[Zyje lepiej..facet czy kobieta?]

Ponoć to najpiękniejszy okres w życiu.... a jednak czasem daje sie we znaki - przerastające problemy; brak zrozumienia; nowe, nieznane sytuacje; ale także radości i powodzenia. Tu możesz napisać o tym wszystkim, co Cię boli, denerwuje, zastanawia i cieszy w Twoim obecnym życiu.
ODPOWIEDZ

Kto ma latwiej ?

Mężczyzna
38
69%
Kobieta
17
31%
 
Liczba głosów: 55

PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

[Zyje lepiej..facet czy kobieta?]

Post autor: PLAGIATT »

Kto ma lepiej wedlug was my faceci czy kobiety ???
:arrow: Meszczyzna jest o wiele sprawniejszy fizycznie niz kobieta. (chyba) :]
:arrow: Kobieta ma miesiaczke, chyba przewalona sprawa bo je boli i jest co miesiac (chyba :D)
:arrow: ale w wieku od 12 ? , co dziewczyny moga robic oprocz gadania ze soba ? ,
Chlopaki jak np ( z tego co wiem ) graja na komputerach jezdza jakims motorowerem albo rowerem , na wsi robia jakies bazy na drzewach itp , to dziewczyny co moga robić ? z tego co zaobserwowalem to spotykaja sie rzadziej a jak juz to robia to zazywczaj tylko rozmawiaja i sie nudzą .
no i co wy otym sadzicie wydaje mi sie ze mamy od poczatku ciekawsze i moze troche latwiejsze zycie niz one :] a wy co sadzicie o tym ????
No jedynym plusem u dziewczyn to widze w wieku 15 16 lat i starszym bo to my sie staramy sie o ich wzgledy :] i to my sie za nimi uganiamy :D
A może wy dziewczyny zdradzicie nam pare waszych sekretów i powiecie czy taka jest prawda zcy moze wam sie zyje latwiej co ???
Czekam na opinie :] ja sie narazie 3mam ze my mamy latwiej :D
Luki
Młody rozbrykany
Posty: 356
Rejestracja: 29.09.2002, 15:52

Re: [Zyje lepiej..facet czy kobieta?]

Post autor: Luki »

w pewnych momentach dziewczyny mają lepiej... a chodzi mi dokładnie o ładne dziewczyny, które nie muszą sie tak bardzo starać o względy jakiegoś chłopaka... poprostu zostaje jej czekac az sie spyta jej o chodzenie i powie mu tak lub nie. A chłopak? Tyle stresów... czy dziewczyna sie zgodzi czy nie? Jeszcze te natrętne kolezanki... które towarzyszą wszędzie dziewczynie która ci sie podoba... jeszcze dobrze nie podejdziesz a one juz sie śmieją i szepczą do sibie... beee
wiedz , ze ... albo juz nic ;]]]]
grzesieq
Młody aktywny
Posty: 87
Rejestracja: 04.10.2002, 20:00
Lokalizacja: eudezet!

Re: [Zyje lepiej..facet czy kobieta?]

Post autor: grzesieq »

Luki pisze:w pewnych momentach dziewczyny mają lepiej... a chodzi mi dokładnie o ładne dziewczyny, które nie muszą sie tak bardzo starać o względy jakiegoś chłopaka... poprostu zostaje jej czekac az sie spyta jej o chodzenie i powie mu tak lub nie. A chłopak? Tyle stresów... czy dziewczyna sie zgodzi czy nie? Jeszcze te natrętne kolezanki... które towarzyszą wszędzie dziewczynie która ci sie podoba... jeszcze dobrze nie podejdziesz a one juz sie śmieją i szepczą do sibie... beee
Bywa zupełnie odwrotnie.
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: [Zyje lepiej..facet czy kobieta?]

