????

Post autor: emailowiec »

"społeczność" tego forum nie lubi konkursów :!: :D :D :D
;)
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Czemu tak slabo????

Post autor: Fighter »

emailowiec pisze:"społeczność" tego forum nie lubi konkursów :!: :D :D :D
"Spolecznosc" tego forum nic nielubi i moze to jest wasz problem :?: :D .
Z takim nastawieniem niedziwie sie ze nic wam nie wychodzi.
Zycze powodzenia.
PS: Policz ile osob w dzisiejszym dniu cokolwiek napisalo na tym forum.
Jak ktos nowy przyjdzie i niech sie nawet zarejestruje i cos napisze. To zobaczy ze musi dlugi czas minac zeby dostal odpowiedz albo ktos cos napisal.
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Czemu tak slabo????

Post autor: bober »

konkurs byl niedawno ! :cinol:

a wiesz jak ktos nowyy sie rejestruje to zawsze dostaje odpowiedz niemal odrazu, no bez przesady ale w przeciagu godziny tak zazwyczaj jest, bo widzisz, ze nie zawsze jest duzo postow jednego dnia, nie znaczy ze nikt tu nie zaglada...
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Czemu tak slabo????

Post autor: Fighter »

Bober ("wodzu" :D ) wiesz co powiem tak ja czekam dluzej na odpowiedzi wiec nie sciemniac mi tu :D .
Oj cos slabo ten konkurs przeprowadziliscie bo malo osob jest.
A tak przyokazji zatrudnijcie naganiaczy bydla (czytaj ludzi) :D .
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Czemu tak slabo????

Post autor: Paweł »

Fighter pisze:To zobaczy ze musi dlugi czas minac zeby dostal odpowiedz albo ktos cos napisal.
ciekawe.... jakoś np. na ten topic nawet godzina nie mineła a ktoś już odpowiedział.... ale powroćmy do tematu....
Mam pytanko czemu tak malo osob jest na tym forum :?:
Hmm... czy mało... hmmm... nie ujołbym tak tego, bo mało to może nie jest, ale duzo to też na pewno nie... jezeli chodzi ci o aktywnych usserów to i tak nie jest źle... np. na największym forum typu phpbb w polsce na ponad 1000 usserów (już nawet ich nie licze) to ponad 3/4 jest nieaktywna... już nie wspomne ile osób wogóle nie napisało ani jednego posta...
... poza tym ludzie rejestrują sie nie tylko po to aby pisac, także po to aby czytać... dzięki rejestracji widzą co już czytali a co nie... 8)
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Czemu tak slabo????

Post autor: Fighter »

No wiec Adminku (glupi admin - niezle moge tak mowic :?: :D ) na ten post nie czekalem moze dlugo, a wiesz czemu bo zobaczylem ze jest ktos aktywny.
Lecmy dalej. Wiesz lepiej zeby bylo sporo osob zarejestrowanych bo zawsze bedzie kilka osob aktywnych.
Pozatym bedzie co czytac bo posty beda czestrze.
A tu nudno z dnia nadzien posty rzadko sie pojawiaja.
Ja znam forum gdzie sporo osob jest zarejestrowanych ale tam cos sie dzieje i to czesto.
Czekam na riposte :D
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Czemu tak slabo????

Post autor: bober »

prawda jest, ze aktywnych userow jak na lekarstwo :( ale nie jest wcale sprawa prosta przyciagnac ludzi... byly promocje, byly nagonmki ;) i widzisz jaki efekt... no w prawdzie ludzi przybywa ale wolno i to zazwyczaj nic nie pisza :| sam nie wiem co mozna by na to poradzic ... mysle ze tylko z czasem to sie zmeni powoli ale systematycznie :)
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
emailowiec
Szalony pismak
Posty: 877
Rejestracja: 23.10.2002, 18:16
Lokalizacja: O.

Re: Czemu tak slabo????

