Marihuana: Wasze głosy "za" i "przeciw"

Narkotyki, alkohol i inne używki. Tutaj możesz dowiedzieć się o nich prawie wszystkiego, a także porozmawiać na ich temat.
ODPOWIEDZ
grz3siek
Młody aktywny
Posty: 125
Rejestracja: 28.09.2002, 19:13
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Marihuana: Wasze głosy "za" i "przeciw"

Post autor: grz3siek »

Stanowcze ZA
Uwazam tak, ponieważ:
> mniejsza skodliwosc od alkoholu i papierosów
> zapach jasne, ze o wiele ladniejszy np. od pifka
> nie jedzie Ci z buzi
> wypalisz mala ilosc- masz dajny humorek i wene. wypalisz wieksza ilosc- masz zajebistw filmy
> jesli nie pali sie codziennie to nie uzaleznia
> dlugo moglbym jeszcze wymieniac :mrgreen:
bolec
Młody aktywny
Posty: 90
Rejestracja: 18.02.2003, 15:52
Lokalizacja: Tybet

Re: Marihuana: Wasze głosy "za" i "przeciw"

Post autor: bolec »

To jest bbbbbbbbbbbeeeeeeeeeeeeeeeeeee :( :evil: :!: :!: :!:
Przykro mi ,ale ptak nie telefon komórkowy nie liczy się kto ma większy
grz3siek
Młody aktywny
Posty: 125
Rejestracja: 28.09.2002, 19:13
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Marihuana: Wasze głosy "za" i "przeciw"

Post autor: grz3siek »

Bolec a może podasz jakies argumenty?
bolec
Młody aktywny
Posty: 90
Rejestracja: 18.02.2003, 15:52
Lokalizacja: Tybet

Re: Marihuana: Wasze głosy "za" i "przeciw"

Post autor: bolec »

To zielone gówno szkodzi zdrowiu i potencji hahaha z tą potencją to był żart...
Przykro mi ,ale ptak nie telefon komórkowy nie liczy się kto ma większy
Shirya
Młody rozbrykany
Posty: 215
Rejestracja: 25.02.2003, 23:04
Lokalizacja: Kosmos

Re: Marihuana: Wasze głosy "za" i "przeciw"

Post autor: Shirya »

Jesli chodzi o marihuanę, nie mam nic przeciwko. Uważam, ze wszystko jest dkla ludzi jednak w odpowiednich ilościach i dla ludzi logicznie do sprawy podchodzących. Nie wiem czy wiecie ale marihuana, nie jst narkotykiem silnie uzależniającym, ma właściwości halucynogenne ale to nie jst znowu nic aż tak strasznego. Większość ludzi jednak myśląc, że pali marihuanę truje się róznego rodzaju skunami....
Próbować może każdy... byleby nie przesadzał.... ja spróbowałam, nie kreci mnie to... dlatego nie palę :)
Mamy w życiu prawo popełniać wiele błędów oprócz jednego- tego, który niszczy nas samych.....
grz3siek
Młody aktywny
Posty: 125
Rejestracja: 28.09.2002, 19:13
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Marihuana: Wasze głosy "za" i "przeciw"

Post autor: grz3siek »

Brawo... :)
DJ.Tuning
Młody aktywny
Posty: 39
Rejestracja: 15.03.2003, 17:26
Lokalizacja: Sanok

Re: Marihuana: Wasze głosy "za" i "przeciw"

Post autor: DJ.Tuning »

w ogóle niema oczym mowic
za - nieznalazlem
przeciw - zadlugo wymieniac
l3l
Młody aktywny
Posty: 6
Rejestracja: 31.03.2003, 13:11

heh

Post autor: l3l »

Jak mozna sie wypowiadac na dany temat nie znajac go doglebnie , a tylko z opowiesci kolegow etc.
Czytalem wypowiedzi "smierdzi" - dla kogos zapach marichuany moze byc nie przyjemny ale jest tyle odmian ze znajdziesz i cos dla siebie... innym np piwo smierdzi i nie bede sie wiecej rozczulal nad tematem zapachu bo to smieszne. Dalej slyszalem ze ktos zaczynal i skonczyl gorzej : ok rozumiem mial slaba wole tak samo mozna zostac alkoholikiem zaczynajac od lyczka winka od mamusi etc. Takze zauwazylem wypowiedz ze ktos nie mial pozniej innych tematow niz "i sie zjaralismy etc." przypomnijcie sobie jak poszliscie kiedys na pierwsze piwo, to zaloze sie ze mowiliscie tak samo zastepujac marichuana i zjaralismy odpowiednio piwo i schlalismy.
Sam jestem przykladem tego ze marichuana wogole nie przeszkadza aby normalnie egzystowac a co najlepsze nie przeszkadza mi w osiaganiu wynikow ... studiuje sobie informatyke na polsl i pale sobie ziolo...ale z glowa...bo nie chcialbym zostac "alkoholikiem" i chyba nikt a do tego trzeba miec glowe jak do wszystkich uzywek. I jeszcze jedno chlopie wez sobie najpierw poczytaj i zapal przede wszystkim zebys mogl ocenic co jest bardziej szkodliwe bo z badan ( podaj maila przesle ci referaty ) wynika ze piwo jest bardziej szkodliwe od naturalnej marichuany...wiec taka moja mala rada dowiedz sie poucz sie a pozniej wypowiadaj sie na jaki kolwiek temat...
p.s Od marichuany jeszcze nikt nie umarl ... a od alkoholu ? ( jest legalny w Polsce )
p.s2 W Holandii jest zalegalizowana ... w Polsce tez bedzie za 2 pokolenia....
Pozdrawiam
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: Marihuana: Wasze głosy "za" i "przeciw"