Post autor: PLAGIATT »

..no wlasnie nieraz to dziewczyny w pewnym wieku nas atakują :D hehehe... no ale wedlug mnie dziewczyny maja gorzej :D np. jak trza sie zalatwic my za drzewko albo gdzies a co ma zrobic dziewczyna ??? heeheh...... ogólnie wedlug mnie dziewczyny maja mniej zajeć po 2 wiekszosc sportow jest dla męszczyzn :)... niewiem a co wy otym sadzicie ??? moze jakas dziewczyna sie wypowie ???
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: [Zyje lepiej..facet czy kobieta?]

Post autor: Fighter »

Jestem ciekaw co byscie powiedzieli gdybyscie byli dziewczynami :D .
Kazdy chwali swoje 8) . Panowie gora :!: , a moze panie :roll: :D
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
[siasia]
Młody aktywny
Posty: 8
Rejestracja: 09.01.2003, 20:29

Re: [Zyje lepiej..facet czy kobieta?]

Post autor: [siasia] »

Heh to moze ja cos powiem na ten temat Dlaczego mowicie ze dziewczyny maja mniej zajec od chlopakow? Przeciez czlowiek inteligentny sie nie nudzi i niezaleznie czy jest dziewczyna czy chlopakiem potrafi znalesc sobie zajecie a co do zabaw na drzewach dziewczyny tez sie bawia tak do pewnego czasu zreszta maja te swoje laki barbi
tez moga siedziec godzinyami przed komputerem ja np nie narzekam na brak zainteresowan jezdze konno i wieeeeele innych
Co do latwosci nawiazywania nowych kontaktow macie troche racji -ladnym dziewczynom jest latwiej ale ladna a glupa i tak nie zajdzie daleko bo faceta bedzie miala tylko dzieki swojemy cialu a nie rozumowi
Zreszta sa tez dziewczyny nieodznaczajace sie zbytnio swoja uroda...
Co do siusiania tez macie racje :))))
[siasia]
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: [Zyje lepiej..facet czy kobieta?]

Post autor: Paweł »

ehmmm..... tutaj mógłbym napisać nieżły poemat albo esej.... ale jakos mi sie nie chce wiec bede się streszczał......

... otóż to, że wy (mężczyźni :> ) mówicie, że macie lepiej można uznac, za pewnego rodzajo szowinizm. Tak jak napisał Fighter
Jestem ciekaw co byscie powiedzieli gdybyscie byli dziewczynami .
Kazdy chwali swoje
... no włąsnie... kazdy chwali sowje... skąd wiecie co o tym sądzą dziewczyny... Tobie się wydaje A a komuś innemu B

Moim zndaniem w obecnych czasach nie ma już takiego podziały jak np. w czasach starożytncych, ale wtedy i dziś nikt nie ma łatwiej... kazdy ma cięzko... :?
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Patryk007
Młody aktywny
Posty: 144
Rejestracja: 23.12.2002, 11:55
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: [Zyje lepiej..facet czy kobieta?]

Post autor: Patryk007 »

Narazie sonda wykazuje, że lepiej jest mężczyznom, ale jak moi poprzednicy już powiedzieli, każdy chwali swoje... :D , z tego wynika że i jednym i drugim jest dobrze :)
Jest równouprawnienie - to każdy robi tak, aby mu było dobrze w życiu :P
Kimkolwiek jestem; Kimkolwiek myśle, że jestem;
zawsze pozostanę SOBĄ !
Beniek_b_tow
Młody aktywny
Posty: 8
Rejestracja: 17.02.2003, 18:52
Lokalizacja: Poland

Re: [Zyje lepiej..facet czy kobieta?]

Post autor: Beniek_b_tow »

My nie musimy się martwić miesiączkami ;), ciążami i takimi tam sprawami :lol: I w ogóle to mamy lepiej [chyba:D]
Pozdrawiam

" To nie jest tak, że uważamy się za najlepszy zespół na świecie. Sądzimy tylko, że jesteśmy o wiele lepsi niż Numer Drugi, kimkolwiek by on nie był. "

Robert Plant
Ewela
Młody aktywny
Posty: 124
Rejestracja: 06.02.2003, 22:45

Re: [Zyje lepiej..facet czy kobieta?]

