Pomysł na prezent dla mamy

Nie wiesz gdzie umiescić swój post? A może chcesz poznać nowych ludzi? Jak sama nazwa mówi na tym forum jest wszystko dozwolone, no może nie do końca... ;-]
ODPOWIEDZ
malaga
Młody aktywny
Posty: 7
Rejestracja: 31.07.2012, 17:32
Płeć: kobieta

Re: Pomysł na prezent dla mamy

Post autor: malaga »

Zmywarkę bardzo sobie chwalę, jest ekonomiczna i praktyczna. Można zaoszczędzić na wodzie. Taki zakup na pewno się opłaci. Ja bym była jak najbardziej za :mrgreen:
Patison
Młody aktywny
Posty: 18
Rejestracja: 09.12.2011, 12:51
Płeć: mężczyzna

Re: Pomysł na prezent dla mamy

Post autor: Patison »

A może odkurzacz automatyczny? W dużym domu świetnie by się sprawdził, bo tego odkurzania to trochę jest. Jedyny minus to taki, że te odkurzacze są bardzo drogie a nie wiem jaką kwotą dysponujecie.
Zmywarka to też niezły pomysł, ale jak nie ma gdzie wstawić, to niestety odpada.
aguśka
Człowiek czynu
Posty: 1108
Rejestracja: 14.07.2007, 14:33
Płeć: kobieta

Re: Pomysł na prezent dla mamy

Post autor: aguśka »

a może robot kuchenny? np firmy zelmer koszt 200-400 świetnej jakości są. Sama mam taki, jest tam wiele funkcji np. maszynka do mięsa z różnymi nożami, szatkownica, różne tarki itp, każdej kobiecie się taki przyda,

Jeśli Twoja mama lubi domowy chleb to może maszynę do pieczenia chleba? wrzucasz składniki do środka wszystko samo ładnie wymiesza i upiecze.

Poszukaj może czegos na stronach typu mango, albo telesprzedaż maja tam nieraz fajne sprzęty ;)

a tak z innej beczki, może chwila relaksu i cały dzień w spa? Z tego na pewno każda kobieta się ucieszy, zabieg, masaże, maseczki po prostu bajka ;)
"Bywają takie dni i noce, które zmieniają wszystko. Bywaja takie rozmowy własne lub zaszłyszane, które są w stanie wywrócić do góry nogami cały nasz świat. Nie możemy ich przewidzieć. Nie możemy się na nie przygotować. Czyhaja gdzieś na nas zapisane w łańcuchu pozornych przypadków, nieuchronne jak świt po ciemności.."
"Hera moja miłość"
maxymul
Młody aktywny
Posty: 1
Rejestracja: 11.08.2012, 07:49
Płeć: kobieta

Re: Pomysł na prezent dla mamy

Post autor: maxymul »

Ja bym bardziej obstawiała odkurzacz automatyczny. Starsza kobieta to nie będzie musiała się męczyć z odkurzaniem, tylko lepiej dla niej. Teraz jest na rynku duży wybór to można przebierać. Najbardziej znany chyba jest Robojet.
Taka forma odkurzania jak dla mnie jest bardzo dobra, nie męczy się, dobrze zbiera sierść bo ma dwie ruchome szczotki, czyści panele jak i dywany. Jedynie cena jest duża, ale jak na prezent wraz z rodzeństwem to dacie rade. Myślę, że warto zainwestować. Tak sobie myślę, jeszcze a może coś dla mamy związane z jej hobby a nie sprzęt domowy?
Jenny
Młody aktywny
Posty: 9
Rejestracja: 03.01.2012, 13:49
Płeć: kobieta

Re: Pomysł na prezent dla mamy

Post autor: Jenny »

A może szybkowar? Sprzęt na lata, a nie kosztuje fortuny. My mamy w domu taki i jest świetny, przydatny jest wkład do gotowania na parze. W szybkowarze Twoja mam przyrządzi zdrowsze potrawy i zajmie jej to dużo mniej czasu. Zupy w 20-30 min, kurczak + ziemniaki tak samo, różne gulasze w pół godziny. Zaoszczędzi jej to dużo czasu. No chyba, że lubi stać przy garach, jak tak - jestem za odkurzaczem. Zmywarka fajny pomysł, ale jesli mieszkają w domu tylko z Twoim tatą to nie sądzę żeby brudzili tyle naczyń, że jest im koniecznie potrzebna. Skoro dom duży to myślę, że automatyczny odkurzacz jest dobrym pomysłem, ale z drugiej strony, nie wiem za bardzo jak taki odkurzacz działa, czy to nie żadne badziewie.
kaylee
Młody aktywny
Posty: 5
Rejestracja: 22.08.2012, 13:33
Płeć: kobieta

