Dziwny przypadek. Problem ze snem.

Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!
ODPOWIEDZ
NexT
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 16.09.2008, 19:50

Dziwny przypadek. Problem ze snem.

Post autor: NexT »

Kiedy idę spać, nie mogę zasnąć i to z jednego powodu; Bo nie masturbowałem się.
Opisze to lepiej: Kiedy kładę się i próbuję zasnąć - to po prostu nie mogę!! i ciągle poprawiam penisa. Kiedyś próbowałem do oporu ale się nie da dopiero zasnołem po 5 godzinach udręki.
Więc jak nie zrobię sobie dobrze to nie zasnę- i właśnie w tym tkwi problem.
Może to wina moich jąder że produkują za dużo spermy??( bo zawsze muszę się spuścić)

To się nie zdarza co noc ale co jakiś czas, czyli jak nie masturbowałem się 5 dni to mam tak albo mniej lub więcej.
aguśka
Człowiek czynu
Posty: 1108
Rejestracja: 14.07.2007, 14:33
Płeć: kobieta

Re: Dziwny przypadek. Problem ze snem.

Post autor: aguśka »

skoro nie zdarza się to co noc to chyba nie masz się czym martwić....
"Bywają takie dni i noce, które zmieniają wszystko. Bywaja takie rozmowy własne lub zaszłyszane, które są w stanie wywrócić do góry nogami cały nasz świat. Nie możemy ich przewidzieć. Nie możemy się na nie przygotować. Czyhaja gdzieś na nas zapisane w łańcuchu pozornych przypadków, nieuchronne jak świt po ciemności.."
"Hera moja miłość"
ODPOWIEDZ