Dziewczyna chce małego pieska

Nie wiesz gdzie umiescić swój post? A może chcesz poznać nowych ludzi? Jak sama nazwa mówi na tym forum jest wszystko dozwolone, no może nie do końca... ;-]
ODPOWIEDZ
Ubuntu
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 09.02.2014, 22:38
Płeć: mężczyzna

Dziewczyna chce małego pieska

Post autor: Ubuntu »

Witajcie. Nie wiem co mam zrobić bo moja dziewczyna bardzo sie "napaliła" na psa rasy shih tzu. Przekonuje mnie, ostatnio nawet podeslała mi stronę http://www.psy.elk.pl/rasypsow/266,opis ... ih-tzu.htm ; ; gdzie jest napisane że to pieski z dusza, kochane i w ogóle. Co z tego? Oboje mamy masę zajęć (studia, praca, sport). Co ten mały miałby sam siedzieć? Czy krótkie spacerki rano -wieczorem byłby dla niego wystarczające? Przecież będzie chyba cierpiał siedząc 70% swojego życia samemu? Jak myślicie?
donia
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 17.02.2014, 12:43
Płeć: kobieta

Re: Dziewczyna chce małego pieska

Post autor: donia »

radziłabym poszukać rasy, która bardziej radzi sobie z samotnością
polk
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 08.05.2014, 21:03
Płeć: mężczyzna

Re: Dziewczyna chce małego pieska

Post autor: polk »

popieram danie, mialam shih tsu i był strasznie ruchliwy, bez przerwy potrzebował uwagi, zabaw..... raczej odradzam tą rasę w Waszej sytuacji :nom:
andrzeju
Młody aktywny
Posty: 5
Rejestracja: 16.03.2014, 13:35
Płeć: mężczyzna

Re: Dziewczyna chce małego pieska

Post autor: andrzeju »

Tak jak napisała donia... ten pies jest bardzo aktywny.

_______________
Gry przeglądarkowe
patrycjamanka
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 03.07.2014, 12:06
Płeć: kobieta

Re: Dziewczyna chce małego pieska

Post autor: patrycjamanka »

To ze Twoja dziewczynka chce pieska to normalne, wszystkie małe dzieci chcą mieć zwierzaka i nie zdziw się jak będzie chciała jeszcze jednego:)
tintin
Młody aktywny
Posty: 6
Rejestracja: 27.05.2014, 23:49
Płeć: mężczyzna

Re: Dziewczyna chce małego pieska

Post autor: tintin »

może przestaleś jej wystarczać? :P żartuje oczywiście. Mały pies mały problem. duży pies duży problem.
ODPOWIEDZ