Obama & Mc Cain

Dzisiejszy świat i Polska to wiele kontrowersji i pytań. W tym forum poruszamy wszystkie problemy polityczne, gospodarczo-społeczne i kulturalno-religijne świata. Tu możecie pisać co Wam się nie podoba w dzisiejszym systemie, który kraj będzie nowym supermocarstwem i który polityk jest skorumpowany (-;
Kordian
Młody aktywny
Posty: 21
Rejestracja: 29.10.2008, 18:04
Lokalizacja: Szczecin

Re: Obama & Mc Cain

Post autor: Kordian »

Jest to tekst o Obamie. Wypowiedź Artura Górskiego<PiS> Zgadzam się w nim w 1000%!!!
Jestem ciekaw co ty o tym sądzisz.Pozdrawiam!

http://www.niezalezna.pl/article/show/id/11377
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Obama & Mc Cain

Post autor: Martuśka »

nie przeczytałam całego artykułu ale Amerykanie są opóźnieni... jak oni moga czuć przykrość z tego powodu, że rządzi nimi Murzyn? rasizm jak nic... i oczywiście wszyscy znaleźli już coś na niego, mogli szukać przed wyborami jakiś haczyków na niego a nie nagle teraz... jak zwykle zacofani Amerykanie...
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: Obama & Mc Cain

Post autor: JaGaKi »

Pan Artur Górski pisze jak obłąkany - w jednej linijce oświadcza, żę Obama jest komunistą a w drugiej, że ma powiązania z Zjednoczonym Kościołem Chrystusa. Widzę pewnego rodzaju brak logiki wypowiedzi.
Po drugie, miałem na myśli odwrót od chrześcijańskich wartości w Ameryce. Bowiem utożsamiłem słowa kolegi o „cywilizacji białego człowieka” z cywilizacją zachodnioeuropejską, chrześcijańską, która ukonstytuowała współczesne Stany Zjednoczone Ameryki. Tak odczytało te słowa wielu ich czytelników.
tego już w ogóle nie powinno się komentować - same głupoty.
Od 1988 do 2004 prezes Klubu Zachowawczo-Monarchistycznego.
I to wszystko mówi o tym człowieku - chyba nie musze mowic czym zajmuje sie ten klub?


I mam pytanie Kordianie - dlaczego nie odpisałeś na moje pytania?:P
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
Kordian
Młody aktywny
Posty: 21
Rejestracja: 29.10.2008, 18:04
Lokalizacja: Szczecin

Re: Obama & Mc Cain

Post autor: Kordian »

Klub PiS to dzis jedyne normalne ugrupowanie polityczne w polsce. Nie rozumiem pytania: "Czym zajmuje się ten klub?"


Co do twoich pytań, chyba już wiesz że są terroryści. Pisałem w któryms poście że lepiej nie wpływać do zatoki Perskiej. I stało się, porwano tankowiec z polakami na pokładzie.
Uwierzyłeś???

System SDI??? Coś chyba mało szukałeś. SDI<program: gwiezdne wojny>

Jeśli chodzi o tarczę antyrakietową i radar, to tak prawdzie mówiąc nie chodzi o antyrakiety, ale o radar. On ma być tak czuły że będzie możliwe podsłuchiwanie na Kremlu. Dlatego swieci się boją. Tak t na świecie było że nikt nie lubi polityków którzy muszą podejmować trudne decyzje. Obama to będzie piesek, który bedzie lizał dupe wszystim, z kolei Busha nikt nie lubi bo był twardy i nie ugięty. Wiesz dlaczego Amerykanie sie teraz zbroją???


Jeśli mówisz o szanowaniu ludzkiego życia to uwazasz za słuszne zamachy na WTC, potem Madryt , Londyn??? To jest nie szanowanie ludzkiego życia. Wiesz ilu niewinnych cywilów straciło życie??? Zadałeś sobie pytanie, czy ktoś na tym świecie szanuje życie? Czy słyszałeś może o programie kontroli urodzeń w chinach?
Czy wiesz ile zarabia chiński rolnik dziennie? Około 78 (euro)centów!!! Więc nie mów mi o szanowaniu ludzkiego życia.

A skąd wiesz że w IRANIE NIE MA TERRORYSTÓW??? Przeczytałeś to w brukowcu??? W iranie jest pełno fanatyków religijnych, i to wiadomo nie od dziś.

Obama chce aby stosunki miedzy Rosja-USA się poprawiły co bedzie apokalipsą, ponieważ rosja się silnie zbroi, wzięła miliardowe pożyczki od chin. USA muszą się zbroić aby rosja już nie wytrzymała tego ciężaru. Sowieci ledwo dyszą!!! Jak jeszcze przez 10-15 lat amerykanie bedą się tak zbroili to Rosjanie upadną. Pamiątaj że Rosjanie są strasznie zacofani gospodarczo. Procees upadku Rosji można przyśpieszyć, ale do tego jest potrzebna spójnośc UE. Ale po ataku na gruzję to jest mało prawdopodobne aby UE kiedyś była jednolita. Chodzi o to że rosja utzymuje się ze sprzedaży surowców. Głownie ropy i gazu. Jeśli UE przestałaby kupować Ropę i gaz od rosji prze rok, to rosja błysawicznie by upadła.

