Co ostatnio oglądaliście?

Obecnie światowa kinematografia zalewa nas swoimi (nie zawsze godnymi uwagi) produkcjami. Na co warto pójść z dziewczyną/chłopakiem, a na co tylko z kumplem. Co trzeba obejrzeć koniecznie? A także Wasze zdania o aktorkach, aktorach reżyserach i ludziach filmu, którzy zrobili na Was wrażenie.
ODPOWIEDZ
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Co ostatnio oglądaliście?

Post autor: Martuśka »

No właśnie co ostatnio oglądaliście? Czy to w telewizji, w kinie, na DVD, na kompie...
I do każdej pozycji jakiś komentarz:)

Sama oglądam nałogowo ostatnio CSI Las Vegas, jestem przy 8 sezonie, na kompie oczywiście:) Uwielbiam te seriale, wszystkie serie:)
Z filmów to tak:
- Kochaj i tańcz - kolejny polski romans, nic specjalnego...
- Klątwa 3 - wcześniejsze wersje o niebo lepsze:)
- Wyznania zakupcholiczki - takie troche nijakie, ale da sie obejrzeć:)
- Jack&Jill vs. the World - film romantyczny 0 zazwyczaj ich nie lubię ale ten jest bardzo ciekawy:)
- Wielki Stach - Ubawiłam sie do łez, świetna komedia:D
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Co ostatnio oglądaliście?

Post autor: Linka »

Oprócz filmów, o których pozakładałam ostatnio tematy, oglądałam "Jestem na tak". Kolejna komedia z Jimem Carreyem (którego bardzo lubię)okazała się bardzo słaba. Pomysł jako taki, ale fabuła niesamowicie przewidywalna i wręcz nudna. Nie polecam :P
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Co ostatnio oglądaliście?

Post autor: Anuś »

Wyznania zakupoholiczki - mega słabe..
Ślubne wojny - ot taka komedia ;)
Kobiety pragną bardziej - splot róznych historii ;) nawet nawet :)
Dan in real life (Ja cię kocham, a ty z nim) - z wymienionych tutaj podobał mi się najbardziej :)
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Co ostatnio oglądaliście?

Post autor: Martuśka »

7 krasnoludków - niezbyt fajne... takie głupkowate:P
Jak ugryźć 10 milionów cz. 1 i 2 - świetne:D ubawiłam się, szczególnie na pierwszej części:)
amix
Szalony pismak
Posty: 597
Rejestracja: 22.10.2004, 18:10
Lokalizacja: Poznań

Re: Co ostatnio oglądaliście?

Post autor: amix »

Ostatnio brak czasu na jakieś dłuższe filmy więc zostaje przy serialach;) w których Dr.House króluje :mrgreen:
"Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać." Antoine de Saint-Exupéry
Pan_Wielkie_D
Młody aktywny
Posty: 153
Rejestracja: 08.02.2005, 00:51
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Piła/Toruń

Re: Co ostatnio oglądaliście?

Post autor: Pan_Wielkie_D »

Ostatnio w gąszczu dość słabych filmów oglądałem 2 filmy które zrobiły na mnie spore wrażenie, żadne nowe produkcje.

Dzienniki motocyklowe oraz Człowiek w ogniu.
Polecam każdemu.

Z seriali, nałogowo nic nie oglądam. Czasami Housa w TVP. Tak to pierwszą część Heroesów oglądałem "ostatnio" (miesiąc temu?), ale pewnie dla większości to już odległa przeszłość ;)
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Co ostatnio oglądaliście?

Post autor: Paweł »

chciałem się ostatnio wybrac do kina, gdyż w sumie można powiedzieć że dawno nie byłem...
ale jakos nic ciekawego nie moglem znaleźć w repertuarze :/
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Co ostatnio oglądaliście?

Post autor: Martuśka »

Oglądałam film Jeszcze raz - typowe polskie romansidło z przystojniaczkiem:P
I oglądałam jeszcze jakiś film ale nie pamiętam tytułu, o dwóch facetach, którzy zabijali złych ludzi w imię religii:) takie dość przyjemne:)
I komedia Stary, kocham cię - fajna komedia ale nic nadzwyczajnego:)

Dziś akurat obejrzałam jeden odcinek Skazanego na życie i CSI NY, w Skazanym i tak nie wiem o co chodzi:P
amix
Szalony pismak
Posty: 597
Rejestracja: 22.10.2004, 18:10
Lokalizacja: Poznań

Re: Co ostatnio oglądaliście?

Post autor: amix »

Mi wczoraj udało się wyskoczyć do kina :) obejrzałam film Brzydka prawda, ja filmu nie wybierałam ale i tak dobrze się bawiłam :D choć mam nadzieje, że faceci na prawdę nie widzą kobiet w ten sposób :lol:
"Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać." Antoine de Saint-Exupéry
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Co ostatnio oglądaliście?

Post autor: Martuśka »

Kac Vegas - głupkowata komedia, nie spodobał mi sie ten film. Choć nastrój sama miałam komediowy - ten film mi go zepsuł...
Kamilka
Młody rozbrykany
Posty: 262
Rejestracja: 25.11.2006, 19:08

Re: Co ostatnio oglądaliście?

