Milosc

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Milosc

Post autor: Paweł »

JaGaKi pisze:ale co zrobić :(
cierpliwie czekać :)
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: Milosc

Post autor: JaGaKi »

kiedy na mózg pada i nudą wieje :( ciągle czekać i czekać:P
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Milosc

Post autor: Paweł »

nudą wieje...?

www.sla.org.pl ;p


//ale do tematu ;]
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: Milosc

Post autor: shyduo »

No taaak, najpierw robi off top, a potem sam siebie upomina :P:P

Oj, Paweł, Paweł :P

Spoko, miłosć Cie sama znajdzie. Możesz jej wprawdzie trochę pomóc, ale nie uda Ci się jej ponaglić
robek
Młody rozbrykany
Posty: 245
Rejestracja: 07.12.2006, 23:25
Lokalizacja: Radom

Re: Milosc

Post autor: robek »

Lew Tołstoj pisał, że miłosć to nic innego jak wspólnota ideałów i pokrewieństwo dusz. Miał w tym dużo racji bo jak inaczej można wytłumaczyć, że dwoje dawniej obcych ludzi staje się sobie nagle osobami bliskimi i nie może bez siebie żyć.
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: Milosc

Post autor: JaGaKi »

a po nieudanym związku nagle się nienawidzą :P no jak to jest?
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
Offik
Prawie autorytet
Posty: 2650
Rejestracja: 02.12.2005, 13:16
Lokalizacja:

Re: Milosc

Post autor: Offik »

od miłości do nienawiści podobno bardzo blisko... choć ja darzę wielką sympatią wszystkie dziewczyny z którymi mnie cos kiedyś łączyło... i staram sie nie tracic z nimi kontaktu:)
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Milosc

Post autor: =MiLi= »

Dokładnie, ja tak samo podchodze do sprawy :) Wychodzę z założenia, że jeśli z Kimś mnie kiedyś łączyło jakieś piękne uczucie to warto zachować miłe wspomnienia i relacje :) nie wszystko się dobrze kończy i nie wszystkim się układa ale to nie powód do tego aby od razu się nienawidzieć... no chyba, że zostało się skrzywdzonym i czuje się żal i przykrość...
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Milosc

Post autor: Linka »

A teraz pytanie za sto punktow:
Jak odroznic miłosc od takiego bardzo silnego przywiazania do jakiejs osoby, przyzwyczajenia?

Wiele razy sie nad tym zastanawiałam. Jestem pewna, ze nie potrafilabym rozstac sie z moim chlopakiem bo go kocham, no ale moze to nie jest milosc tylko przyzwyczajenie...
Offik
Prawie autorytet
Posty: 2650
Rejestracja: 02.12.2005, 13:16
Lokalizacja:

Re: Milosc

Post autor: Offik »

linka... weź pismo świete, list do koryntian, hymn o miłości...

zamiast miłośc wstaw swoje imie... jeśli okaże się że większość określeń jest prawdziwych.. to znaczy że to jest miłość:)
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: Milosc

Post autor: JaGaKi »

Jezeli jesteś innego wyznania to przepadłaś droga siostro, przepadłaś!! A tak na serio to jeżeli przyzwyczajenie nie jest złe i TObie to nie przeszkadza to... czym się przejmujesz?
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: Milosc

Post autor: vanessa »

hah, Linka też się nad tym nie jeden raz zastanawiałam, no bo przecież nikt nie powiedział, że miłość trwa wiecznie ;| ale JaGaKi ma troszkę racji, mnie to nie przeszkadza, więc póki co nie mam się czym przejmować.
Szkoda tylko mi osób, które mniej więcej w wieku czterdziestu kilku lat uświadamiają sobie, że już nie kochają i że to już nawet przyzwyczajenie nie jest, rozstają się ;0 tylko tego mogłabym, się obawiać.
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: Milosc

Post autor: JaGaKi »

Dlaczego obawiać? Cóż - trzeba żyć dalej - przecież związek na siłe jest straszny... a ja nie chce tak szybko stracić głowy :D
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Milosc

Post autor: =MiLi= »

Już chyba o tym pisałam... myślę, że to się czuje... jeśli tak samo cieszysz się na Jego widok, tak samo błogo Ci gdy się przytulasz, tak samo tęsknisz i chcesz dla Niego tylko tego co najlepsze to musi być miłość :)
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Milosc

Post autor: Linka »

Ja sie niczego nie obawiam, to bylo po prostu dla mnie ciekawe i zastanwialam sie, czy inni tez mieli takie male dylematy.
W sumie, czymkolwiek te uczucie jest to raczej nie potrafilabym zwiazac sie z kims innym, a jesli juz to po bardzo dlugim czasie.
Co do listu do koryntian, to "najbardziej znana regułka" dotycząca miłosci i jak wiadomo, fragment pochodzacy z Bilblii nie jest madroscia tylko dla chrzescijan, ale dla wszystkich :)
ODPOWIEDZ