Post autor: emailowiec »

a po za tym forum istnieje dopiero 3 miesiące ( i klika dni)... :twisted:
;)
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Czemu tak slabo????

Post autor: Fighter »

No wiec ja mimo iz niedawno sie zarejstrowalem, troche sie udzielam.
Moje pytania z serji "Glupie pytanie" mysle ze sa calkiem niezle :D .
No ale co to daje skoro i tak malo ludzi odpisuje.
Moja propozycja jest taka, zeby wejsc naprzyklad na czat lub irc i poinformowac ludzi o tym forum.
Ale zeby to niebylo tak:
Wejdz na www.strefazso9.com/forum nie porzalujesz.
Po takim tekscie to bym goscia co mi to proponuje ostro zejchal.
Trzeba troche urzyc ciekawych sformulowan. Ktore by bardziej zachecily do wejscia. W ciagu godziny mozna poinformowac w taki sposob ponad 100 osob. Wiem bo na ircu tak robilem.
Teraz skoro przykladowo poinformowalismy o tym 100 osob sa jakies szanse ze chociaz 10 z nich sie zarejestruje.
Ow nagonke powturzyc kilka razy i popewnym czasie bedzie wiecej ludzi zarejestrowanych. A co zatym idzie wieksze prawdopodobienstwo ze beda sie udzielac.
Sposobow jest mnustwo. Ale jezeli tylko zastanawiacie sie i prosicie zeby forumowicze informowali o tym forum znajomych to powodzenia zycze :D .
Musicie sie sami za to wziasc albo chociaz poprosic za jakims wynagrodzeniem (naprzyklad za bycie modderatorem) kogos.
Ruszac mi tu glowka wpadne niedlugo na kontrole, ma mi tu wszystko blyszczec, albo sie za was wezme :D .
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
grzesieq
Młody aktywny
Posty: 87
Rejestracja: 04.10.2002, 20:00
Lokalizacja: eudezet!

Re: Czemu tak slabo????

Post autor: grzesieq »

Fighter z tym spamem na IRCu to nie jest tak pięknie jak by mogło być. Sam jestem właścicielem jednego kanału i jak widzę kogoś kto smamuje to bym odrazu nogi z dupy powyrywał :evil:. Ale ostatnio to robi to za mnie mój bot :mrgreen:.
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Czemu tak slabo????

Post autor: Paweł »

Fighter pisze:No wiec Adminku (glupi admin - niezle moge tak mowic :?: :D )
pawel...

***

Ale powracając do tematu to myślisz, że nie robimy wszytskiego aby było więcej ludzi na forum...poza tym co z tego, że poreklamujsz stronę na ircu jak i tak zarejestrują sie góra 2 osoby, które napisza góra dwa posty..... :twisted:

A teraz ja mam do Ciebie pytanie.... A ty jak tutaj trafiłeś? 8)
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Czemu tak slabo????

Post autor: Fighter »

Paweł Florczak pisze: A teraz ja mam do Ciebie pytanie.... A ty jak tutaj trafiłeś? 8)
Wiec jam tu trafil calkiem przypadkowo. Szukalem jakis prac i w wykazie stron byla wasza. No tom ze cisnal zobaczec co i jak. Wlazlem calkiem niezle, nieznalazlem czegom zem szukal :D , ale zobaczylem forum.
Bylem ciekaw czy moze na tym forum jest cos o sztukach walk bo znam takie dwa. Lecz nic nie bylo, zobaczylem temat milosc wlazlem z ciekawosci przeczytalem. No i zem zbaranial co za porypane teksty czasem ludzie puszczaja (gorzej niz ja :D ).
To koniec mojej opowiastki.
Mam pytanie co juz do tej pory zrobiliscie zeby zwiekszyc liczebe forumowiczow :?:
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
Patryk007
Młody aktywny
Posty: 144
Rejestracja: 23.12.2002, 11:55
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Czemu tak slabo????

