Preparat na trądzik

Ponoć to najpiękniejszy okres w życiu.... a jednak czasem daje sie we znaki - przerastające problemy; brak zrozumienia; nowe, nieznane sytuacje; ale także radości i powodzenia. Tu możesz napisać o tym wszystkim, co Cię boli, denerwuje, zastanawia i cieszy w Twoim obecnym życiu.
ODPOWIEDZ
babunia
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 21.03.2013, 16:31
Płeć: kobieta

Preparat na trądzik

Post autor: babunia »

Poszukuję dobrego preparaty na wypryski? Może znacie jakieś maseczki lub kremy na trądzik, które mogę kupić w sklepie lub aptece bez recepty?
vitalna
Młody aktywny
Posty: 1
Rejestracja: 12.04.2013, 20:37
Płeć: kobieta

Re: Preparat na trądzik

Post autor: vitalna »

Na trądzik wiem, że najlepsze są naturalne środki, tak mi mówiła babcia i tak samo mówiła mama. Można już dostać na rynku środki na bazie naturalnych składników, np. Nonacne. Wiadomo - co natura to natura. Przede wszystkim odpada problem z tzw. skutkami ubocznymi.
michal055
Młody aktywny
Posty: 1
Rejestracja: 22.04.2013, 12:05
Płeć: mężczyzna

Re: Preparat na trądzik

Post autor: michal055 »

Mam taki dylemat: jak usunąć blizny potrądzikowe. Zastanawiałem się nad zabiegiem laserem frakcyjnym. Gdyby ktoś z forumowiczów miał już doświadczenie z tego typu zabiegiem to będe wdzięczny jak się podzieli swoimi uwagami na ten temat. Z góry dziękuję.
DawKaw
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 23.04.2013, 01:56
Płeć: mężczyzna

Re: Preparat na trądzik

Post autor: DawKaw »

Znajomy miał wykonywany zabieg laserem frykcyjnym i bardzo sobie chwalił.
Seball
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 24.04.2013, 16:05
Płeć: mężczyzna

Re: Preparat na trądzik

Post autor: Seball »

Jeśli chodzi o usuwanie trądziku, to warto pamiętać, że taka skóra powinna być dokładnie oczyszczana, a krosty zasuszane, zawsze można pójść do kosmetyczki na oczyszczanie skóry. Z naturalnych środków: polecam herbatę z bratka, albo lepiej z pokrzywy no i unikanie słodyczy i pikantnych przypraw - nie pomagają. Poza tym higiena! Buzie trzeba myć, najlepiej żelem oczyszczającym, pełno ich na rynku. Warto zrezygnować z makijażu, który zatyka pory! Radzę zapomnieć o podkładach i pudrach! Przydałby się też odpowiednio dobrany do rodzaju skóry krem, najlepiej zasuszający krosty, dobrany odpowiednio do wieku. No i oczywiście troszeczkę cierpliwości, bo takie wykwity na twarzy często spowodowane są okresem dojrzewania. Co nie zmienia faktu, że o skórę trzeba dbać, bo nowej się nie dostanie. Podsumowując: pić herbaty ziołowe, oczyszczać, zasuszać i broń Boże wyciskać, bo później zostaje problem z bliznami.
Patison
Młody aktywny
Posty: 18
Rejestracja: 09.12.2011, 12:51
Płeć: mężczyzna

Re: Preparat na trądzik

Post autor: Patison »

Bardzo dobry na wypryski jest krem antyseptyczny Sudocrem, który kupisz w każdej aptece bez recepty. Jest bardzo wydajny, nie kosztuje dużo a starcza na bardzo długo.
konndi
Młody aktywny
Posty: 1
Rejestracja: 01.05.2013, 13:28
Płeć: kobieta

Re: Preparat na trądzik

Post autor: konndi »

na pryszcze i wągry stosuje Curiosin, - nie wysusza skóry!!! Poleciła mi dermatolog, bo inne preparaty to tak słabo działały i faktycznie skóra potem była fatalna. Curiosin jest bez recepty i można smarować kilka razy dziennie, najlepiej na noc. Kosztuje ok. 17zł. Super szybko goi rożne wypryski z całego ciała , tez z twarzy.
mareczek2013
Młody aktywny
Posty: 1
Rejestracja: 09.05.2013, 12:32
Płeć: kobieta

Re: Preparat na trądzik

Post autor: mareczek2013 »

