AVATAR

Obecnie światowa kinematografia zalewa nas swoimi (nie zawsze godnymi uwagi) produkcjami. Na co warto pójść z dziewczyną/chłopakiem, a na co tylko z kumplem. Co trzeba obejrzeć koniecznie? A także Wasze zdania o aktorkach, aktorach reżyserach i ludziach filmu, którzy zrobili na Was wrażenie.
ODPOWIEDZ
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

AVATAR

Post autor: Anuś »

Nikt nic jeszcze o tym nie napisal?;P Nie wierze;P
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: AVATAR

Post autor: Paweł »

widzialem zapowiedzi... ciekawe.

slyszalem opowieści, podobno ciekawe, ale najlepiej obejrzec w kinie i koniecznie w 3d.

sam jeszcze nie widziałem.


a jakie jest Twoje zdanie? :D
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: AVATAR

Post autor: Martuśka »

Byłam w kinie, widziałam:) ale nie w 3D - nie wytrzymuje długo na filmach tego typu a 2,5h to stanowczo za długo na 3D:)
Polecam:) Opłaca sie wysiedzieć tyle czasu:) w 3D zapewne są niesamowite efekty (o ile wykorzystali dobrze tą technikę) jednak po pierwsze 20zl to stanowczo za dużo za bilet a po drugie ja po 40 minutach wymiękam (ból głowy i oczu)...
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: AVATAR

Post autor: Anuś »

no ja widzialam w 3D :) tylko pore na film wybralismy slaba.. bo 1.01 o 14 (a po sylwestrze poszlismy spac po 6..;p - wiec wytrzymac bylo ciezko - ale nie z nudy, tylko ze zmeczenia;) )

Film dobry, fajne efekty :) Tylko fabuła ot taka ;) Nowa wersja Pocahontas jak to mowia niektorzy.. i za duzo sie nie myla ;p Ale zeby wymyslic ten ich swiat... :) To 'trzeba miec fantazje i pieniadze' ;)
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: AVATAR

Post autor: Paweł »

czyli proste, trza się wybrać póki grają w kinach :)
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: AVATAR

Post autor: Linka »

Efekty super, chociaż momentami obraz wydawał się troszkę zamazany (nie tylko mi się tak wydawało), a treść nieco przewidywalna. Tak, czy inaczej warto wydać te 20 albo 25 zł na obejrzenie chociażby efektów.
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
aguśka
Człowiek czynu
Posty: 1108
Rejestracja: 14.07.2007, 14:33
Płeć: kobieta

Re: AVATAR

Post autor: aguśka »

ja tez się tak już ze 2 tyg. wybieram, a Wasze opinie jeszcze bardziej mnie zachęcają... ;)
"Bywają takie dni i noce, które zmieniają wszystko. Bywaja takie rozmowy własne lub zaszłyszane, które są w stanie wywrócić do góry nogami cały nasz świat. Nie możemy ich przewidzieć. Nie możemy się na nie przygotować. Czyhaja gdzieś na nas zapisane w łańcuchu pozornych przypadków, nieuchronne jak świt po ciemności.."
"Hera moja miłość"
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: AVATAR

Post autor: Martuśka »

Ile opinii, komentarzy i wpisów czytałam na temat tego filmu tak nigdzie nie doszukałam sie negatywnej opinii:) Dlatego aguśka idź póki grają:) w kinie zawsze lepszy efekt niż na komputerze:)
Kamilka
Młody rozbrykany
Posty: 262
Rejestracja: 25.11.2006, 19:08

Re: AVATAR

Post autor: Kamilka »

wreszcie i ja obejrzałam... późno, bo późno, ale powiedziałam sobie, że obejrzę tylko w 3D. Mieliście rację - naprawdę warto :))

może fabuła sama w sobie nieciekawa (zgadzam się z opinią że to nowoczesna Pocahontas) ale dla tych efektów 3D warto pójść.

