Ludu!! hh i sk8

Jeżeli chcesz podzielić się swoimi opiniami na temat najnowszej płyty swojego idola zajrzyj tutaj. Na tym forum rozmawiamy o każdym gatunku muzy.
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Ludu!! hh i sk8

Post autor: Piqs - X »

Sorry, ale w tym topicu nie chodzi bynajmniej o jakies jednostkowe pojemowanie sluchania muzyki ale o rutyne postepowania i ogolnie muzyke, ktora dana grupa ludzi slucha. I nie poiwiesz mi ze kazdy skejt slucha innej muzyki ?! .. bo to nieprawda .. w polsce sk8 = hh w 98% przypadkow .. a w ameryce skejtom przewodzi punk-rock .. chociazby w CKY ..
Cns
Młody aktywny
Posty: 186
Rejestracja: 17.02.2004, 22:30
Lokalizacja: Katowice

Re: Ludu!! hh i sk8

Post autor: Cns »

Ale ty tu % -towo to oceniasz powiedz ile znasz w Polsce skejtow a potem sie wypowiedz, powiedz czy nim jestes. Jak nie nalerzysz to kultury to o czym ty w ogóle ty gadasz :lol: :lol:
ORZO
Szalony pismak
Posty: 568
Rejestracja: 14.02.2004, 21:53

Re: Ludu!! hh i sk8

Post autor: ORZO »

ALE SIĘ ZNALAZŁ RADYKAŁ :emm: Jak NALEŻYSZ do tej kultury to oświeć nas,na czym ta kultura polega?Jeżdziłem po całym kraju i poznawałem PRAWDZIWYCH członków różnych kultur,jestem ciekawy ile w Tobie jest prawdy.
Cns
Młody aktywny
Posty: 186
Rejestracja: 17.02.2004, 22:30
Lokalizacja: Katowice

Re: Ludu!! hh i sk8

Post autor: Cns »

E kolo ja chociarz nie wypisuje jakis %-tow bo tak na poczatku to niegdy nie było takiego czegos by ktos robił statystyki a ten temat. A jak nawet jestem w tej kult. to nie oznacza ze mam racje bo jakos sie tak nie czuje. Ty jezdziłes po kraju znasz tyle ludu wiec na bank masz racje bo robiłes statystyki jako jedyny w Polsce. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Montana
Szczęściara
Posty: 1624
Rejestracja: 05.05.2003, 18:22
Lokalizacja: Warmia & Mazury ;)

Re: Ludu!! hh i sk8

Post autor: Montana »

ja wlasnie tez chcialam zauwazyc, ze zajezdzasz mi pozerstwem i to w czystej formie..... po pierwsze dlatego, ze od momentu jak tu jestes to poruszyles wszystie tematy o hh.... jakbys chcial nam wszystkim powtarzac, ze jestes luzny, bo jestes skejtem....sorki...ale ja slucham czarnej muzy, w pewien sposob czerpie z niej, moze ma wplyw na moj sposob bycia....ale ja o tym nie krzycze z kilometra!!!!!!!! I nawet potrafie sie dogadac z moimi kochanymi kolegami z forum, ktorzy raczej nie preferuja mojego ulubionego typu muzy ;);)
"now that I'm grown, I got my mind on bein somethin
Don't wanna be another statistic, out here doin nuttin,
tryin to maintain in this dirty game, keep it real...."
Cns
Młody aktywny
Posty: 186
Rejestracja: 17.02.2004, 22:30
Lokalizacja: Katowice

Re: Ludu!! hh i sk8

Post autor: Cns »

TO racja bo jak weszłem na forum to nie moge na te tamaty sie wypowiadac bo one sa nie dla mnie posłucham cie Paniusiu. Nikomu nie kazałem słuchac tej muzy a wypowiedziec chyba sie moze kazdy. Bierz mnie za kogo chesz ja na to leje ciesze sie tylko ze to kilka literek bierz mnie za pozera kogo chcesz ja wiem tyle ze jak kogos sie nie zna to sie o nim nie gada.
Montana
Szczęściara
Posty: 1624
Rejestracja: 05.05.2003, 18:22
Lokalizacja: Warmia & Mazury ;)

