FILM WSZECHCZASÓW

Obecnie światowa kinematografia zalewa nas swoimi (nie zawsze godnymi uwagi) produkcjami. Na co warto pójść z dziewczyną/chłopakiem, a na co tylko z kumplem. Co trzeba obejrzeć koniecznie? A także Wasze zdania o aktorkach, aktorach reżyserach i ludziach filmu, którzy zrobili na Was wrażenie.
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: FILM WSZECHCZASÓW

Post autor: macey »

czemu akurat 2 wieze ?? to jet tylko kawalek wlasciwego filmu...
pytanie powinno brzmic czy Trylogia LOTR'a bedzie uznana za film wszechczasow.. ,jednak jeszcze przed nami 3 czesc tego filmu :P
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: FILM WSZECHCZASÓW

Post autor: Paweł »

Spaider pisze:Jak myśliście Władca Pierścieni Dwie Wieże jest filmem wrzechczasów???
Może Dwie Wieże nie.... ale cała trylogia juz prędzej :)
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: FILM WSZECHCZASÓW

Post autor: Piqs - X »

Moim zdaniem ksiązka była przełomowa ... jest ona jednym z bestsellerów wszechczasów, za to film .. już prędzej Gwiezdne Wojny Lukasa; nie jestem do końca przekonany co do LOTR'a :/
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: FILM WSZECHCZASÓW

Post autor: bober »

Pawel i Macey maja racje, tu nie mozna mowic o jednej czesci lecz o calosci ! I jako taka mogla by zostac tym najlepszym...
Ale jak juz napisal macey zobaczymy jak tworcom 'wyjdzie' trzecia czesc :]
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: FILM WSZECHCZASÓW

Post autor: Paweł »

hmmm... gdzies czytałem, że rezyserowi (nie wiem jak sie nazywa :P ) Wladcy Pierścieni najbardziej podoba sie trzeci tom i dlatego najbardziej się do niej przyłozy i że będzie naj naj naj lepsza oczywiście ;)
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Liszu
Młody aktywny
Posty: 29
Rejestracja: 21.01.2003, 21:33
Lokalizacja: Stamtad

Re: FILM WSZECHCZASÓW

Post autor: Liszu »

gdzies czytałem, że rezyserowi (nie wiem jak sie nazywa ) Wladcy Pierścieni najbardziej podoba sie trzeci tom i dlatego najbardziej się do niej przyłozy i że będzie naj naj naj lepsza oczywiście
A gdyby byla jeszcze czwarta to po trzeciej powiedzialby to samo... na tym polega marketing Panie i Panowie...
Jesli boisz sie ze do niczego w zyciu nie dojdziesz zawsze mozesz zrobic z siebie idiote.
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: FILM WSZECHCZASÓW

Post autor: Paweł »

... ja tylko napisałe, żę gdzies tak przeczytałem... i tyle :zdziwko: :P
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Juleczka
Młody aktywny
Posty: 35
Rejestracja: 13.10.2002, 16:27

Re: FILM WSZECHCZASÓW

Post autor: Juleczka »

Dzieki Kel!!!!Wreszcie ktos mnie zrozumial !!!! i podzielam twoej zdanie ze filmy Lyncha zasluguja na miano filmow wszechczasow...anwet Prosta Historia...chociaz zasnelam na niej ale ..w grucie rzeczy byla bardzo gleboka a fakt ze zasnelam byl zwiazany z tym ze ogladalam film ok 3.00 w nocy...Co do Wladcy Pierscieni to przede wszytskim kasiazka zasluguje na miano dziela wrzechczasow bo jest na prawde niesamowita i nie dotyka problemow jedynie powierzchniowo ale nadaje im wielowymiarowe znaczenie...co do filmu to na prawde bardzo mi sie podoba ale niesty nie moze sie rownac z ksiazka.Jednak w dobie hollywoodu ten film mozna zaliczyc do filmow wszechczasow nie tylko ze wzgledu na tresc ale takze na rozmach efekty specjalne i poswiecenie z jakim wszyscy tworzyli ten film...(Ze film bedzie czy nie bedzie filmem wrzechczasow mozna bylo sie zorientowac jush po pierwszej czesci poniewaz wszystkie trzy byly krecone w tym samym czasie z ta sama ekipa...wiec musza byc w tym samym stylu...)
pozdroofka dla wszytskich maniakow kinowych!!!!!!
(Pawel nadal utrzymujesz ze MiB 2 to film wrzechczasow ..?
I love Mr. W.
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: FILM WSZECHCZASÓW

Post autor: Paweł »

Juleczka pisze:Pawel nadal utrzymujesz ze MiB 2 to film wrzechczasow ..?
SORY, ale czy jak kiedykolwiek napisałem gdzieś, że MIB2 to film wszechczasów? :zdziwko: :!:
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Aniołek
Młody aktywny
Posty: 108
Rejestracja: 14.02.2003, 11:44
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: FILM WSZECHCZASÓW

Post autor: Aniołek »

czytacie czasem to co tu piszecie :?: i jakie to uczucie, bo ja prawie z krezesła spadłam :D
a wypowiem sie do tematu LOTR'a... 2-gą część bym sobie podarowała do takiego miana (Legolas jeżdżący na tarczy jak na snowboardzie mnie odstręcza :P )...
"myśli kłębią mi się w głowie, a zrozumieć nic nie mogę
myśli kłębią mi się w głowie, a powidzieć nic nie mogę "
[Lenny Valentino]

