sen o.O

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ODPOWIEDZ
makaroniarz
Młody aktywny
Posty: 55
Rejestracja: 04.05.2008, 17:22

sen o.O

Post autor: makaroniarz »

hej. niedawno śniło mi się coś co nie daje mi spokoju....siedziałam sobie na ławce w szkole i pisałam sms-a, nagle ktoś się dosiadł, ale nie popatrzyłam. I ta osoba powiedziała coś takiego: "dobrze wiesz że ciągłe mijanie się nic nie da. musimy być razem" czy jakoś tak, ale sens jest ten sam. Jak się odwróciłam, to zobaczyłam swoja pierwszą miłośc :) przytuliłam się i powiedziałam że ma racje. I się obudziłam.... o co może chodzić? ja o nim nie myślalam już łoohoho czasu. I co ja mam zrobić???????? :zdziwko:
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: sen o.O

Post autor: =MiLi= »

Nie przejmuj się - często śnią nam się sny zupełnie z kosmosu, ludzie, których dawno nie widzieliśmy... ale nie mamy na nie wpływu.
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: sen o.O

Post autor: Martuśka »

przecież to tylko sen, sny są bez znaczenia... to tylko obrazy, wymysł naszego mózgu a nie nasza przyszłość, najczęściej to nasza przeszłość.
a jeśli ktoś chce w to wierzyć to sny podobno tłumaczy sie na odwrót...
makaroniarz
Młody aktywny
Posty: 55
Rejestracja: 04.05.2008, 17:22

Re: sen o.O

Post autor: makaroniarz »

ale najdziwniejsze jest to że nie daje mi spokoju. mam z tą osobą niedokończone pewne sprawy, może to o to chodzi ?




pees. spodziewałam się bardziej fachowych odpowiedzi...
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: sen o.O

Post autor: *MysterY* »

raczej nie, raczej jest to cos co gryzie nas głeboko w nas. druga opcja to wyrownywanie napięcia elekrtycznego w naszym mozgu co powoduje obrazy ktore my odczytujemy w pewien sposob.
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: sen o.O

Post autor: Martuśka »

Najważniejsze, to żeby wiedzieć co to jest sen i jaką spełnia rolę dla naszego organizmu a dokładnie mózgu...
Dodam, że jest kilka teorii snu ale najbardziej powszechna to ta o której wspomniał Mystery, jest to wyrównywanie napięcia elektrycznego w naszym mózgu w wyniku czego pojawiają sie obrazy... są to albo sytuacje które miały miejsce w naszym życiu (kiedyś lub tez całkiem nie dawno) albo też obrazy o rzeczach/osobach/sprawach/sytuacjach o których dużo myśleliśmy w ciągu dnia lub tuż przed snem albo też sytuacje, które nas zestresowały w ciągu dnia. Sen to uporządkowanie wszystkiego w mózgu. Metaforycznie można powiedzieć ze to coś jak defragmentacji komputera. Komputer to mózg oczywiście (w całej psychologii to główna metafora). Tak to wygląda z grubsza... Kierując sie tą teorią twój sen nie ma żadnego znaczenia.
Jeśli chcesz poszerzyć tą wiedzę to sięgnij do książek psychologicznych. Osobiście na wykładach omawiałam głównie tą teorie, o innych tylko było wspomniane dlatego ich nie pamiętam.
Twoje teoria o spełnianiu snów lub ukrytym znaczeniu podchodzi chyba do psychologii transpersonalnej.

przyjemnych snów hehe
makaroniarz
Młody aktywny
Posty: 55
Rejestracja: 04.05.2008, 17:22

Re: sen o.O

Post autor: makaroniarz »

dzięki :D
DoMiŚ
Młody aktywny
Posty: 6
Rejestracja: 19.09.2008, 15:36

Re: sen o.O

Post autor: DoMiŚ »

Mi się snią dziwne rzeczy: wiem ze jestem za mloda na sex a w sumie co 3 dzien sni mi sie ze robie to ze swoim chlopakiem,po czym spotykam jakas kolezanke i sie z nia caluje...
julka
Młody aktywny
Posty: 10
Rejestracja: 12.06.2008, 19:05

Re: sen o.O

Post autor: julka »

takie rzeczy snia Ci sie dlatego ze albo w ciągu dnia za duzo o czyms myslisz albo poprostu chcesz zeby cos takiego Ci sie przyśnilo..ale osobiscie uwazam ze sny nie maja znaczenia ani jakiegoś wpływu..a co do tej nie wyjaśnionej sprawy która wiąże się z tą osobą to moze warto byłoby z nim porozmawiac:) przeciez nic nie tracisz,a mozesz duzo zyskac:) moze nie warto rezygnować.. pozdrwawiam :wink:
Justyśka
Szalony pismak
Posty: 506
Rejestracja: 21.10.2007, 13:30
Płeć: kobieta
Lokalizacja: LiSóW

Re: sen o.O

Post autor: Justyśka »

ja też raczej zazwyczaj nie zwracam uwagi na sny, ale niedawno bardzo się zdziwiłam bo śniło mi się, że dostałam SMS-a od mojego w tej chwili już byłego chłopaka i odpisuje mu na niego...pamiętałam dokładnie słowa, nawet na drugi dzień opowiadałam ten sen koleżance. Wieczorem dostałam od niego sms-a dokładnie o tej samej treści... nie wiem jak mogę to tłumaczyć. zdarzyło mi się takie coś pierwszy raz, oprócz tego, że kiedyś wyśniłam życie Kuzyna.
"Na zawsze stajesz się odpowiedzialny za to, co oswoiłeś." Saint-Exupery
........................:::::::::::::::::::::.............................
"Nie przejmuj się zbytnio tym, co ludzie powiedzą. Rob, co ci się w życiu podoba, jeśli tylko będziesz mogla potem w lustrze spojrzeć sobie w twarz." L.M Montgomery
makaroniarz
Młody aktywny
Posty: 55
Rejestracja: 04.05.2008, 17:22

Re: sen o.O

Post autor: makaroniarz »

deja vu tylko że we śnie ^^
ODPOWIEDZ