Ludu!! hh i sk8

Jeżeli chcesz podzielić się swoimi opiniami na temat najnowszej płyty swojego idola zajrzyj tutaj. Na tym forum rozmawiamy o każdym gatunku muzy.
ODPOWIEDZ
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Ludu!! hh i sk8

Post autor: macey »

A więc tutaj tego troszku nei rozumiem....choc juz troszku wiem :) , Tak wiec skaci (czyt. skejci) najczęciej kojarzeni są z muzykom HH.... a tu nagle włacz sobieTtony Hawks Pro Skater 2 lub 3 co slyszymy??? rock....punkrock... tak wiec o co loto?? czy to jest tak ze w Polsce sk8 slucha tylko hh a gdzie indziej np USA oni sluchaja rocka?? czy moze jeszcze inaczej?
grz3siek
Młody aktywny
Posty: 125
Rejestracja: 28.09.2002, 19:13
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Ludu!! hh i sk8

Post autor: grz3siek »

Ja mieszkam w polsce a slucham hh oraz dobrego rocka ... jednak z akcentem na hh ;)
dwie
Młody aktywny
Posty: 117
Rejestracja: 28.09.2002, 13:51

Re: Ludu!! hh i sk8

Post autor: dwie »

yo yo sk8 sa szpoko i nie znamy zadnego ktory slucha innej muzy niz hip hop:) tak juz jest sa inne grupy rozwniez dostosowane do stroju nie lubimy rocka a nic nic podobnego tyllko hh i techno:P pozdro
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Ludu!! hh i sk8

Post autor: Piqs - X »

Nie Macey .... bo to byl inaczej .. najpierw byli skejci amerykanscy :P .. i oni własnie sluchaja punkrocka .. to rodowita muzyka skejtowska w USA .. za to jak sketostfo przypełzlo do Polski , to polacy se pomysleli, ze co beda sluhac takiego amerykanskiego cosia .. i se zaczeli HypHopa słuchać :P .. i tym własnie sie rózni skejt polski od Usesowkiego .. muzyką tórą słuha :] .. o czywiście to jest teoretyczne, a w praktyce moze byc zupelnie inaczej :P
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: Ludu!! hh i sk8

Post autor: macey »

to ja lubie skejtow z ameryki :D:D i koniec... oni sa spoko goscie :>..
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Ludu!! hh i sk8

Post autor: Piqs - X »

No ja tez przeciw nim nic nie mam :P
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: Ludu!! hh i sk8

Post autor: macey »

jade do ameryki zostac skejtem.....hymmmm Metal-skejtem :D
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Ludu!! hh i sk8

Post autor: Piqs - X »

to ci pofiem ze w USA slaby metal maja :P .chcesz byc metalem to do Skandynawii trzeba :D
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: Ludu!! hh i sk8

Post autor: macey »

przywioze im swoj :D tadada tadada ta ta taaaa....
crun
Młody aktywny
Posty: 21
Rejestracja: 30.09.2002, 17:09

Re: Ludu!! hh i sk8

Post autor: crun »

Zgadzam się z pikus'em... Skateboarding tak naprawdę wiąże się z punk rockiem, bo wywodzi się ten sport z ameryki. jest to muzyka dynamiczna i łatwiej się pod nią robi triki itp. Tylko w polsce skateboarding jest kojarzony z hh... Ale polska to chory kraj i wszystko musi być inaczej.
Pozdro.
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: Ludu!! hh i sk8

Post autor: macey »

tez siem z tobą zgodze...chory kraj chore skejty... :> nie wiedza co dobre .. (-:
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Ludu!! hh i sk8

Post autor: PLAGIATT »

no wlasnie macey znalazlem odpowiedz dla ciebie i oto ona Skejci i Hip-Hop
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: Ludu!! hh i sk8

Post autor: macey »

amerykany rox ;] ...kropka
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Ludu!! hh i sk8

Post autor: PLAGIATT »

hihihhi a tu jeszcze mam cosik ciekawego macey patrz http://www.wywrota.pl/kultura/subkultury/gracze.html
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Ludu!! hh i sk8

Post autor: Piqs - X »

Czytalem o tym jush :P .. niezle .. chce byc metalem a wyrastam na gracza O_o .. i ww przyszlosci nformem bede ;P .. jezu nie chce !.. aaaaa..... :) .. pozdro dl wzystkich graczy :P
Basko
Młody rozbrykany
Posty: 442
Rejestracja: 18.04.2003, 20:29
Lokalizacja: Pabianice

Re: Ludu!! hh i sk8

Post autor: Basko »

no więc jest tak, że ere skejtów zapoczątkowali punkowcy i o tym trza pamiętać. No i trzeba sobie wyjaśnić kto to właściwie jest skejt. Otóż, nie wystarczy słuchać hh i nosić szerokich spodni, żeby być skejtem, tak tylko potocznie się mówi. Skejci to osoby, które zajmują się hip-hopem twórczo, osoby, które tańcza breaka lub bezpośrednio hip-hop (bo jest taki taniec!!!!!!jakby ktoś nie wiedział), osoby które jeżdzą na desce, rolkach- to są skejci!!! A ludzie którzy ubierają się jak skejci nie mający z hh i tymi dziedzinami nic wspólnego to pozerzy. Tępić pozerów!!!! :twisted:
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Ludu!! hh i sk8

Post autor: Piqs - X »

Czyli człowiek który słucha hh i nosi 'obsrajki' to nie jest sk8 :twisted: ?
Basko
Młody rozbrykany
Posty: 442
Rejestracja: 18.04.2003, 20:29
Lokalizacja: Pabianice

Re: Ludu!! hh i sk8

Post autor: Basko »

Powtarzam, niewystarczy słuchać hh żeby być skejtem. Skejt to pewnego rodzaju tytuł, który należy się tylko zasłużonym! :ok:
Montana
Szczęściara
Posty: 1624
Rejestracja: 05.05.2003, 18:22
Lokalizacja: Warmia & Mazury ;)

Re: Ludu!! hh i sk8

Post autor: Montana »

A ja wam powiem, ze chyba nie macie racji, bo wedlug mnie koles. ktory jezdzi na desce to skate i taki czlowiek nie musi miec nic wspolnego z hh. Natomiast ktos, kot slucha hh, to po prostu hip hopowiec :) chyba, ze slucha amerikana hh :) wtedy jest nigger :)
"now that I'm grown, I got my mind on bein somethin
Don't wanna be another statistic, out here doin nuttin,
tryin to maintain in this dirty game, keep it real...."
Cns
Młody aktywny
Posty: 186
Rejestracja: 17.02.2004, 22:30
Lokalizacja: Katowice

Re: Ludu!! hh i sk8

Post autor: Cns »

Ale mnie tu smieszycie czy Skate i Hip Hop to jedno czy jest jakies wzór czy trzeba słuchac bo jak nie to sie do tej kultury nie nalezy. Słuchasz tego co ci sie chce i nie musi sie dostosowywac nieudolnie do czegos co ci sie nie podoba. A co do THPS to jak by ktos pomyslał rosadnie to ta gra jest gra jak sie nie myle z ameryki a wiec tam słuchaja innej muzy i nie zdaje mi sie ze jak ktos właczy sobie THPS to bedzie wyłaczał muzy specjalnie.
ODPOWIEDZ