Pozdrawiam
Aniołek
bolec
Młody aktywny
Posty: 90
Rejestracja: 18.02.2003, 15:52
Lokalizacja: Tybet

Re: FILM WSZECHCZASÓW

Post autor: bolec »

Mam 2 typy 1)GLADIATOR 2)Armagedon wybieram ten 1 TAk panie i panowie
:D :D :D :D :D :D :D :) :) :) :o :o :lol: :lol: :lol: :lol: 8) 8) 8) 8) 8) :D :D

:D :D :D :D :D :D GLADIATOR
Przykro mi ,ale ptak nie telefon komórkowy nie liczy się kto ma większy
KeL
Młody aktywny
Posty: 17
Rejestracja: 20.01.2003, 01:49
Lokalizacja: Świdnica

Re: FILM WSZECHCZASÓW

Post autor: KeL »

Aniołek napisal(a):
"Legolas jeżdżący na tarczy jak na snowboardzie mnie odstręcza "

buhahahahaha - taka byla moja reakcja gdy zobaczylem ta scene w kinie. No i ten watek romansowy Aragorna z ksiezniczka Arwena... bez komentarza. Troche mnie zirytowalo, ze z pierwszej czesci wycieto postac Toma Bombadila za to w drugiej nakrecono kilka scen, ktorych nie bylo w ksiazce, zeby zwiekszyc ogladalnosc... Pomimo, ze ksiazka podobala mi sie duuuuuuuuuuuuzo bardziej od filmu to i tak mysle, ze zostal zrobiony bardzo dobrze i bedzie go mozna polozyc na jednej polce z innymi wielkimi trylogiami (nie bede tu wymienial tytulow, bo narazilbym sie na nieprzychylne komentarze wytrawnych kinomanow :P ;)). Tak czy inaczej "Wladca Pierscieni" jako film wszechczasow - nie sadze...
...and all that could have been.
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: FILM WSZECHCZASÓW

Post autor: Phantom »

Film wszechczasów :?: Ciągle za mało widziałem, żeby takie ważne "wyroki" stawiać :| ;)

Ale na dzień dzisiejszy, na pierwszym miejscu, są u mnie ex equo "Matrix" i "Gladiator" :mrgreen: 8) :mrgreen:
Mika
Młody aktywny
Posty: 44
Rejestracja: 05.05.2003, 23:04
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: FILM WSZECHCZASÓW

Post autor: Mika »

Dla mnie najlepszy filmem jest LOTR bije wszystkie inne na głowe ;) a część " Powrót Króla" bedzie zapewne jeszcze bardziej wyrąbista niz poprzenie części... juz nie moge sie doczekać :]
I niech szczęście będzie szczęściem, które zawsze będzie trwać ;)
Luki
Młody rozbrykany
Posty: 356
Rejestracja: 29.09.2002, 15:52

Re: FILM WSZECHCZASÓW

Post autor: Luki »

Ścigany - w roli głównej Harrison Ford i Tommy Lee Jones
Forrest Gump - Tom Hanks
Matrix - Neo, Trinity, Morfeusz :ok: :ok: :ok:
wiedz , ze ... albo juz nic ;]]]]
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: FILM WSZECHCZASÓW

Post autor: Anuś »

czy będąc w naszym wieku można w ogóle wybrać film WSZECHCZASÓW?? możemy co najwyżej wybrać najlepszy film ostatnich 5 lat!!
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: FILM WSZECHCZASÓW

Post autor: Phantom »

Anusia25 pisze:czy będąc w naszym wieku można w ogóle wybrać film WSZECHCZASÓW?? możemy co najwyżej wybrać najlepszy film ostatnich 5 lat!!
Mamy podobne zdanie :mrgreen:
Film wszechczasów :?: Ciągle za mało widziałem, żeby takie ważne "wyroki" stawiać :| ;)
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: FILM WSZECHCZASÓW

Post autor: Anuś »

błahahahahaha niom...jeśli już mamy wybierać film wszechczasów, to najpierw pogadajmy z rodzicami albo z dziadkami...=) i wtedy dyskutujmy...=) pozdrawiam
Luki
Młody rozbrykany
Posty: 356
Rejestracja: 29.09.2002, 15:52

Re: FILM WSZECHCZASÓW

Post autor: Luki »

ta... rozmowa z dziadkami... powiedzieliby mi jakies przemineło z wiatrem :P
wiedz , ze ... albo juz nic ;]]]]
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: FILM WSZECHCZASÓW

Post autor: Piqs - X »

sorx, ale chyba chodzi o film wszechczasów wg. NAS .. wienc to jush nasza sprawa jakie filmy oglondalismy i jaki uznamy z najlepshy :twisted: Jeżeli myslicie ze najlepshy film to film nie z 90' lat to qrde zacznijcie oglądac filmy z lat 20' i potem dopiero powiedzcie, ktory jest najlepszy .. wasza sprawa ... dla mnie George Lukas i Gwiezde Wojny (Ep. IV,V,VI)
ODPOWIEDZ