Przeprowadzka

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ODPOWIEDZ
Agar15
Młody aktywny
Posty: 8
Rejestracja: 12.11.2007, 23:26
Lokalizacja: Piotrków Tryb.

Przeprowadzka

Post autor: Agar15 »

Mój były chłopak wyprowadza się na stałe do Angli. Nie dawno jeszcze ze sobą chodziliśmy, ale on ze mną zerwał. Nie podal mi powodu, chociaż bardzo go o to prosiłam. Teraz jesteśmy przyjaciółmi. Wydaje mi się, że nie chce żebym sobie marnowała życia, bo on i tak wyjeżdża i już się nie zobaczymy. Ja go nadal kocham, a on już jedzie za 2 tygodnie. Kiedy wyjeżdżał na wakacje na miesiąc to nawet wtedy za nim tęskniłam i nie było dnia, w którym bym o nim nie myślała. Nie wiem jak ja wytrzymam jak on sie wyprowadzi. Jak pomyślę, że już się z nim nigdy nie spotkam to dla mnie całe moje życie traci sens. Co mam zrobić? Pomóżcie proszę :cry:
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Przeprowadzka

Post autor: Paweł »

To wszystko zależy od sytuacji.

Przede wszystkim w jakim jesteście wieku. Bo to już duzo pomoże... jak jesteście zależni od rodziców, od szkoly itp. Dlaczego jedzie, czy jest pewien że na stałe?

Brałaś w ogóle pod uwagę możliwość pojechania z nim?
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Agar15
Młody aktywny
Posty: 8
Rejestracja: 12.11.2007, 23:26
Lokalizacja: Piotrków Tryb.

Re: Przeprowadzka

Post autor: Agar15 »

Niestety nie możemy pojechać razem. Mamy po 16 lat i jestem pewna, że on wyjeżdża tam na stałe. Jego mama znalazła sobie w Angli pracę i już załatwiła tam mieszkanie. Jego nauczyciele już zostali o tym powiadomieni i jest niemożliwością żeby tam nie pojechał (już nawet książki sprzedał). Niedługo mama przysyła mu pieniądze i za 2 tygodnie leci tam razem ze swoim bratem.
ODPOWIEDZ