USA są jedynym gwarantem bezpieczeństwa na świecie, bo oni jako jedyni mają zdrowe poglądy na swiat. Teraz gdy Obama jest przy władzy to Gruzja, Ukraina mogą się pożegnać z NATO.

Wiesz czemu była prowadzona wojna w Wietnamie, operacja "pustynna burza"??? Pozdrawiam.

[ Dodano: 19.11.2008, 11:11 ]
Zapomniałem napisać o P Górskim.Moim zdaniem nie powienien składać wyjasnień ponieważ powiedział to w sejmnie, dzie każdy moze się wypowiedzieć.W jego wypowiedzi nie było rasizmu.

Przecież Obama wygrał tylko dlatego że jest czarny. Wszyscy kolorowi na niego głosowali nie wiedząc jaki ma program, jakie ma poglądy na świat. Obama postawił na plebs i pospólstwo i dlatego wygrał. Wszyscy myslaćy zagłosowali na McCaina.

Tak samo Tusk wygrał w polsce. Ludzi wzięło za serce gdy powiedział że zrobimy z polski drugą Irlandię, że polacy to kochani ludzie, że trzeba obdarzac nasz kraj miłościa. Ta cała papka trafiła do łba wieszości polaków i o to mamy skutki. KRYZYS, KRYZYS I JESZCZE RAZ KRYZYS. Przez tego <ceznura> Tuska nie będziemy mieli ani tarczy, ani lepszych stosunków z rosją, więc jak zwykle "mądry polak po szkodzie". Kaczyński już był gotów do podpisania tarczy kiedy Bush jeszcze żądził, a P.Tusk chciał sobie przypisać zasługi, że to jego partia wszystko wynegocjowała. Dlatego nie wiem dlaczego czepiasz się PiS-u.
Nie wiem czy czytałeś lub też słyszałeś, o tym że Hanna -Gronkiewisz Waltz pozbawiła policje warszawska 7milionów złotych. A wiesz do kogo trafiły pieniądze? Do grupy ITI, czyli całego TVN-u onetu, ogółem wszystkich spekulantów. :|
Co ciekawe TVN jest propeowski. Czy to nie dziwne??? Jesli chcesz sie dowiedzieć wiecej o grupie ITI to radze przeczytać o pewnym uczciwym Panu który stworzył firmę informatyczną jako jeden z pierwszych w polsce. Firma funkcjonowała doskonale aż sb-ecy, ub-ecy i wszyscy spekulanci i konfidenci nie zagrabili sobie firmy ITI. Ten Pan był nawet w kręgu Billa Gatesa. Trafił do więzienia, bo spekulanci go wsadili, ponieważ nie chciał sprzedać firmy esbekom. Potem sie zgodził sprzedac. Wiesz za ile sprzedał? za 1/5 wartości firmy. Hmmm... ciekawe dlaczego?! Dziś ten Pan choduje owce. Tak, ja nie zartuje. Jak się ten Pan nazywa nie powiem. Jesli zechcesz to znajdziesz. Podpowiem tyle że mozna było przeczytać o nim we wproscie albo polityce albo newsweeku. Wiem że w jedne z tych gazet. Mam ich tyle ze nie pamietam. Radzę się zastanowic nad tym kto jes lepszym politykiem, Tusk czy Kaczor. :wink: Pozdrawiam!
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: Obama & Mc Cain

Post autor: JaGaKi »

Przede wszystkiem Kordianie radzę popracować nad wypowiedzią - piszesz nieczytelnie. Dobra, przechodzimy do konkretów.

SDI nie jest systemem a jest programem strategicznej obrony. Jeżeli już piszesz, że radar jest w stanie wykryć atrapy rakiet to winieneś napisać o faktycznej technologii wczesnego wykrywania a nie o programie obrony USA ;D Zresztą powstałym już za sputnika.

Od 1988 do 2004 prezes Klubu Zachowawczo-Monarchistycznego.
Klub PiS to dzis jedyne normalne ugrupowanie polityczne w polsce. Nie rozumiem pytania: "Czym zajmuje się ten klub?"
Pytałem o PiS? NIE! Pisałem o klubie zachowawczo-monarchistycznym! Jak mam rozmawiać z człowiekiem który nie potrafi przeczytać czegoś co mu się wprost napisało!!
Dla krótkiego przypomnienia, tenże klub jest za przywróceniem monarchii absolutnej. Dlatego uważam, że to niezbyt inteligentni ludzie.

