Ił 2 Sturmovik

Grasz w jakąś ciekawą grę i chcesz się o niej wypowiedzieć ? Szukasz może kogoś do pofragowania? Tutaj na pewno znajdziesz to czego szukasz.
ODPOWIEDZ
Karawar
Młody aktywny
Posty: 2
Rejestracja: 25.01.2003, 00:34
Lokalizacja: Szczecin /* Górale mówią, że to nad morzem */

Ił 2 Sturmovik

Post autor: Karawar »

Szukam strony, z której mógłbym ściągnąć /* oczywiście */ legalną pełną wersję tej gry. Jeśli znacie taką - piszcie.
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Ił 2 Sturmovik

Post autor: PLAGIATT »

hm... legalna to odpowiem ci tak legalnej nie znajdziesz :D w necie nic nie jest legalne z gier :D idz do sklepu i se kup to bedzie legalne :D heheh.. a szczerze mowiac poszukaj na kaza ja niewiem skad mozna sciagnac to no moze Dc++ (direct connect) szukaj az znajdziesz :D hihih powodzenia... a tak apropo co to za gra i o czym ???
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Ił 2 Sturmovik

Post autor: bober »

My sie tu warezem nie zajmujemy ;p
Idz np na http://wwwarez.net i tam popytaj :]

Plagi: ta gra to symulator radzieckiego samolotu bojowego z czasow II wojny swiatowej
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
Karawar
Młody aktywny
Posty: 2
Rejestracja: 25.01.2003, 00:34
Lokalizacja: Szczecin /* Górale mówią, że to nad morzem */

Re: Ił 2 Sturmovik

Post autor: Karawar »

bober pisze:My sie tu warezem nie zajmujemy ;p
I bardzo dobrze to o Was świadczy. Tak tylko pytałem, żeby wiedzieć na wszelki wypadek jakby ktoś mnie zapytał :wink: Wszyscy przecież wiemy, że lepsze są legalne oprogramowania, prawda?
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: Ił 2 Sturmovik

Post autor: macey »

pewnie ze prawda, jednak ile chca za takie orginaly... no czasem mozna sobie pozwolic.. ;] tzn niektorzy zawsze, zalezy od kasy:P ... ja teraz czekam NA ORYGINALA Anno 1503 :>
ODPOWIEDZ