Post autor: Ewela »

:) ladny topic :)

Częsciowo zgadzam się, ze faceci mają w pewnych sprawach łatwiej. Chociazby wspomniana wyżej miesiączka, która Was nie dotyczy jest delikatnie mówiąc uciążliwa.
Co do ciąży to można na to spojrzec a dwa sposoby, chociaz w ciązy jeszcze nie byłam, ale wydaje mi się, ze: w prawdzie musimy się męczyć, znosić jakieś tam bóle, dyskomfort, złe samopoczucie, osłabienie, musimy na siebie szczególnie uważać, nie możemy jesc masy smacznych rzeczy, palic, pić alkoholu (albo nie powinnyśmy), dotego dochodzi ból podczas porodu i inne niedogogności. Ale z drugiej strony to coś wyjątkowego (czego facet nigdy nie doświadczył) nosić w sobie drugie zycie, czuc gdy się pierwszy raz porusza itd.

Co do wieku do 12 lat -> moja siostra ma właśnie tyle i robi praktycznie wszystko to samo co chłopacy i jeszcze więcej. Biega, chodzi na dyskoteki szkolne, przeżywa pierwsze zauroczenia, nawiązuje przyjażnie, chodzi na basen, kręgle, jezdzi na rowerze, rolkach, łyżwach, czatuje, gra w kszykówke.... jest cała masa rzeczy (P.S. nas naprawde zajmuje plotkowanie z koleżankami)

Co do starszych dziewczyn: myśle, ze powodzenie w zyciu nie zalezy tylko od tego czy dziewczyna jest ładna czy nie. Utrudnieniem dla nas jest na pewno dyskryminacja nas w pracy, trudny dostęp do kierowniczych stanowisk (a na pewno trudniejszy niż dla facetów).
Ale jest też mnóstwo zalet bycia kobietą: dostajemy kwiaty, przepuszczacie nas w drzwiach, ustępujecie miejsca na ławce, pomagacie nam gdy nie dajemy sobie z czymś rady (bo jesteście silniejsi i sprawniejsi fizycznie). Zabiegacie o nasze wzgledy, piszecie o nas wiersze, często nas podziwiacie. Poza tym możemy robić prawie wszystko to co Wy... jeśli oczywiście tego chcemy.

Szczerze mówiac cieszę się, ze urodziłam się dziewczyną :))))))
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: [Zyje lepiej..facet czy kobieta?]

Post autor: Paweł »

Ewela pisze::) ladny topic :)
to samo mogę powiedziec o Twoim, w jak najlepszym w tego słowa znaczeniu :tak:
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Ralf
Młody aktywny
Posty: 11
Rejestracja: 26.01.2003, 22:05

Re: [Zyje lepiej..facet czy kobieta?]

Post autor: Ralf »

Ja tam uważam że my mamy lepiej bo ja bym nie chciał wyciskac arbuza z pewnoej częsci ciała... :shock: chyba wiecie o co chodzi.
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: [Zyje lepiej..facet czy kobieta?]

Post autor: ::PiotreK:: »

wedlug mnie mezczyzni mja lepiej wiele z mojich argumentuw zostalo wyzej wymienionych wiec nie chcem sie powtazac
ale jest jeden mysle ze kobiety bardziej emocjonalnie dzialaja chyba zlego slowa uzylem ale w tej chwili zadne inne nie przychodzi mi na mysl mam nadzieje ze wiecie o co chodzi
Aniołek
Młody aktywny
Posty: 108
Rejestracja: 14.02.2003, 11:44
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: [Zyje lepiej..facet czy kobieta?]

Post autor: Aniołek »

hehe łatwiej ma ten, co to ma układy i znajomości :) teraz Polska :)

a wcześniej to myślę że będzie 1:1 jakby dziewczyny chciały robić coś poza gadaniem pewni by robiły :) Inna rzecz że to lubią :)
"myśli kłębią mi się w głowie, a zrozumieć nic nie mogę
myśli kłębią mi się w głowie, a powidzieć nic nie mogę "
[Lenny Valentino]

Pozdrawiam
Aniołek
DianaR
Człowiek czynu
Posty: 1527
Rejestracja: 16.03.2003, 11:05
Lokalizacja: Śląsk

Re: [Zyje lepiej..facet czy kobieta?]