Re: Ludu!! hh i sk8

Post autor: Montana »

po pierwsze nie mowi sie weszlem....tylko wszedlem :D:D:D
po drugie....nie mow do mnie paniusiu........
po trzecie...masz racje, ze ludzi sie nie ocenia nie znajac ich,ale po przeczytaniu Twoich postow, ktore ukazuja Twoj urok, wdziek oraz Twoja inteligencje nie mialabym ochoty na dalsze poznanie Cie......
po czwarte...pamietaj, ze ja jestem na tym forum dluzej i ze znam Wspanialych, wiec sie boj ;););););)
"now that I'm grown, I got my mind on bein somethin
Don't wanna be another statistic, out here doin nuttin,
tryin to maintain in this dirty game, keep it real...."
Cns
Młody aktywny
Posty: 186
Rejestracja: 17.02.2004, 22:30
Lokalizacja: Katowice

Re: Ludu!! hh i sk8

Post autor: Cns »

Wiesz kogo ja znam nie bede ci wymieniał bo nie ma sensu bo ci kopara opadła. Mowie jak chce nie musisz mnie poprawaic Paniusiu bo cie o to nie prosiłem. I mozesz byc sobie dłuzej tu mnie to kila całkowice. A Jeszcze cos ja bym Cie tez nie chiał poznac bo widze ze masz.........!!!!!!!
ORZO
Szalony pismak
Posty: 568
Rejestracja: 14.02.2004, 21:53

Re: Ludu!! hh i sk8

Post autor: ORZO »

KURWA człowieku,e to mów do swoich ziomali a kolo to ja jestem dla ludzi z którymi w knajpie piję piwo.O czym Ty gadasz,jakie kurwa statystyki.Ze statystyki to mam przejebane na studiach.Wiesz co nas wszystkich różni że my tutaj chcemy się wymienić poglądami,powykłócać sie.Ale co do Ciebie mam wrażeni że siedząc przed monitorem czujesz jak jakaś jednostka którą MY powiniśmy wielbić.Każdy z nas przed monitorem czuje się nietykalnym.Jest z Ciebie dobry materiał na katolickiego dewota:nie rozmawiasz tylko od razu starasz się udowodnić swoją rację.Wyluzuj trochę!
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Ludu!! hh i sk8

Post autor: Fighter »

YO Ja mam tylko racje, bo jestem cool, a wy sie na niczym nie znacie.
Dziwne poglady niektorzy maja, ale kazdy moze sie wypowiadac, wkoncu cenzura to przeszlosc.
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
Cns
Młody aktywny
Posty: 186
Rejestracja: 17.02.2004, 22:30
Lokalizacja: Katowice

Re: Ludu!! hh i sk8

Post autor: Cns »

Kolo daj mi to zrozumiec z mojich tekstow niie wez kilka dialogow a nie zmyslaj ze ja cie tu wywyzszam bo nawet bym nie chiał. Pomysl zanim cos napiszesz bo to samo mogł bym napisac o tobie a to ze teraz tu sie cos ruszyło na tym forum to tylko sprawa tego ze ktos mi cos do posta dopisał bo tak to by było tu całkiem spokojnie.
ORZO
Szalony pismak
Posty: 568
Rejestracja: 14.02.2004, 21:53

Re: Ludu!! hh i sk8

Post autor: ORZO »

Widzę że masz SYNDROM PALANTA (jak się Ciebie prosi byś czegoś nie mówił,nie słuchasz).Pisz o mnie co chcesz,mam wyjebane.Nie mam pojęcia czy ktoś mieszał w Twoich postach czy nie.Jak tak to nie wiem po jaki chuj,to jest FORUM a nie socjalistyczna cenzura.Nie żebym Ciebie przepraszał,ale może masz rację że trochę przesadziłem.Po prostu z Twoich wszystkich postów emenuje jakas taka negatywna?? energia,że nie sposób na nie nie odpisywać.
Montana
Szczęściara
Posty: 1624
Rejestracja: 05.05.2003, 18:22
Lokalizacja: Warmia & Mazury ;)

