PIGUŁY :)

Narkotyki, alkohol i inne używki. Tutaj możesz dowiedzieć się o nich prawie wszystkiego, a także porozmawiać na ich temat.
Luki
Młody rozbrykany
Posty: 356
Rejestracja: 29.09.2002, 15:52

Re: PIGUŁY :)

Post autor: Luki »

znacie takie coś: "SZANUJ ZIELEŃ" ???? To czemu piszecie ze ziele to gówno? Po co piszecie ze gównem jest coś co znacie tylko z TV lub z gazet dla starszych pań? Najlepiej przeczytajcie sobie mojego posta w temacie który trajtuje właśnie o zielu. Tam napisałem co o tym wszystkim myśle. Może kiedyś napisze coś szerszego i bardziej zrozumiałego, ale narazie nie mam czasu.
wiedz , ze ... albo juz nic ;]]]]
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: PIGUŁY :)

Post autor: PLAGIATT »

...ech wszytko to jedno i to samo gówno które z ludzi robi ćpunów i innych... a czy zielen czy nie uzaleznia :P i szkodzi zdrowiu :P
ZeT
Młody aktywny
Posty: 50
Rejestracja: 06.01.2003, 21:42
Lokalizacja: Racibórz

Re: PIGUŁY :)

Post autor: ZeT »

Wszystko uzależnia :!: Jedno mniej, drugie mocniej, ale pamietajcie że wszystko :!:
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: PIGUŁY :)

Post autor: Paweł »

... chociażby internet i forum ;) .... a także schodzenie z konkretnego tematu na offtopic... a więc powrót do tematu, czyli .... :twisted: 8) :lol:
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
PAL MAL
Młody rozbrykany
Posty: 381
Rejestracja: 21.10.2002, 21:53
Lokalizacja: Warszawa

Re: PIGUŁY :)

Post autor: PAL MAL »

:lol: :lol: :lol: HA HA HA! wszystko uzaleznia ZET jestes dobrym filozofem, psychologiem i innym lekarzem. Poczytaj troche w temacie "czy paliles to trawa" (czy jakos tak).


Moge powiedziec ze wodka tez jest gownem, bo mozna sobie przez to przesrac zycie! Szlugi to samo!

Trzeba sie delektowac ziolem!

A piguly niesa takie straszne jak wam sie wydaje. Nieprubowaliscie wiec niewiecie :wink: :wink: :wink: :wink:
YO MY BROTHER!
ZeT
Młody aktywny
Posty: 50
Rejestracja: 06.01.2003, 21:42
Lokalizacja: Racibórz

Re: PIGUŁY :)

Post autor: ZeT »

Śmiej się śmiej... Wszystko , czy to jest telewizja, trawa, feta, fajki, alkohol - wszystko uzależnia w różnym stopniu. Mam dwóch znajomych dillerów oraz znam ludzi uzależnionych (choćby od trawy, piguł i fety), wiem co to jest nałóg i co robi z człowiekiem. Prędzej czy później (raczej prędzej) się uzależnisz.
Dlaczego wracasz do palenia trawy? Dlaczego nie możesz się bawić bez piguły? Pomyśl o tym trochę, zanim napiszesz coś następnego...
PAL MAL
Młody rozbrykany
Posty: 381
Rejestracja: 21.10.2002, 21:53
Lokalizacja: Warszawa

Re: PIGUŁY :)

Post autor: PAL MAL »

Bo to mi sie podoba! Nierobie tego bo mam cisnienie, tylko czasami lubie sie wyluzowac!
YO MY BROTHER!
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: PIGUŁY :)

Post autor: PLAGIATT »

no przyznaj bo nie umiesz sie bawic ani wyloozowaac bez narkotyku i tyle tak jak niektorzy nieumieja sie bawic bez wódy i innych rzeczy tak ty nie umiesz sie bawic bez pigul i trawy :P
Kamil
Szalony pismak
Posty: 517
Rejestracja: 29.09.2002, 09:34

Re: PIGUŁY :)

Post autor: Kamil »

PAL MAL pisze:Moge powiedziec ze wodka tez jest gownem, bo mozna sobie przez to przesrac zycie! Szlugi to samo!
I to zielone co tam sobie palisz też.
PLAGIATT pisze:no przyznaj bo nie umiesz sie bawic ani wyloozowaac bez narkotyku i tyle tak jak niektorzy nieumieja sie bawic bez wódy i innych rzeczy tak ty nie umiesz sie bawic bez pigul i trawy :P
No właśnie, a ja potrafie się bawić bez tego i bez tego...

Chociaż nie mówie, że nie wypije od czasu do czasu, ale to nie dlatego że nie potrafie się bawić, tylko dlatego, że wtedy szybciej zasypiam :P
PAL MAL
Młody rozbrykany
Posty: 381
Rejestracja: 21.10.2002, 21:53
Lokalizacja: Warszawa

Re: PIGUŁY :)

Post autor: PAL MAL »

Ja nienapisalem ze nieumiem sie bawic z pigulami i ziolem. Dropsow nielykam na codzien. Tylko jak mam troche kasy i niewiem co z nia zrobic to sobie zarzuce i tyle.

A ziolo niesluzy do zabawy.
YO MY BROTHER!
emailowiec
Szalony pismak
Posty: 877
Rejestracja: 23.10.2002, 18:16
Lokalizacja: O.