Post autor: DianaR »

Kobietą jest łatwiej pod innymi względami niż facetom. Ale z drugiej strony czasem sobie lepiej z czymś poradzi facet...


A tak poza tym to:
gdzie diabeł nie może to babe pośle...

kobiety są czasem bardzo zawzięte. Zawsze muszą osiągnąć to co sobie postanowiły.

I tak trzymać.

Choć czasem wolałabym by być facetem...
i muc wejśc do męskiej przebieralni :P :twisted:
Dopiero wówczas, gdy dostrzeżemy, że żaden człowiek nie jest zupełnie czarny, ani też zupełnie biały, lecz, że wszyscy jesteśmy, jak zebry w paski lub szarzy, jak orły i dopiero wówczas, gdy wyciągniemy z tego spostrzeżenia praktyczny wniosek, mamy możność naprawdę zrozumieć ludzi.
Basko
Młody rozbrykany
Posty: 442
Rejestracja: 18.04.2003, 20:29
Lokalizacja: Pabianice

Re: [Zyje lepiej..facet czy kobieta?]

Post autor: Basko »

DZIEWCZYNY MAJĄ LEPIEJ. Pytanie co my robimy po 12. HAHA. I wogóle, że faceci są silniejsi od dziewczyn, no ja. Prawda jest taka, że może sa silniejsi od dzieczyn, ale po co im taka przewaga, jak walczą między sobą i nie biją się z dziewczynami. po za tym kobiety są bardziej wytrzymałe na ból. Jakby faceci mieli rodzić dzieci to by się chyba posrali :oops2: Po za tym bycie dzieczyną jest naprawdę luzackie, przynajmniej w wieku 16 lat, kiedy kolesie podaja ci do nóg, to jest naprawdę zabawne :mrgreen: Dziewczyny ładniej tańczą, hehe :mrgreen: .A tak poważnie (o ile jestem w stanie mysleć poważnie) każda płeć ma swoje uroki.
GIRL POWER
DianaR
Człowiek czynu
Posty: 1527
Rejestracja: 16.03.2003, 11:05
Lokalizacja: Śląsk

Re: [Zyje lepiej..facet czy kobieta?]

Post autor: DianaR »

Wow!!! Jestem zaskoczona takim podejściem!!! Bravo!!!
Dopiero wówczas, gdy dostrzeżemy, że żaden człowiek nie jest zupełnie czarny, ani też zupełnie biały, lecz, że wszyscy jesteśmy, jak zebry w paski lub szarzy, jak orły i dopiero wówczas, gdy wyciągniemy z tego spostrzeżenia praktyczny wniosek, mamy możność naprawdę zrozumieć ludzi.
Basko
Młody rozbrykany
Posty: 442
Rejestracja: 18.04.2003, 20:29
Lokalizacja: Pabianice

Re: [Zyje lepiej..facet czy kobieta?]

Post autor: Basko »

Dzięki, dzięki, autografy później :mrgreen:
DianaR
Człowiek czynu
Posty: 1527
Rejestracja: 16.03.2003, 11:05
Lokalizacja: Śląsk

Re: [Zyje lepiej..facet czy kobieta?]

Post autor: DianaR »

Tylko nie popadaj w samozachwyt!!!
Dopiero wówczas, gdy dostrzeżemy, że żaden człowiek nie jest zupełnie czarny, ani też zupełnie biały, lecz, że wszyscy jesteśmy, jak zebry w paski lub szarzy, jak orły i dopiero wówczas, gdy wyciągniemy z tego spostrzeżenia praktyczny wniosek, mamy możność naprawdę zrozumieć ludzi.
Basko
Młody rozbrykany
Posty: 442
Rejestracja: 18.04.2003, 20:29
Lokalizacja: Pabianice

Re: [Zyje lepiej..facet czy kobieta?]

Post autor: Basko »

No co ty :mrgreen:
ODPOWIEDZ