Pomoc w wyborze odpowiedniego zawodu/studiów - pewien pomysł

Spędzamy w niej (albo powinniśmy spędzać) sporą cześć swojego życia. Jak w niej przetrwać i zostać sobą? Jak radzić sobie z codziennymi szkolnymi wymogami? Jak uniknąć najgorszych katuszy? Co interesującego dzieje się u Was w szkole, a z czym nie możecie wytrzymać?
ODPOWIEDZ
czajna
Młody aktywny
Posty: 1
Rejestracja: 09.10.2013, 22:56
Płeć: mężczyzna

Pomoc w wyborze odpowiedniego zawodu/studiów - pewien pomysł

Post autor: czajna »

Cześć,

zdecydowałem się opublikować tutaj moją wiadomość, ponieważ jakiś czas temu przeprowadziłem się za granicę, zobaczyłem jak wygląda tutaj edukacja i doszedłem do wniosku że w Polsce nie pomaga się uczniom w gimnazjach i szkołach średnich w wyborze przyszłego zawodu. Najważniejsze są oceny, czerwone paski, egzaminy i Matura. Czy wy też macie takie odczucie? Efekt niestety jest taki że wiele osób podejmuje nietrafione decyzje co do przyszłej kariery.
Dlatego też zrodził się pomysł żeby coś z tym zrobić i tak powstała testowa wersja strony internetowej gdzie można znaleźć informacje o planowaniu kariery i wyborze profesji a także specjalny, indywidualny raport. Jesteśmy obecnie na etapie testów dlatego też zwracam się do Was z prośbą o ocenę i komentarze:
  • - jak oceniacie przydatność takiego serwisu?
    - czego Wam tam brakuje?
    - co moglibyśmy dodać, zmienić żeby było to bardziej przydatne dla młodzieży?
Link do serwisu: Zaplanuj Kariere

Z góry wielkie dzięki

Tomek
mbetter95
Młody aktywny
Posty: 1
Rejestracja: 22.10.2013, 11:32
Płeć: kobieta

Re: Pomoc w wyborze odpowiedniego zawodu/studiów - pewien po

Post autor: mbetter95 »

czy w liceum mozna sie malowac ? chodzi mi o tusz do rzes ??? jak jest u was?
ODPOWIEDZ