Maybelline

Nie wiesz gdzie umiescić swój post? A może chcesz poznać nowych ludzi? Jak sama nazwa mówi na tym forum jest wszystko dozwolone, no może nie do końca... ;-]
ODPOWIEDZ
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Maybelline

Post autor: Martuśka »

To nie żadna reklama tej firmy po prostu szukam chętnych osób które chciałyby zostać testerami kosmetyków tej firmy :) wystarczy że osoby chętne podadzą mi swój adres e-mail, potem ja zgłoszę je do Maybelline i otrzymają zaproszenia do konkursu a potem one zaproszą kolejne 10 osób:) Wiadomo to tylko zabawa i dostaje sie kilka kosmetyków za darmo do wypróbowania i ocenienia. Oczywiście za darmo to nie do końca bo choć nic sie nie płaci to trzeba jednak zebrać te 10 osób a potem jeszcze trochę udzielać sie na forum na ich stronie :) tak wiec jeśli ktoś ma troche czasu i ochoty na takie coś to piszcie swój adres e-mail na pw :P

kosmetyki, które sie otrzymuje do wypróbowania:
-maskara pojemność 10ml,
-podkład 30ml,
-lakier 10 ml,
-szminka/błyszczyk 5-7 ml
(wysyłane w ilości 1 sztuki produktu do wyboru z wybranej
kategorii oraz dodatkowo 20 saszetek z próbkami o pojemności 1ml).


Mam nadzieje, że ten temat jest zgodny z regulaminem, jeśli nie to sorki :)
aguśka
Człowiek czynu
Posty: 1108
Rejestracja: 14.07.2007, 14:33
Płeć: kobieta

Re: Maybelline

Post autor: aguśka »

kurcze to juz moja druga propozycja w tej sprawie.... i się wacham.... a co jeśli nie uzbieram tych 10 osób :?: .... Martuśka jak możesz to napisz mi jeśli wiesz coś wiecej z góry dzięki :wink:
"Bywają takie dni i noce, które zmieniają wszystko. Bywaja takie rozmowy własne lub zaszłyszane, które są w stanie wywrócić do góry nogami cały nasz świat. Nie możemy ich przewidzieć. Nie możemy się na nie przygotować. Czyhaja gdzieś na nas zapisane w łańcuchu pozornych przypadków, nieuchronne jak świt po ciemności.."
"Hera moja miłość"
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Maybelline

Post autor: Martuśka »

Jeśli nie uzbierasz tych 10 osób to nie biorą cię pod uwagę przy wyborze na tą testerkę bo to jeden z dwóch warunków jakie musisz spełnić by sie kwalifikować w tym całym konkursie. Drugim warunkiem jest właśnie forum. Trzeba sie trochę udzielać ale tam nie liczy sie ilość tylko jakość - podobno. Oczywiście jakąś tam liczbę postów trzeba przekroczyć. Wracając jeszcze do zaproszeń... wyczytałam, że zaproszenia od maybelline nie dochodzą na pocztę z onet a na wszystkie inne tak.
Na tym forum są nawet posty od osób, które już są testerkami i udzielają wskazówek i informacji.
Bawię sie w to drugi dzień dopiero i mam dwie znajome ale na forum są nawet fajne tematy i można sie wypowiedzieć:)
aguśka
Człowiek czynu
Posty: 1108
Rejestracja: 14.07.2007, 14:33
Płeć: kobieta

Re: Maybelline

Post autor: aguśka »

ale najpierw trzeba uzbierać 10 osób i potem na forum czy w jakiej to jest kolejności?? chyba się zdecyduje na to... co mi szkodzi :wink:
"Bywają takie dni i noce, które zmieniają wszystko. Bywaja takie rozmowy własne lub zaszłyszane, które są w stanie wywrócić do góry nogami cały nasz świat. Nie możemy ich przewidzieć. Nie możemy się na nie przygotować. Czyhaja gdzieś na nas zapisane w łańcuchu pozornych przypadków, nieuchronne jak świt po ciemności.."
"Hera moja miłość"
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Maybelline

Post autor: Martuśka »

Nawet jak nie masz tych 10 osób to jak udzielasz sie na forum to już sie to liczy:) kolejność jest bez znaczenia :)
makaroniarz
Młody aktywny
Posty: 55
Rejestracja: 04.05.2008, 17:22

Re: Maybelline

Post autor: makaroniarz »

uu może ja ? :P
ODPOWIEDZ