Ja również stosowałem Curiosin, efekty były już po paru dniach, bez efektu wysuszania skóry. Krosty szybko znikały a nowych nie było już tak dużo, a po kilku tygodniach tylko sporadyczne wypryski ale bez stanów zapalnych jak poprzednio. Wcześniej strasznie męczyłem sie bo niektóre wypryski sie jątrzyły. Teraz to juz dermatolog stwierdziła że leczenie zakończone ale jak cos widzę że zaczyna sie robić to smaruje maścią i szybko sie goi, bez problemowo.
Oczywiście oprócz Curiosinu codziennie, toaleta twarzy mydełkami z olejkami i glinkami. Staram się zmieniać i kupuje różne ale nie zauważyłem różnicy w działaniu. Tzn jak sie już wykurowałem tą maścią to mydła są jak by podtrzymujące efekty, może tez i dzięki nim nie mam uczucia suchej skóry.
kari_donsion667
Młody aktywny
Posty: 1
Rejestracja: 09.08.2013, 15:28
Płeć: kobieta

Re: Preparat na trądzik

Post autor: kari_donsion667 »

Trądzik najlepiej jest leczyć dermatologicznie. Domowe sposoby mogą pomóc jedynie na krótki okres czasu. Zobacz jak wygląda leczenie http://www.poradnikzdrowie.pl/uroda/twa ... 35924.html
Dana3165
Młody aktywny
Posty: 2
Rejestracja: 17.09.2013, 13:38
Płeć: kobieta

Re: Preparat na trądzik

Post autor: Dana3165 »

Tabletki na pryszcze - derminax.pl Złożyłem zamówienie i dostałem je na czas, a tabletki działają świetnie.
Maryna2859
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 10.09.2013, 06:03
Płeć: mężczyzna

Re: Preparat na trądzik

Post autor: Maryna2859 »

polecam uder 20
elamelb
Młody aktywny
Posty: 2
Rejestracja: 11.10.2013, 14:22
Płeć: kobieta

Re: Preparat na trądzik

Post autor: elamelb »

U20 jest bardzo dobry, stosuję go już od pewnego czasu i widzę świetne efekty.
e.nawarski
Młody aktywny
Posty: 2
Rejestracja: 01.12.2013, 21:12
Płeć: mężczyzna

Re: Preparat na trądzik

Post autor: e.nawarski »

Ja polecam pastę cynkową na zmienione chorobo miejsca. W miarę dobrze posmarować na noc (zostawia białe ślady), a jak się umiejętnie i delikatnie posmaruje to i w dzień można z tym chodzić.
mareczekk
Młody aktywny
Posty: 2
Rejestracja: 02.12.2013, 13:32
Płeć: mężczyzna

Re: Preparat na trądzik

Post autor: mareczekk »

Taka pasta cynkowa tyle, że wzbogacona o dodatkowe składniki to Sudocrem.
Nie jestem pewien co skuteczniejsze, ale pasta kosztuje jakieś 2-3zł, gdy Sudo pewnie 10 razy więcej.
ProsimirVIP90
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 08.11.2013, 16:15
Płeć: mężczyzna

Re: Preparat na trądzik

Post autor: ProsimirVIP90 »

A stosowaliście maść Benzagne?
Gerwazy1894
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 08.11.2013, 16:45
Płeć: mężczyzna

Re: Preparat na trądzik

Post autor: Gerwazy1894 »

Albo maść cynkowa , może okazać się skuteczna.
Anett
Młody aktywny
Posty: 1
Rejestracja: 23.12.2013, 11:33
Płeć: kobieta

Re: Preparat na trądzik

Post autor: Anett »

Preparaty i maści niby ok, ale warto byłoby pomyśleć także nad tym, co jemy, bo to właśnie żywienie ma spory wpływ na naszą cerę. Jak dobrać odpowiednią dietę dla lepszej cery można przeczytać tutaj: http://www.hellozdrowie.pl/blogi/zdrowy ... inna-dieta
illy
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 17.02.2014, 15:25
Płeć: kobieta

Re: Preparat na trądzik

Post autor: illy »

Polecam Acne Derm i maść ichtiolową
jaba80
Młody aktywny
Posty: 1
Rejestracja: 27.03.2014, 23:42
Płeć: kobieta

Re: Preparat na trądzik

Post autor: jaba80 »

Spytaj lekarza o Epiduo, nie trzeba go zachwalać to sprawdzony lek.
tolanowak
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 28.03.2014, 00:22
Płeć: kobieta

Re: Preparat na trądzik

Post autor: tolanowak »

Fajne są maseczki oczyszczające z glinką, ale oprócz tradycyjnego stosowania takiej maseczki polecam też punktowo na wyprysku zostawiać na noc- skutecznie wysusza i likwiduje niechciany obiekt, dzięki czemu można cieszyć się piękną cerą;).
ODPOWIEDZ