Post autor: Kamilka »

2012 - kolejny film z serii końca świata, ale uważam, że warto pójść do kina. super efekty, widowiskowy aczkolwiek trochę przewidywalny...
"To właśnie możliwość spełniania marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące..." P. Coelho

:*
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Co ostatnio oglądaliście?

Post autor: Martuśka »

Narzeczony mimo woli z Sandrą Bullock :) dość ciekawy film, komedia, troche odbiega od popularnych fabuł takich filmów, ale na prawdę tylko troche:)
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Co ostatnio oglądaliście?

Post autor: Anuś »

chyba BARDZO TYLKO TROCHE :P pomimo ze BARDZO przewidywalny to milo sie oglada ;)
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Kamilka
Młody rozbrykany
Posty: 262
Rejestracja: 25.11.2006, 19:08

Re: Co ostatnio oglądaliście?

Post autor: Kamilka »

Galerianki - mimo, ze nie przepadam za polskim kinem, to myślę, że warto obejrzeć
"To właśnie możliwość spełniania marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące..." P. Coelho

:*
amix
Szalony pismak
Posty: 597
Rejestracja: 22.10.2004, 18:10
Lokalizacja: Poznań

Re: Co ostatnio oglądaliście?

Post autor: amix »

Też widziałam Galerianki i popieram że warto zobaczyć.
Co do filmu Narzeczony mimo woli to bardzo przewidywalny i widziałam już lepsze komedie z tymi aktorami.
"Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać." Antoine de Saint-Exupéry
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Co ostatnio oglądaliście?

Post autor: Linka »

Mała lista:

REC- na początku wydaje się głupi i bez sensu, ale potem wyjaśniają trochę i zyskuje sens. Ciężko wymyślić horror, który byłby w 100% realistyczny, wręcz jest to niemożliwe. Niektóre sceny mocno przewidywalne, ale ogólnie film fajny, najważniejsze, że trzyma w napięciu.

Sekspedycja (Sex drive)- typowa młodzieżowa komedia amerykańska, oceny w internecie bardzo dobrze, a dla mnie katastrofa i stracony czas. Przewidywalne, nieśmieszne i do d...

Lektor- fajny film, chociaż nie powalił mnie na kolana. Ale godny polecenia.

Requiem dla snu- trudny, obrzydliwy i smutny film. Niesamowite wywoływanie emocji u widza. Momentami nudnawy, ale bardzo dobry i warty obejrzenia.
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Co ostatnio oglądaliście?

Post autor: Martuśka »

No ja mam długa listę, nie pamiętam wszystkiego ale na pewno:
Galerianki
Lektor
Avatar
Witaj w domu panie Jenkins
RoboDoc
Stan Helsing
Planeta 51
2012
aguśka
Człowiek czynu
Posty: 1108
Rejestracja: 14.07.2007, 14:33
Płeć: kobieta

Re: Co ostatnio oglądaliście?

Post autor: aguśka »

zastanawiam się czemu nikt do tej pory nie wspomniał o jakże reklamowanej i nagłośnionej przez media komedii "Ciacho"... tyle było szumu wokół tego filmu, wiec i ja postanowiłam wybrać się do kina...
A wy widzieliście ten film?? co o nim sądzicie?? Mnie osobiście nie powalił na ziemię, owszem śmieszne sceny, teksty itp., ale fabuła wg. mnie kiepska...
"Bywają takie dni i noce, które zmieniają wszystko. Bywaja takie rozmowy własne lub zaszłyszane, które są w stanie wywrócić do góry nogami cały nasz świat. Nie możemy ich przewidzieć. Nie możemy się na nie przygotować. Czyhaja gdzieś na nas zapisane w łańcuchu pozornych przypadków, nieuchronne jak świt po ciemności.."
"Hera moja miłość"
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Co ostatnio oglądaliście?

Post autor: Linka »

aguśka pisze:zastanawiam się czemu nikt do tej pory nie wspomniał o jakże reklamowanej i nagłośnionej przez media komedii "Ciacho"... tyle było szumu wokół tego filmu, wiec i ja postanowiłam wybrać się do kina...
A wy widzieliście ten film?? co o nim sądzicie?? Mnie osobiście nie powalił na ziemię, owszem śmieszne sceny, teksty itp., ale fabuła wg. mnie kiepska...
nie oglądałam, ale od znajomej słyszałam, że "Ciacho" jest niesamowicie słabe, totalnie bez sensu i w całym filmie był tylko 1 śmieszny tekst. Po takiej opinii z pewnością go nie obejrzę.

A z filmów, które ostatnio oglądałam:
* Enen- bardzo dobry, warty obejrzenia, polski film.
*Sherlock Holmes- niezły
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Co ostatnio oglądaliście?

Post autor: Martuśka »

Ciacha nie obejrzę przez panią Basię, której nie mogę znieść:/
To chyba film dla nastolatków, których jeszcze śmieszą durnowate teksty i sytuacje - mojej siostrze się podobał a to mało wymagający widz:)

Ostatnio nałogowo oglądam Przyjaciół więc filmy sobie daruje:)
ODPOWIEDZ