Re: PIGUŁY :)

Post autor: emailowiec »

PAL MAL pisze:Tylko jak mam troche kasy i niewiem co z nia zrobic to sobie zarzuce i tyle.
:lol: To nałóg... W innym wypadku pieniaze spożytkowałbyś na inny cel. :D 8)
;)
PAL MAL
Młody rozbrykany
Posty: 381
Rejestracja: 21.10.2002, 21:53
Lokalizacja: Warszawa

Re: PIGUŁY :)

Post autor: PAL MAL »

No ale pisze ze juz niemam na co wydawac to sobie czasami kupie zielone, a poguly to inna sprawa.


To niejest nalogiem. Mialem przerwy nawet 2 miesiace gdy niepalilem i to jest dowod ze niejestem w nalogu
YO MY BROTHER!
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: PIGUŁY :)

Post autor: Paweł »

ehmm.... a ja w wakacje tez miałem 2. przery po 2 tygodnie i jakoś mnie nie ciagneło do kompa i nie było mi smutno ;) ale i tak wiem, że jestem uzależniony ;) 8)

A Piguły sa tfeeee. fee..... :jeee:
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: PIGUŁY :)

Post autor: PLAGIATT »

PAL MAL pisze:No ale pisze ze juz niemam na co wydawac to sobie czasami kupie zielone, a poguly to inna sprawa.
To niejest nalogiem. Mialem przerwy nawet 2 miesiace gdy niepalilem i to jest dowod ze niejestem w nalogu
Ty to naprawde ci przez te zielone odbilo i nawet nie umiesz się przyznań że jesteś uzależniony :P... to juz jest nalog... koles i jestes uzalezniony potych twoich wypowiedziach wszycho mowi za siebie :P i taka jest prawda :P
emailowiec
Szalony pismak
Posty: 877
Rejestracja: 23.10.2002, 18:16
Lokalizacja: O.

Re: PIGUŁY :)

Post autor: emailowiec »

PLAGIATT pisze:
PAL MAL pisze:No ale pisze ze juz niemam na co wydawac to sobie czasami kupie zielone, a poguly to inna sprawa.
To niejest nalogiem. Mialem przerwy nawet 2 miesiace gdy niepalilem i to jest dowod ze niejestem w nalogu
Ty to naprawde ci przez te zielone odbilo i nawet nie umiesz się przyznań że jesteś uzależniony :P... to juz jest nalog... koles i jestes uzalezniony potych twoich wypowiedziach wszycho mowi za siebie :P i taka jest prawda :P
i przykro nam bardzo ciebie...
Ty i tak znowu się bedziesz wypierał :)
;)
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: PIGUŁY :)

Post autor: macey »

PAL MAL pisze: A ziolo niesluzy do zabawy.
i pogadaj se z takim gosciem...
PAL MAL
Młody rozbrykany
Posty: 381
Rejestracja: 21.10.2002, 21:53
Lokalizacja: Warszawa

Re: PIGUŁY :)

Post autor: PAL MAL »

Podaj mi przyklady ze jestem uzalezniony
YO MY BROTHER!
Luki
Młody rozbrykany
Posty: 356
Rejestracja: 29.09.2002, 15:52

Re: PIGUŁY :)

Post autor: Luki »

co wy kur** myślicie? Ze jak walicie wodke to jestescie lepsi od tych co palą zieleń???? Człowieku, alkochol bardziej zre komórki mózgowe i uzaleznia niz zieleń!!!!!! Tylko media wywołały takie coś, ze zioło to narkotyk i zabija. Gówno prawda!!! Zioło po pierwsze: ma uzasadnione działania lecznicze, wolniej uzaleznia, daje wiecej przyjemności niz alkochol, mniej mózg rozp*****a.... Z daleleka widać ze alkochol jest o 100% gorszy niz zieleń, sami widzicie.... ale nie przyznacie mi racji... bo zescvie sie uparli ze zioło jest złe..

PS: ocenzurowane troche później.
Ostatnio zmieniony 21.01.2003, 15:50 przez Luki, łącznie zmieniany 2 razy.
wiedz , ze ... albo juz nic ;]]]]
Kamil
Szalony pismak
Posty: 517
Rejestracja: 29.09.2002, 09:34

Re: PIGUŁY :)

Post autor: Kamil »

Luki pisze:co wy kurwa myślicie? Ze jak walicie wodke to jestescie lepsi od tych co palą zieleń???? Człowieku, alkochol bardziej zre komórki mózgowe i uzaleznia niz zieleń!!!!!! Tylko media wywołały takie coś, ze zioło to narkotyk i zabija. Gówno prawda!!! Zioło po pierwsze: ma uzasadnione działania lecznicze, wolniej uzaleznia, daje wiecej przyjemności niz alkochol, mniej mózg rozpierd**a.... Z daleleka widać ze alkochol jest o 100% gorszy niz zieleń, sami widzicie.... ale nie przyznacie mi racji... bo zescvie sie uparli ze zioło jest złe..
Jeszcze coś?
Luki
Młody rozbrykany
Posty: 356
Rejestracja: 29.09.2002, 15:52

Re: PIGUŁY :)

Post autor: Luki »

sori za przekleństwa w tamtym poscie, przyszedłem rozdrażniony ze szkoły... musiałem sie rozładować :(

PS: tak, to juz wszystko.
wiedz , ze ... albo juz nic ;]]]]
ODPOWIEDZ