Ci piraci którzy porwali statek (nie w zatoce perskiej a u wybrzeży Somalii - ale to tak radze spojrzeć czasem na mapę) to rybacy którzy porzucili rybołówstwo ponieważ duże statki przepędzały im ryby. Dlatego pobierali od jakiegoś czasu haracz za przepływanie ich wodami. Kto nie zapłacił został uprowadzony. Czy to terroryści? Raczej ofiary systemu - bo jak zabrakło im jedynego źródła utrzymania (rybołóstwo) to musieli znaleźć alternatywe - podejrzewam, że jedyną było pobieranie haraczu. Nie są to terroryści. Proste.

Zamachy na WTC i londynskie metro są niewyjasnione i nikt ich nam nigdy nie wytłumaczy. Tak naprawdę jest tak dużo idiotycznych zbiegow okoliczności (zniknięcie samolotu który uderzył w pentagon, detonacja samolotow wlatujących w WTC i jak podaje rząd USA "spalenie konstrukcji z stali konstrukcyjnej" a potem znaleźli nienaruszony paszport jednego z pilotów samolotów. I jak się okazało dalej ten człowiek żył.) uważam, że to nie ludność arabska. Program kontrolii urodzin w Chinach jest bardzo dobrym rozwiązaniem - 1.300 000 000 ludzi na takim terenie to troche dużo. Jeszcze zerkając do roczników statystycznych - w latach 50 państwo środka miało... 500 000 000 ludzi ;p W porównaniu cały świat w latach 30 miał około 3 miliardów. Teraz połowa ówczesnej ludności mieszka w Chinach.
prestiżowy brytyjski magazyn medyczny "Lancet" opublikował szacunkową liczbę ofiar po stronie irackiej, od marca 2003 do czerwca 2006 ma ona wynosić ok. 655 tys.osób, w większości cywilów.
Tak - uważam to za nieszanowanie życia.

W Chinach jesteś też w stanie wyżyć za mniejsza ilość pieniędzy - owszem, to mało ale ludzie tam sobie z tym radzą. Poza tym jak na złosć - jest to kraj kapitalistycznego raju - wszyscy harują i wykonują swoją prace szybciej, taniej i lepiej niż w Europie. Naszym wrogiem nie jest żaden fanatyk religijny (bo takich też pełno u nas w kraju) a olbrzymie korporacje które maja już większą kontrole nad ludzmi niz panstwa.

A skąd wiesz, że w Iranie są terrorysci? Fanatyków religijnych jest tez pełno w Polsce. Czy to oznacza, że jesteśmy groźni? Tak - dla cudzoziemców - ale tylko tych ze wschodu i południa. Bo tym zachodnim za przeproszeniem liżemy dupę.

Ty masz chyba jakąś rusofobię. Ja bym się o wiele bardziej Chin obawiał. Rosja się zajmuje sama sobą. Moim zdaniem również lepiej, żeby Rosja istniała silna - świat musi być przynajmniej spolaryzowany albo wielobiegunowy. Poniewaz jedyne silne USA na swiecie wróży niedobrze.

Nato to w duzej czesci puste slogany - poczytaj o tym co państwa członkowskie MUSZĄ zrobić w przypadku ataku na jednen z krajów sojuszu.

W wypowiedzi Górskiego był rasizm, jego późniejsze tłumaczenie można odebrać jako manipulację. Bo ja moge powiedzieć równie dobrze, że prezydent to cham a potem się tłumaczyć, że nie napisałem którego kraju prezydent. Sprytny zabieg kosmetyczny.

Obama postawił na plebs i pospólstwo - cóż za pogarda! A kimże Ty jesteś? szlachicem? arystokracją a może magnaterią! Naucz się szacunku do ludzi. Bo oni nie będą szanować Ciebie!

Ja sądzę, że Tusk wygrał ponieważ już spora część społeczeństwa zauważyła, że PiS u władzy też niczego dobrego nie robi. Poza kolejnymi nic nieznaczącymi ustawami w stylu "dekomunizacja" (patrząc z innej strony to w Berlinie do tej pory jest ulica Karola Marksa i nikogo to nie boli.).

Wzięła 7 milionów policji? A masz jakieś źródło? Bo nie słyszałem o tym a patrząc na wydatki miejskie jest to mało prawdopodobne.

Kryzys byłby - niezaleznie czy byłby u władzy PiS, PO czy Samooborona. To jest kryzys ogólnoświatowy ktory i tak w Polsce objawia się stosunkowo skąpo. Coś w stylu kryzysu energetycznego w latach 70 czy kryzysu z lat 20-30.

Tej koncówki wypowiedzi w ogole nie rozumiem. Jedyne kto by mi przyszedł do głowy - wycyckany, to Pan Kluska - ale to sprawa sprzed tylu lat, żę sam ją ledwo co pamiętam.

Pozdrawiam
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
ODPOWIEDZ