Czytacie e-booki?

Spędzamy w niej (albo powinniśmy spędzać) sporą cześć swojego życia. Jak w niej przetrwać i zostać sobą? Jak radzić sobie z codziennymi szkolnymi wymogami? Jak uniknąć najgorszych katuszy? Co interesującego dzieje się u Was w szkole, a z czym nie możecie wytrzymać?
ODPOWIEDZ
karpola
Młody aktywny
Posty: 1
Rejestracja: 23.11.2010, 14:27
Płeć: kobieta

Czytacie e-booki?

Post autor: karpola »

Ja zaczynam się powoli przyzwyczajać, bo i tak nadejdzie z pewnością taki dzień, kiedy e-booki przerosną tradycyjne książki. Ostatnio ściągnęłam sobie na kompa lektury, które przerabiamy
i nawet jakoś mi to idzie ;)
A Wy co myślicie? Czy tradycyjnym książkom grozi zagłada?
rogata
Młody aktywny
Posty: 181
Rejestracja: 24.01.2009, 16:56
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Chełm

Re: Czytacie e-booki?

Post autor: rogata »

Nie, jak jadę tramwajem to wole poczytać papierową wersję niż tachać laptopa :) od monitora bolą mnie oczy. uwielbiam e-booki jeżeli szukam materiałów do zajęć, bo zwyczajnie nie chce mi się wertować całej biblioteki. Ale jak czytam coś dla przyjemności wole mieć stare pożółkłe kartki, które można pomacać... ale lubię też zapach nowych książek, to zależy co czytam. ogólnie to jak bardzo zainteresuje się jakąś książką to głęboko w nią wchodzę i przeżywam cały dzień, aż się wreszcie będę mogła zagłębić w kolejny rozdział
Life is piece of shit, when you look at it!
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Czytacie e-booki?

Post autor: =MiLi= »

Ja nie lubię e booków. Wolę normalną książkę, papierową, którą mogę trzymać w ręku. Nie wyobrażam sobie siedzieć przed monitorem tyle czasu i czytać... po pierwsze mała przyjemność, po drugie masakra dla oczu a po trzecie ile prądu na to pójdzie! ;)
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
Kamilka
Młody rozbrykany
Posty: 262
Rejestracja: 25.11.2006, 19:08

Re: Czytacie e-booki?

Post autor: Kamilka »

ja póki co wolę tradycyjną książkę... nie lubię czytać na kompie. Nawet jakieś dokumenty wolę wydrukować i przeczytać. Zdrowiej i wygodniej.
"To właśnie możliwość spełniania marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące..." P. Coelho

:*
rogata
Młody aktywny
Posty: 181
Rejestracja: 24.01.2009, 16:56
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Chełm

Re: Czytacie e-booki?

Post autor: rogata »

niestety, nie posiadam sprawnej drukarki. ale od kiedy mam laptopa, a w nim monitor, który mniej działa na oczy, coraz bardziej przekonuje się do komputerowych egzemplarzy. chociaż jeśli książka ma 500 stron, to i tak muszę mieć wersję papierowa :)
Life is piece of shit, when you look at it!
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Czytacie e-booki?

Post autor: Paweł »

Poza małym epizodem gdy byłem małym dzieckiem, generalnie nie przepadałem za książkami. Może czasem jakąś lekturę udało mi się przeczytać (co i tak chyba jest sukcesem na dzisiejsze czasy). Ale obecnie, jak już mam poczytać jakąś książkę (lub gazetę) to aż miło dla oczu. Poza tym nigdy przenigdy nie jestem w stanie czytać długich pdfów, muszę mieć wersję drukowaną.
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Alicja09
Młody aktywny
Posty: 32
Rejestracja: 03.06.2012, 14:08
Płeć: kobieta

Re: Czytacie e-booki?

Post autor: Alicja09 »

Książka czy gazeta...jak dla mnie to tylko w wersji klasycznej, czyli papierowej. A już nie wyobrażam sobie uczyć się z e-booka. No ale jest jeden plus elektronicznej książki. Większość z nich jest za darmo :wink:
marcinoski
Młody aktywny
Posty: 9
Rejestracja: 24.09.2012, 08:31
Płeć: mężczyzna

Re: Czytacie e-booki?

Post autor: marcinoski »

ja nie czytam, ale domyślam się, bo nie ciężko to przewidzieć, że do nich należy przyszłość ;)
itap1605
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 26.09.2012, 16:18
Płeć: kobieta

Re: Czytacie e-booki?

Post autor: itap1605 »

Ja jakoś nie mogę się przyzwyczaić do ebooków, bo ciężko mi się czyta tekst elektroniczny. Zdecydowanie wolę papier, albo ewentualnie audio booki - pozwalają miło spędzić czas w podróży albo w drodze do pracy/szkoły:)
Cyklop
Młody aktywny
Posty: 25
Rejestracja: 05.10.2012, 12:44
Płeć: mężczyzna

Re: Czytacie e-booki?

Post autor: Cyklop »

Nie cierpię e-booków. Czytam czasem coś w sieci, jakieś wiadomości, fora itp, ale książek nie wyobrażam sobie czytać na monitorze.
ODPOWIEDZ