Treningi

Piłka nożna, Koszykówka, Ping-pong czy choćby nawet golf ;)
Tutaj porozmawiasz o wszystkim co z nim związane!
Roque
Młody aktywny
Posty: 189
Rejestracja: 22.12.2003, 00:11
Lokalizacja: WARMIA I MAZURY

Re: Treningi

Post autor: Roque »

no pewnie, wkoncu mam 167cm wzrosu, akurat na blok :P :) :D :lol:
lipa
Młody rozbrykany
Posty: 489
Rejestracja: 10.11.2003, 00:20

Re: Treningi

Post autor: lipa »

ja tańczę ogólnie mówiąc taniec nowoczesny. tańcze od 5lat teraz idzie 6 rok. kocham to :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Wszystko ma swoje priorytety, Niestety
Wszystko ma swoje, Wady i zalety
Hierarchia wartości
Obowiązki, przyjemności
Hip hopowa podróż do przyszłości ...
van_shyna
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 29.07.2004, 12:37
Lokalizacja: From my mind...

Re: Treningi

Post autor: van_shyna »

Ja od 4 kl. pdst uprawiam LEKKĄATLETYKE :mrgreen: az do dzisiaj...
Chodze do klubu sportowego. :ok: :P
I'm a fountain of blood, In the shape of a girl ...
Michael
Młody aktywny
Posty: 111
Rejestracja: 08.11.2004, 22:56
Lokalizacja: Łódź

Treningi

Post autor: Michael »

ja przez cztery lata trenowałem piłkę nożna jako bramkarz a teraz nie mogę klubu znaleźść a jak tośgdzieś trenuję i potzrebują u was w klubach bramkarza to piszcie do mnie na gg
AgusiaPsujek
Młody aktywny
Posty: 82
Rejestracja: 29.12.2004, 19:05
Lokalizacja: hehehe

Re: Treningi

Post autor: AgusiaPsujek »

ja trenowalam lekkoatletyke plywanie pilke nozna i chcialam siatke ale jestem za niska:(:(
Kubuś
Młody rozbrykany
Posty: 445
Rejestracja: 16.01.2005, 19:05
Lokalizacja: Ełk

Re: Treningi

Post autor: Kubuś »

Koszykowka to jest to :) zaluje tylko ze w miescie z 70 tys. mieszkancow nie ma zadnego klubu, jedynie taki przykoscielny, 1 raz w tygodniu treningi, w sumie lepszy rydz niz nic, mamy 2x mistrza polski i v-ce mistrza swiata, teraz jedziemy na nasze drugie mistrzostwa (dokladniej w kwietniu)... bedziemy grac dla naszego niedawno zmarlego kolegi... :((
Nie narzekam, chociaż jestem niższy niż Clint Eastwood
Chociaż nigdy nie dołączę do grona kulturystów
Chociaż nie znam setek przysłów , nie narzekam
Bo fruzie wolą optymistów :wink:
Darkman TomB
Młody aktywny
Posty: 26
Rejestracja: 10.01.2005, 00:27

Re: Treningi

Post autor: Darkman TomB »

Ja trenuję już od kilku ładnych lat karate (w karate wchodzą inne sporty i to jest dobre !!!!), pozatym ćwiczę walkę rużnego rodzaju życie przedmitami(mimo iż słowo karate oznacza pustą nieuzbrojoną dłoń opracowano na Okinawie prócz karate systemy walki z bronią ,bron można zawsze wykożystać i zawsze może ona zostać wykożystana przeciwko nam więc z bronią ostrożnie się należy obhodzić) : katana ,długi kij Bo, noże(tanto,bagnety), gwiazdki do żucania (shurikeny),pałki , wachlaże bojowe,i patentuje walkę przedmiotami codziennego użytku np. potrafię kogoś pokonać paczką wacików do oczyszczania cery, kombinuję z pluciem szkła od szklanki do celu ma to w sumie związek z tym że interesuję się sposobami walki Ninja . Pozatym mam zamiar ukończyć kurs dla spadachroniaży . Latałem też na paralotni . Polecam też sport extremalny nazywający się NightRower polega to na jeżdżeniu po ulicy beż świateł i pod prąd nie prubowałem jeszcze ale ponoc wrażenia gwarantowane tymbardziej kiedy ucieka się przed policją
"Życie to choroba , świat to szpital a życie jest lekażem"
Paz
Młody aktywny
Posty: 107
Rejestracja: 28.01.2005, 15:46

Re: Treningi

Post autor: Paz »

Od 3 lat trenuję siatkówkę w klubie sportowym i jak narazie planuję dalej.
Marcino
Młody aktywny
Posty: 70
Rejestracja: 29.10.2004, 20:49
Lokalizacja: Katowice

Re: Treningi

Post autor: Marcino »

żeby chodzić na treningi to nie :nie: narazie nie :tak: ale często gramy w kosza piłke to wiadomo do tego siłka i trochę boksowania na worku z kolesiami 8) ale zamierzam trenować kick-boksing albo tajski :emm:
Marcino
ODPOWIEDZ