Podobno już kręcą 2 część. Napewo pójde ;)
"To właśnie możliwość spełniania marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące..." P. Coelho

:*
Liceallna
Młody aktywny
Posty: 8
Rejestracja: 30.08.2010, 15:45
Płeć: kobieta

Re: AVATAR

Post autor: Liceallna »

Moim zdaniem też warto, mimo iż jak na moje, to naprawdę za dłuuuugi... no, ale da się wytrzymać :D a tak serio, to naprawdę koniecznie w kinie i w 3D, cały film na tym polega, że widz czuje się jakby przenikał do przedstawionego świata, super! fabuła fakt, że Pocahontas w innej wersji :D ale tak czy siak na pewno ma swój urok i warto zobaczyć. Dobre na zły humor, albo po prostu jak chcemy przeżyć, obejrzeć ciekawy film bez potrzeby nadmiernego wysiłku umysłowego, tak po prawdzie... podsumowując: polecam :)
ale że kręcą drugą część? nic o tym nie wiedziałam... a to potwierdzone informacje czy też tylko plotki ze świata filmowego? ktoś może wie? dzięki za odpowiedź! ;)
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: AVATAR

Post autor: Paweł »

też już gdzies o tym czytałe, że mają kręcić... co w sumie było by głupie, gdyby tego nie zrobili.

Zakładając tym bardziej, że właśnie weszła do kin 'wersja specjalna' to 2, 3 i 4 jest pewna ;)
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Queensberry
Młody aktywny
Posty: 34
Rejestracja: 08.01.2011, 20:38
Płeć: kobieta

Re: AVATAR

Post autor: Queensberry »

Byłam na Avatarze w kinie na 3d
Powiem tylko tyle że historia nawet, nawet, fajna muzyka, dużo<bardzo dużo> neonów, jednak film przereklamowany, narobili szumu a tak naprawdę nie warto

oceniam film ( w wersji 3D): 5/10
ewa102
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 13.12.2012, 05:43
Płeć: kobieta

Re: AVATAR

Post autor: ewa102 »

James Cameron zatrudnił Michelle Rodriguez po tym, jak zobaczył jej występ w "Zbuntowanej".
Michael Biehn był przymierzany do roli pułkownika Quaritcha. Spotkał się on już z Cameronem na planie filmowym 3 razy, lecz w końcu reżyser zrezygnował z współpracy z nim. Zastąpił go Stephen Lang.
Zoe Saldana przez pół roku intensywnie przygotowywała się do roli Neytiri. Trenowała m.in. sztuki walki, łucznictwo i jazdę konną.
Sylwia026
Młody aktywny
Posty: 6
Rejestracja: 31.05.2013, 17:30
Płeć: kobieta

Re: AVATAR

Post autor: Sylwia026 »

Avatar bardzo mi się podoba. Mam nadzieję, że jak powstanie druga część, to będzie równie dobra.
konik
Młody aktywny
Posty: 5
Rejestracja: 13.06.2013, 11:15
Płeć: mężczyzna

Re: AVATAR

Post autor: konik »

Zanim poszedłem słyszałem raczej krytyczne opinie. Że nudny, że cośtam. Nie wiem czemu. Mnie się podobał. I to nie tylko od strony wizualnej.
keta123
Młody aktywny
Posty: 25
Rejestracja: 09.09.2013, 11:31
Płeć: kobieta

Re: AVATAR

Post autor: keta123 »

Film bardzo fajny. Gdzieś czytałam, że ma powstać druga część :D Nie był to może najlepszy film jaki oglądałam, ale polecam wszystkim. Ja byłam w kinie na 3D i dla samych efektów warto obejrzeć.
Majja81
Młody aktywny
Posty: 18
Rejestracja: 19.09.2013, 14:50
Płeć: kobieta

Re: AVATAR

Post autor: Majja81 »

Bardzo dobry film, ostatnio też często leci na Polsacie :)
glossyx
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 07.01.2014, 12:52
Płeć: kobieta

Re: AVATAR

Post autor: glossyx »

Świetny film, widziałam go już 3 razy i pewnie obejrzę jeszcze nie raz :)
bailey73
Młody aktywny
Posty: 5
Rejestracja: 14.11.2013, 12:31
Płeć: kobieta

Re: AVATAR

Post autor: bailey73 »

Byłem na tym w kinie w 3D. Bardzo mi się podobało. Później oglądałem 2 razy w TV, ale to już nie to samo było co w 3D. Niemniej film świetny chociaż fabuła oklepana. Obejrzyjcie Pocahontas, opowiada taką samą historię.
domka
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 13.01.2014, 14:19
Płeć: kobieta

Re: AVATAR

Post autor: domka »

moim zdaniem stanowczo przereklamowany film ;)
ODPOWIEDZ