pomozcie prosze.

Ponoć to najpiękniejszy okres w życiu.... a jednak czasem daje sie we znaki - przerastające problemy; brak zrozumienia; nowe, nieznane sytuacje; ale także radości i powodzenia. Tu możesz napisać o tym wszystkim, co Cię boli, denerwuje, zastanawia i cieszy w Twoim obecnym życiu.
ODPOWIEDZ
Karola94
Młody aktywny
Posty: 10
Rejestracja: 20.07.2007, 15:55

pomozcie prosze.

Post autor: Karola94 »

kiedys wpadlam z zle towarzystwo i zaczelam sie masturbowac bylam wtedy mloda i glupia teraz tez jestem mloda ale wydaje mi sie ze mniej glupia. kiedys robilam to czesto i sie do tego przyzwyczailam. teraz robie to rzadko raz na miesiac srednio czasem dwa. czasem nie moge sie opamietac zeby tego nie zrobic. jest mi wstyd przed sama soba zwlaszcza ze mam dopiero troche ponad 15 lat. nigdy nikomu o tym nie mowilam. dzisiaj sie masturbowalam i po masturbacji jakis czas zauwazylam ze leci mi taki brazawy sluz:( a pozniej taka chyba krew to jest. czy to znaczy ze prawdopodobnie przerwala mi sie blona dziewicza? kiedys juz mi leciala krew po masturbacji i wtedy myslalam ze juz po mojej blonie ale teraz znow sie stalo i nie wiem co to oznacza. bardzo sie boje:( po za tym bardzo bym chciala z tym skonczyc. z gory dziekuje za odpowiedzi.
Karolcia
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: pomozcie prosze.

Post autor: Linka »

Samo słowo "masturbacja" wiele nie mówi. To zależy, co robiłaś dokładnie. Nie namawiam Cię, żebyś tu to opisywała, tylko już sama się nad tym zastanowiła. Jeśli, (tak brzydko powiem, ale inna forma nie przychodzi mi do głowy)wpychałaś sobie dość głęboko jakieś przedmioty to przerwanie błony dziewiczej jest bardzo możliwe. Innym powodem krwawienia mogą być np. długie paznokcie (może się gdzieś zadrapałaś?).

Swoją drogą, krwawienie wcale nie musi być spowodowane masturbacją. Brązowy śluz występuje często przed okresem, lub po nim. Zdarza się też czasami u młodych dziewczyn, że występuje małe krwawienie podczas jajeczkowania, czyli w czasie pierwszych dni płodnych. Jeśli występuje to tylko czasami, to nie ma problemu, ale jakby występowało w każdym cyklu to trzeba śmigać do lekarza.
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
aguśka
Człowiek czynu
Posty: 1108
Rejestracja: 14.07.2007, 14:33
Płeć: kobieta

Re: pomozcie prosze.

Post autor: aguśka »

Po pierwsze to myślę, że niepotrzebnie się tego wstydzisz... jestes w takim wieku, że to jest normalne. Poza tym poprzez masturbacje poznajesz swoje ciało. Oczywiście Cię nie namawiam, to tego żebyś to robiła, chcę Ci tylko wytłumaczyc, że nie jest to coś złego itp. Co do plamienia to zgadzam się z Linką:
krwawienie wcale nie musi być spowodowane masturbacją. Brązowy śluz występuje często przed okresem, lub po nim. Zdarza się też czasami u młodych dziewczyn, że występuje małe krwawienie podczas jajeczkowania, czyli w czasie pierwszych dni płodnych. Jeśli występuje to tylko czasami, to nie ma problemu, ale jakby występowało w każdym cyklu to trzeba śmigać do lekarza.
"Bywają takie dni i noce, które zmieniają wszystko. Bywaja takie rozmowy własne lub zaszłyszane, które są w stanie wywrócić do góry nogami cały nasz świat. Nie możemy ich przewidzieć. Nie możemy się na nie przygotować. Czyhaja gdzieś na nas zapisane w łańcuchu pozornych przypadków, nieuchronne jak świt po ciemności.."
"Hera moja miłość"
mariasam
Młody aktywny
Posty: 1
Rejestracja: 30.08.2013, 07:11
Płeć: kobieta

Re: pomozcie prosze.

Post autor: mariasam »

I na prawdę nie musisz sie tym przejmować bo kazań nikt prawic ci nie będzie. Problemem może być za to spóźniający sie okres i to na tym lekarz sie skupi. :lol: :P
kingsajzer
Młody aktywny
Posty: 7
Rejestracja: 16.02.2014, 15:58
Płeć: mężczyzna

Re: pomozcie prosze.

Post autor: kingsajzer »

Znajdz se chłopa, to juz ten wiek ze takie rzeczy sie robi.. niestety. Dojrzewanie to najsmutniejszy okres zycia człowieka, hormony, bunt. Kup sobie jakieś prezenty i poprawi Ci sie humor
ODPOWIEDZ