Ja i moja komórka:)

Od niego wszystko się zaczyna: nieprzespane noce, czerwone oczy, złe oceny w szkole ;-) Ciekawe strony, webmasterstwo, nowinki z sieci... tutaj rozmawiamy o tym wszystkim!
ODPOWIEDZ
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Ja i moja komórka:)

Post autor: Fighter »

Mam do was wszystkich maniakow netu, komórek i zwyklych smiertelnikow pytanie. Znacie jakies strony skad mozna slac na swoja komórke darmowe loga itp. :?:
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
ZeT
Młody aktywny
Posty: 50
Rejestracja: 06.01.2003, 21:42
Lokalizacja: Racibórz

Re: Ja i moja komórka:)

Post autor: ZeT »

Jasne :!: Allegro.pl -> kupujesz kabel i ślesz do woli :P
To był żart, sam jestem ciekaw. Kiedyś miałem program którym można było wysyłać loga na nokie za friko. Co z tego że nie działał :shock: Grunt że był :!: Może ktoś ma dobrą wersję tego programu :?:
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Ja i moja komórka:)

Post autor: Paweł »

hmmmm....
Ktoś w temacie pisze:Ja i moja komurka:)
niepowinno być przez "ó" zamiast "u" :? :wink:


a co do topica co podpisuje się pod tym co napisał ZeT :mrblue: też miałem i mam takiego progsa, ale nic z niego mi się jeszcze nigdy nie udało wysłać.... a małe conieco, ale płatne masz tez tutaj... http://www.strefazso9.com/sms 8) :jeee:
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Ja i moja komórka:)

Post autor: Fighter »

Dobra sam sobie odpowiem na post :D
A tak przy okazji adminku morzesz zmienic blad ktory zauwazylas w moim temacie :?:
Powaracajac do sedna oto dwa adresiki:
www.wapster.pl - jedno dziennie
www.apic.com.sg - są tylko 3 możliwości przesłania logo ... teoretycznie :-).Podobno na Iguanie moża kilkakrotnie wysyłać wszystko , należy tylko podając e-mail zmieniać np wielkość którejś z liter w adresie i logować się pod innym hasłem i nazwiskiem.
Dobra a teraz czekam na dziekuje od panow i na buzi od pan 8) :D
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
Liszu
Młody aktywny
Posty: 29
Rejestracja: 21.01.2003, 21:33
Lokalizacja: Stamtad

Re: Ja i moja komórka:)

Post autor: Liszu »

Hahahahaahahahahahaha a przed chwila bylem na temacie "Strata czasu"... Fighter nie uwazasz ze nie ma sensu sobie zawracac gitary logami do telefonow?? Mam telefon od ponad pol roku i nawet przez moment nie pomyslalem zeby szukac jakiegos loga do niego. Bo niby po co?? Zeby podczas podrywu pokazywac towarzystwu nowe obrazki na ekranie?? Hehehehe coraz weselej tu jest:)
Jesli boisz sie ze do niczego w zyciu nie dojdziesz zawsze mozesz zrobic z siebie idiote.
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Ja i moja komórka:)

Post autor: Fighter »

Do Liszu
Tak jak ty najperw bylem w temacie "Strata czasu", ale tez cos tu napisze.
Nie szukalem logosow dla siebie, bo komorki narazie nie mam bo nie potrzebuje. Szukalem dla znajomych bo mnie o to poprosili, gdyz nie maja dostepu do netu.
Teraz wiesz po co. na pewno nie dla podrywu jak pisales. Nie wiem nawet skad takie bzdury wywnioskowales. Jesli chcesz cos sensownego napisac rusz glowa to nie boli, a nie piszesz jakies pierdoly nie wiadomo skad wziete. Mam nadzieje ze mi odpowiesz skoro taki cwaniak jestes 8) .
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
goli
Młody aktywny
Posty: 41
Rejestracja: 28.01.2003, 21:58

Re: Ja i moja komórka:)

Post autor: goli »

jeszcze niedawno na komorke mogli pozwolic sobie tylko... hmm... biznesmani, kupowanie dziecku komorki bylo rozrzutnoscia, czyms bezsennsownym, a teraz prosze... malo kto nie ma komorki [tak jak ja :) ]
Melania
Młody aktywny
Posty: 17
Rejestracja: 19.01.2003, 11:08
Lokalizacja: KRK

Re: Ja i moja komórka:)

Post autor: Melania »

spox no ja tez dopisuje sie do poprzedniego postu , w sumie miałam od 1998 do 1999 no i zreygnowałam ale pokrótkim czasi stwierdziłam ze komórka w dzisiajeszych czasach jest nie zbędna no i ogólnie dostepna bo w sumie teraz komórki az tak bardzo nie są drogie i do tej pory mam i ciężko mi sie z nia rozstać, ale mam pytanko jak sie zarejestrować w
www.apic.com.pl bo za cholerynie moge dojśc do tego jak się wysyła te loga . czy ktoś mi pomoże???????????????????? :D :D :D z góry dziękuje
goli
Młody aktywny
Posty: 41
Rejestracja: 28.01.2003, 21:58

Re: Ja i moja komórka:)

Post autor: goli »

nie wiem, ale jesli zalezy ci na bezplatnych logach, dzwonkach itd. to proponuje http://www.supersms.pl lub wapster.pl o ile jeszcze z nich nie korzystalas :D
Melania
Młody aktywny
Posty: 17
Rejestracja: 19.01.2003, 11:08
Lokalizacja: KRK

Re: Ja i moja komórka:)

Post autor: Melania »

dzieks Goli tylko mam jeszcze jedno pytanko jak wysłać komuś innemu logo zeby on o tym nie wiedział bo jak narazie to zrobiłam no ale musiałam zapłacić chyba 1 zl albo i wiecej i ta osoba o tym sie dowiedziała no chyba ze cos źle robie ,pomóźcie plissssssss :roll: :roll:
ODPOWIEDZ