Re: Pomysł na prezent dla mamy

Post autor: kaylee »

Jak rzeczywiście myślisz o ty odkurzaczu automatycznym, poszukaj w sieci - znajdziesz z niezłymi parametrami i zapewne taniej. Ja kupiłam jakiś czas temu takiego iRobota Roomba 521 ale teraz są też inne modele irobota a także różne inne firmy robiące takie automatyczne odkurzacze. Słyszałam, że taki hoover jest też fajny ...

No ale wszystko zależy ile kasy możecie przeznaczyć, ale pomysł z takim prezentem dla mamy jest rzeczywiście bardzo dobry :)
Czerwony
Młody aktywny
Posty: 10
Rejestracja: 29.08.2012, 10:15
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź

Re: Pomysł na prezent dla mamy

Post autor: Czerwony »

Słuchaj a ekspresy do kawy? Moja mama 17 września kończy 55 lat i z rodzeństwem składamy się właśnie na taki prezent. Wiadomo rodzice zazwyczaj mają mnóstwo innych wydatków, a ekspres jest fajnym gadżetem dla wszystkich miłośników kawy.
Nie myli się ten, co nic nie robi ;)
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Pomysł na prezent dla mamy

Post autor: Linka »

Cały czas wśród moich znajomych i nie tylko panuje przekonanie, że skoro trzeba kupić mamie prezent, to musi to być coś "do domu". Ja uważam, że moja mama jest też kobietą, nie tylko matką i gospodynią domową. Prezenty typu odkurzacz, mikser, komplet miseczek uważam wręcz za uwłaczające.

Za to pomysł z ekspresem do kawy jest świetny.
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Pomysł na prezent dla mamy

Post autor: =MiLi= »

Zgadzam się z Linką :)
Mama jest kobietą i chciałaby się zapewne poczuć jak kobieta a nie gospodyni domowa.
Biżuteria, kosmetyki, coś ładnego do ubrania, jakiś babski gadżet, ciekawa książka, bilety do kina/teatru czy bon upominkowy... nawet ten ekspres do kawy... o ile Mama lubi kawę ;)
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
malaga
Młody aktywny
Posty: 7
Rejestracja: 31.07.2012, 17:32
Płeć: kobieta

Re: Pomysł na prezent dla mamy

Post autor: malaga »

Hmm, są kobiety które lubią takie 'praktyczne' prezenty i same wolą kupić sobie biżuterię czy ciuchy. Moja mama lubi dostawać różne rzeczy na prezenty takie 'praktyczne' jak i bardziej osobiste-wcześniej sama sobie zawsze coś upatrzy. Natomiast pomysł z prezentem typu Robojet to fantastyczna sprawa, bo dzięki takiemu odkurzaczowi jest o wiele łatwiej i czyściej w domu.
Patison
Młody aktywny
Posty: 18
Rejestracja: 09.12.2011, 12:51
Płeć: mężczyzna

Re: Pomysł na prezent dla mamy

Post autor: Patison »

=MiLi= pisze:Zgadzam się z Linką :)
Mama jest kobietą i chciałaby się zapewne poczuć jak kobieta a nie gospodyni domowa.
Biżuteria, kosmetyki, coś ładnego do ubrania, jakiś babski gadżet, ciekawa książka, bilety do kina/teatru czy bon upominkowy... nawet ten ekspres do kawy... o ile Mama lubi kawę ;)
A ja nie do końca się z tym zgodzę, moja mama jest bardzo praktyczna i wręcz kocha sprzęty domowe, a jeśli taki sprzęt mógłby ułatwić jej życie, to uważam, że to dobry wybór. Są oczywiście kobiety, które bardziej cenią sobie prezenty osobiste, jest ich nawet zdecydowana większość, ale to nie znaczy, że każda tak ma. Jeśli wiesz, że większą frajdę sprawi Twojej mamie taki odkurzacz czy inny sprzęt domowy, to kupuj, nie widzę w tym nic złego.
latina
Młody aktywny
Posty: 1
Rejestracja: 18.09.2012, 19:21
Płeć: kobieta

Re: Pomysł na prezent dla mamy

Post autor: latina »

