Szkoła w Anglii

Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!
ODPOWIEDZ
h4d3s
Młody aktywny
Posty: 42
Rejestracja: 29.06.2007, 22:57

Szkoła w Anglii

Post autor: h4d3s »

Witam
Chciałem się zapytać czy miał ktoś styczność z zaoczną szkoła(liceum) w anglii. Ponieważ chcę tam wylecieć. Zamierzałem zapisać się do zaocznej szkoły w Polsce ale wypadło na to że muszę wylecieć a nie chcę zakończyć edukacji w tym momencie :) także jeśli ktoś z Was miał przyjemność uczyć się w Anglii to proszę o wszelkie info :). Z góry dzięki za informacje.

Pozdro
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Szkoła w Anglii

Post autor: Martuśka »

A nie lepiej liceum skończyć tu, zrobić maturę miedzy narodową i mieć przed sobą wszystkie dobre uczelnie otwarte? znaczy myślę, że poziomem nauczania nie ma wielkiej różnicy chyba ze sytuacja życiowa zmusza cię do opuszczenia Polski. Na pewno uczyłeś sie na angielskim o brytyjskim systemie szkolnictwa wiec zajrzyj do książek czy netu i tam poczytaj, dowiedz sie wszystkiego o szkole do której chcesz iść i może będzie jakieś forum na którym mógłbyś sie uczniów popytać jak jest u nich w szkole. Jak coś to jedynie mogę udzielić info na temat szkół wyższych bo kuzynka tam studiuje :)
h4d3s
Młody aktywny
Posty: 42
Rejestracja: 29.06.2007, 22:57

Re: Szkoła w Anglii

Post autor: h4d3s »

Jest to sytuacja losowa, i muszę wyjechać do Anglii, dzięki za udzielenie się w temacie :)
ODPOWIEDZ