Brunetki (bruneci), blondynki (blondyni)...

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
Grzegorz
Młody aktywny
Posty: 5
Rejestracja: 11.11.2002, 00:05

Re: Brunetki (bruneci), blondynki (blondyni)...

Post autor: Grzegorz »

Widzisz Cz@rek jesteś człowiekiem (nie ubliżając innym), który lubi zbluzgać każdego nie mając nawet pojęcia z kim rozmawiasz. Ignoruję Twoja wypowiedź, ponieważ jesteś prymitywniejszy niż pies mojego kuzyna.
P.S. Szkoda mi tylko Pawła, który włożył wiele pracy w tę stronę.
Grzegorz Ch.
Cz@rek
Młody aktywny
Posty: 69
Rejestracja: 23.10.2002, 15:46
Lokalizacja: Wawwwwwwwwa

Re: Brunetki (bruneci), blondynki (blondyni)...

Post autor: Cz@rek »

POZDROWIENIA, miłego dnia 8) 8) 8) Pies twojego kuzyna musi najwidoczniej być bardzo mądry (jego też pozdrów!!) :D
ONLY LOVE---REMEMBER
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Brunetki (bruneci), blondynki (blondyni)...

Post autor: Piqs - X »

Nie wypowiadam sie czesto na forum 'Miłosc' ale wydaje mi się, ze tu wypowiedź byłaby wskazana ;) .. Powiem, że czesciowo zgadzam się z Grzegorzem .. uroda nie jest wieczna, przemija ... i nie mozna kogoś kochac tylko za urodę , przez co jestem przeciwny twojemu zachowaniu Cz@rek. Z drugiej jednak strony to, w jaki sposób to powiedziałeś Grzegorzu też zostawia wiele do życzeniu, w końcu nie musiałeś od razu wyzywać nas od od : chorych na epilesje, ślepych .. rozumiemy ten temat na swój sposób (może z twoimi poglądami się nie zgadza) i nie mozna tego wypominać .
Grzegorz
Młody aktywny
Posty: 5
Rejestracja: 11.11.2002, 00:05

Re: Brunetki (bruneci), blondynki (blondyni)...

Post autor: Grzegorz »

Witaj Piqs - X wiem, co masz na myśli tylko chciałem dać przykład (może wybrałem skrajności jako przykład, ale chciałem to zobrazować), bo (wynika z wypowiedzi Cz@rka), jeśli Cz@rka dziewczyna doznałaby jakiegoś uszkodzenia ciała (broń Boże, przypadek hipotetyczny) to by ją rzucił, bo by była nie ładna.
Grzegorz Ch.
Cz@rek
Młody aktywny
Posty: 69
Rejestracja: 23.10.2002, 15:46
Lokalizacja: Wawwwwwwwwa

Re: Brunetki (bruneci), blondynki (blondyni)...

Post autor: Cz@rek »

Stray, muszę cię zmartwić, ale mojej dziewczyny nigdy bym nie żucił ponieważ bardzo ją KOCHAM!!!!! Widzisz, zaczynasz mieszać temat.....gdy wybierałem ją na moją dziewczynę to (muszę przyznać) kierowałem się jej URODĄ, dopiero puźniej poznałem jaki ma charakter i było O.k!! Nie możesz (albo i możesz) mi mówić że jak idziesz na jakąś imprezę to podchodzisz do dziewczyny z tego względu bo chcesz poznać jej charakter!!!! tylko dlatego bo ci się podoba!!!! Zostaje pytanie czy jak by moja dziewczyna była np. inna ( co nie znaczy że gorsza od innych) to czy by była moją dziewczyną :?: :?: :?: To trudne pytanie na które na razie nie umiem nikomu odpowiedzieć!!!

P.S Skończ wreście na mnie naskakiwać, ba ja dawno ciebie olałem i nie mam zamiaru się z tobą kłucić (MAM POPROSTU INNE POGLĄDY) :wink: :wink: :wink:

POZDROWIENIA Cz@rek 8) 8) 8)
ONLY LOVE---REMEMBER
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Brunetki (bruneci), blondynki (blondyni)...

Post autor: Paweł »

Jednak się wtrace i poprosze Was albo o przeniesienie się na PW lub GG, albo o załozenie odzdielnego topicu, w którym bedzie można dyskutowac o tego typu sprawach.... bo to raczej nie na temat....


Poza tym Cz@rek, jezeli "olałeś" Grzegorza, to po co znowu się kłucisz?
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Cz@rek
Młody aktywny
Posty: 69
Rejestracja: 23.10.2002, 15:46
Lokalizacja: Wawwwwwwwwa

Re: Brunetki (bruneci), blondynki (blondyni)...

Post autor: Cz@rek »

Drogi Pawełku :wink: :wink: :wink: mówię mu że go olałem żeby wkońcu zakończyć ten niepotrzebny spór. Inaczej on nadal by to ciągnął :evil: :evil: :evil: Mam pomysł......zmieńmy temat :P :P :P :P

POZDROWIENIA Cz@rek 8) 8) 8)
ONLY LOVE---REMEMBER
ODPOWIEDZ