Miss Poland USA

Nie wiesz gdzie umiescić swój post? A może chcesz poznać nowych ludzi? Jak sama nazwa mówi na tym forum jest wszystko dozwolone, no może nie do końca... ;-]
ODPOWIEDZ
Wang
Capo di Tutti Capi
Posty: 1488
Rejestracja: 01.06.2003, 21:47
Lokalizacja: Chicago

Miss Poland USA

Post autor: Wang »

To taka troche mala kampania :P Poniewaz moja piekna kobieta bierze udzial w wyborach Miss Poland w USA... a dokladniej w Chicago.
Na internecie mozna glosowac na "Miss Internetu" - www.magazyn.polkiwswiecie.com . Wiec jesli macie chwilke - help me :P i glosujcie na Angelike Dobije.

A tak ogolnie na temat tych wyborow... to zwyciężczyni, ktora wygra poleci do Polski na wybory Miss Polski. Inne nagrody jeszcze nie sa do konca ujawnione :] W trakcie wyborow wystapi Doda :shock:

Co myslicie o takich wyborach?

...
pamietajcie zeby zaglosowac ;)


P.S. znow troche dawno mnie tu nie bylo :P
Veni Vidi Vici
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Miss Poland USA

Post autor: Martuśka »

Zagłosowałam:)
Dla mnie ogólnie wybory Miss są nie potrzebne... w końcu wszystko jest kwestią gustu... i tak na prawdę Miss Polski czy jakiegokolwiek innego kraju nie musi być tą najpiękniejszą... Ale dobra zabawa na pewno jest:) wiadomo, że przyszłości z tym związać nie można ale taki miły przerywnik w życiu - czemu nie:)
Queensberry
Młody aktywny
Posty: 34
Rejestracja: 08.01.2011, 20:38
Płeć: kobieta

Re: Miss Poland USA

Post autor: Queensberry »

nie moge znaleźć gdzie dokładnie można zagłosować. są kandydatki (ps Angelika bardzo atrakcyjna) ale nie mam pojęcia gdzie sie głosuje. proszę podać dokładną zakładkę czy coś:P
ODPOWIEDZ