Re: Ludu!! hh i sk8

Post autor: Montana »

Sory, ja tez niechce nikogo obrazac, ale z Twoich postow bije ...hmm... syndrom palanta :) wogole to smieszy mnie to, ze starasz sie uzywac jakiegos wyjebanego w kosmos slangu, zeby podkreslic jaki Ty jestes luzny.... I tak jak napisal Ci juz wczesniej Piqs---> zacznij pisac cos madrego
"now that I'm grown, I got my mind on bein somethin
Don't wanna be another statistic, out here doin nuttin,
tryin to maintain in this dirty game, keep it real...."
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Ludu!! hh i sk8

Post autor: Fighter »

Montana pisze: wogole to smieszy mnie to, ze starasz sie uzywac jakiegos wyjebanego w kosmos slangu, zeby podkreslic jaki Ty jestes luzny....
Zgadzam sie z tym. Taki slang to slychac u kolesi z gimnazjow, staraja sie byc tacy cool. A to tylko wzbudza smiech.
I przy okazji kolo to mow se do kumpli, bo nawet w pubie przy piwie nikt do nikogo tak nie mowi. A mozesz sie kiedys na tym przejechac i wylapac.
A to ze ktos z tego co piszesz cos do posta dopisal i jesli to prawda, to niech sie zastanowi co robi. To forum i kazdy moze sie wypowiadac, a jak takie zabawy go podniecaja to niech do brukowcow sie zglosi, tam lubia dodawac bzury do czyis wypowiedzi. To zachowanie swiadczy o poziomie tego kto to robi.
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
Cns
Młody aktywny
Posty: 186
Rejestracja: 17.02.2004, 22:30
Lokalizacja: Katowice

Re: Ludu!! hh i sk8

Post autor: Cns »

WY sie o wszystko czepiacie Slang ciekawe zaraz bede pisał inaczej bo musze sie wam przyporzadkowac racja nie daj cie se spokuj bo teraz własnie widac kto che mic kontrole nad innymi ja pisze jak mi pasi a jak wam to nie odp to wy........
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Ludu!! hh i sk8

Post autor: Fighter »

Cns pisze:WY sie o wszystko czepiacie
Coz nikt nie jest doskonaly, nawet ty :mrgreen:
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
Cns
Młody aktywny
Posty: 186
Rejestracja: 17.02.2004, 22:30
Lokalizacja: Katowice

Re: Ludu!! hh i sk8

Post autor: Cns »

Ja was nie prosze byc cie byli wzoowi ideałami tylko jezeli ktos to robi specjalnie to to nawet nie jest głupie bo tego sie nie da opisac.
ORZO
Szalony pismak
Posty: 568
Rejestracja: 14.02.2004, 21:53

Re: Ludu!! hh i sk8

Post autor: ORZO »

Okaż trochę szacunku!!!!!!Nie każdy trawi teksty pokroju "kolo" czy "panienko".
Cns
Młody aktywny
Posty: 186
Rejestracja: 17.02.2004, 22:30
Lokalizacja: Katowice

Re: Ludu!! hh i sk8

Post autor: Cns »

Ja moge sie zamknac ale nie bede czytał i patrzał jak ktos znowu mnie neguje skoncza sie głupie gadki skancza sie i me!!!!!!
ORZO
Szalony pismak
Posty: 568
Rejestracja: 14.02.2004, 21:53

Re: Ludu!! hh i sk8

Post autor: ORZO »

Co do mnie, to nie dawaj mi powodów do negowania!!!Można być sobą i żyć w spoleczności.:-)
ODPOWIEDZ