Trochę mnie odstrasza cena od tych robotów, ale widzę tutaj tyle zalet i się ciągle waham. Powiedzcie mi jedną rzecz, czy takie odkurzacze są wytrzymałe, czy sprawdzają się lepiej od tych zwykłych no i przede wszystkim jaki jest efekt przy sprzątaniu?
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Pomysł na prezent dla mamy

Post autor: =MiLi= »

Ciekawa jestem ile Wam płacą za tą reklamę... ;D
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
tronik78
Młody aktywny
Posty: 2
Rejestracja: 13.05.2012, 17:48
Płeć: kobieta

Re: Pomysł na prezent dla mamy

Post autor: tronik78 »

Jasne różyczkaaa takie prezenty są teraz najlepsze!Jestem osobą,która ma 20 lat i szczerze mówiąc jakbym teraz dostała taki odkurzacz ucieszyłabym się:) Na nowe mieszkanie,które kiedyś będę posiadała idealny prezent:) Jak dla mnie on nie ma minusów,tylko masę plusów.Trzeba w końcu zaznać wygodnego i czystego życia:)
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Pomysł na prezent dla mamy

Post autor: Linka »

różyczkaa pisze:Ja tam nic złego nie widzę w praktycznych prezentach i sama już widzę po sobie, że teraz wolę dostać coś do domu niż kolejny ciuch, z wiekiem i sytuacją życiową zmieniają się priorytety. I czy to w jakikolwiek sposób jest uwłaczające? nie wydaje mi się :)
Myślę, ze wśród dorosłych wiek w tym przypadku nie gra roli tylko charakter i to, co kto lubi. Moja mama jest z tych, co woli poczuć się wyłącznie jak kobieta, być może dlatego, że przez wiele lat była traktowana tylko jak kura domowa i teraz ma potrzebę docenienia jej kobiecości.

Miałam w rodzinie przypadek, kiedy kobieta dostała od męża na urodziny mikser i się popłakała z żalu, że potraktował ją jako gosposię. Ale jak widać z Waszych opinii to kwestia podejścia i potrzeb. U nas w rodzinie na rzeczy "domowe" jest oddzielny budżet i w ramach niego raz na jakiś czas można kupić nowe żelazko, albo komplet naczyń. A na różne okazje kupujemy sobie z reguły rzeczy bardzo osobiste i niekoniecznie praktyczne "dla domu".
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
Cyklop
Młody aktywny
Posty: 25
Rejestracja: 05.10.2012, 12:44
Płeć: mężczyzna

Re: Pomysł na prezent dla mamy

Post autor: Cyklop »

=MiLi= pisze:Ciekawa jestem ile Wam płacą za tą reklamę... ;D
Zwróć uwagę ile to się muszą nakombinować by w posta wrzucić coś o co im chodzi :lol:
janka200
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 09.12.2011, 14:20
Płeć: kobieta

Re: Pomysł na prezent dla mamy

Post autor: janka200 »

Wywiązała się widzę trochę filozoficzna dyskusja:) Ja chcę tylko napisać,że Robojeta mam i dzięki niemu odkurzanie poszło w zapomnienie i jest mi z nim przyjemnie.UZbierać kasę na to warto:)
fretka
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 10.10.2012, 12:52
Płeć: kobieta

Re: Pomysł na prezent dla mamy

Post autor: fretka »

a ile ten "sprzęcior" kosztuje? można go gdzieś w jakimś sklepie na żywo zobaczyć?:) bo ja to jak nie zobaczę to nie kupię, zakupy przez internet nie są dla mnie jednak:)
tronik78
Młody aktywny
Posty: 2
Rejestracja: 13.05.2012, 17:48
Płeć: kobieta

Re: Pomysł na prezent dla mamy

Post autor: tronik78 »

W Internecie wręcz huczy o zakupie tych odkurzaczy.Jak się odpowiednio poszuka można także natknąć się na rabaty na Robojety.Jeśli ktoś ma duże powierzchnie w domu,to myślę,że nie zawaha się aby zakupić to urządzenie:)
MudMan
Młody aktywny
Posty: 5
Rejestracja: 30.12.2012, 11:26
Płeć: mężczyzna

Re: Pomysł na prezent dla mamy

Post autor: MudMan »

Ja mojej mamie kupilem z bartem na spólke termomix...super sprawa wyreczw w ielu rzeczach, mało miejsca zajmuje i jest do wszystkiego ale okolo 5 tys trzeba wydac...;/
ODPOWIEDZ