Post autor: Patryk007 »

Fighter pisze: zobaczylem temat milosc wlazlem z ciekawosci przeczytalem. No i zem zbaranial co za porypane teksty czasem ludzie puszczaja (gorzej niz ja :D ).
Czytam i nie wierzę, tym razem to już lekko przesadziłeś :twisted: ...
a co sobie życzysz, przecież dla ciebie nie będę tu klasyki przepisyłał.
Człowieku, ludzie piszą to co czują :!: :!:
Ja osobiście nieraz to i z 8 razy dziennie zaglądam, to wcale nie świadczy, że muszę pisać.
To kraj wolny, a ty tu jakąś dyktaturę chcesz wprowadzić.
O co to to nie.... będe pisał kiedy mi będzie pasowało. :twisted: :evil: :twisted:
Kimkolwiek jestem; Kimkolwiek myśle, że jestem;
zawsze pozostanę SOBĄ !
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Czemu tak slabo????

Post autor: Fighter »

Co do dzialu "Milosc" to byl dobry pomysl, podoba mi sie to :D .
Nie pisalem zeby ludzie niewyrazali swoich uczuc. Niech to robia, chwala im za to.
Ale jak slysze jak ktos proponuje zeby druga osoba zadzwonila do nieznajomej dziewczyny i przez telefon powiedziala tak: "Dzień dobry, mówi pogromca prawych gejów czy mógłbym rozmawiać z pana/pani córką ? ".
To co o tym sadzisz :?: . Ja uwazam to za brak kultory i taktu.
I nieuwazasz ze to porypany tekst :?: :D .
Lecmy dalej niezabraniam ci pisac kiedy chcesz. Gdzie ja to napisalem :?: Jesli zacytujesz ten fragment to ciebie przeprosze, ale jesli nie to oczekuje ze ty to zrobisz, za wciskanie ciemnoty :D .
Dyktature wprowadzic :?: . W demokratycznym kraju :?: . Jak chcesz to zrobic, mam sie przylaczyc :?: :D .
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
emailowiec
Szalony pismak
Posty: 877
Rejestracja: 23.10.2002, 18:16
Lokalizacja: O.

Re: Czemu tak slabo????

Post autor: emailowiec »

może sie teraz wszyscy pochwalcie jak tu trafiliscie?? Okaze sie jaka jest droga do sukcesu :D :D :D

Ja przeczytałem podpis pod jakimś postem Pawła na forum We**** * :wink: i weszłem sobie na http://www.strefazso9.com/ Strona mi sie spodobała ( i przydała) aż zobaczyłem link do forum... (i wtedy rozpoczął sie koszmar ;)) :D :D :D
;)
grzesieq
Młody aktywny
Posty: 87
Rejestracja: 04.10.2002, 20:00
Lokalizacja: eudezet!

Re: Czemu tak slabo????

Post autor: grzesieq »

Hmm ja to już nie pamiętam, ale Pawła znam z forum Webhelpa i chyba zobaczyłem link w statusie od GG. I jakoś tak wyszło, że mu pomogłem z tym forum :mrgreen:.
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Czemu tak slabo????

Post autor: Paweł »

A ja tu trafiłem... hmmm.... bilbord widziałem... hehe... ;)
.. a tak seryjnie to były od tego lepszy odzielny temat bo wszystko zacznie się nam mieszać (-;
Fighter pisze:Mam pytanie co juz do tej pory zrobiliscie zeby zwiekszyc liczebe forumowiczow :?:
a co... bilbordów nie widziałeś? :mrblue:
a seryjnie to myślisz, że co robie 24 h na dobe.... już kumple na mnie w klasie flugają, że tylko cały czas o stronach gadam ;) Poza tym i tak Ci wszyskiego nie napisze bo dużą część można zaliczyć do tzw. tajemnicy zawodowej.... 8)
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Zablokowany