Post autor: Phantom »

nie mam zdania - nie paliłem, ale witamy nowego ;) :lol: :P

:)
l3l
Młody aktywny
Posty: 6
Rejestracja: 31.03.2003, 13:11

....nie mam pytan....

Post autor: l3l »

Mam jedna prosbe do tych wszystkich co mowia " ble etc " chcialbym przeczytac jakies argumenty ( powazne argumenty - nie wyssane z palca ) bo takie wypowiedzi to sa dla mnie docinkami w stylu " cos powiem chodz sie nie znam "
Pozdrawiam tych co rozumieja o co chodzi w paleniu marichuany ... :)
p.s zapomnialem dodac ze marichuana nie uzaleznia fizycznie :) a tylko "psychicznie" - cos w stylu "chce sobie znow zapalic bo to fajna bania jest etc." - wszystko dla ludzi, ale dla tych madrzejszych.
Obrazek
Shirya
Młody rozbrykany
Posty: 215
Rejestracja: 25.02.2003, 23:04
Lokalizacja: Kosmos

Re: Marihuana: Wasze głosy "za" i "przeciw"

Post autor: Shirya »

Co do uzależniania od marichuany to juz o tym wspominałam we wcześniejszym poście :) Ale l3l ma sporo racji, nie należy wypowiadać się o czyms o czym się nie ma wiedzy tzw. z doświadczenia. Nie namawiam nikogo by próbowała mrihuany czy czegokolwiek innego... ale jeśli ktoś faktycznie nie próbował... a tylko słyszał, że to takie trasznie i w ogóle.... to faktycznie raczej się udzielać nie powinien :D

l3l legalizacja marihuany nastąpi w naszym kraju chyba szybciej niż za wa pokolenia.... Tak bynajmiej ja sądzę... :) Polska ostatnimi czasy dośc szybko dostosowuje sie do reszty Europy... chociaż nie we wszytskim... :)
Mamy w życiu prawo popełniać wiele błędów oprócz jednego- tego, który niszczy nas samych.....
angel
Młody aktywny
Posty: 2
Rejestracja: 04.04.2003, 12:51
Lokalizacja: Kalisz

Drugs

Post autor: angel »

e Soryy .Mysle ze wszyscy ammy przynamniej troche wiedzy na temat drugsow m.in marychu wiemy co ona robi z czlowiekiem.Sa ludzie ktorzy "zawdzieczaja swoja życie"temu hmm swinstwu.Sa ludzie z silna i slaba wola.Niekorzy raz sprobuja i koniec innym sie to nie udaje i to jest ich problem.Uzaleznienie.Watpie aby pozniej przbywanie na odwykach w monarze czy innych srodkach do konca wyleczaylo narkomana.Naroman zawsze bedzie narkomanem.zawsze bedzie go to teo cignac bedzie sobie wmawail-raz nie zaszkodzi przeciez nic sie nie stanie-.Ja zawsze chcialm sprobowac narkotyki jakies miekkie nawet.Ale co mi to da? Zakreci sie w glowie i sotra jazda- a potem nic .Eh ale zobaczymy .. :evil:
~peace~
Shirya
Młody rozbrykany
Posty: 215
Rejestracja: 25.02.2003, 23:04
Lokalizacja: Kosmos

Re: Marihuana: Wasze głosy "za" i "przeciw"

Post autor: Shirya »

angel.... od marihuany... jeszcze NIKT nie umarł :)

pozatym mało wiesz o odwykach... bo jeśli ktoś chce przestać brać narkotyki to przestanie... to nie jest tylko uzaleznienie fizyczne, bardziej psychicznie jest człowiek uzależniony... Znam kilku narkomanów nie biorącyhc już od kilku lat... radzą sobei w zyciu... bardzo dobrze.... nie wszytskim się udaje, bo i nie wszyscy chcą...
Mamy w życiu prawo popełniać wiele błędów oprócz jednego- tego, który niszczy nas samych.....
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Marihuana: Wasze głosy "za" i "przeciw"

Post autor: Piqs - X »

no nei wiem czy nie umarł .. masz jakis dowód (powazny nie wyssany z palca) :twisted: .. a do mnie .. nie paliłem, nie pale i palić nie bede .. nie kreci mnie to .. dlatego nie wypowiem sie za czy przeciw :] .. aczkolwiek mi jej zapach jakos nie podchodzi ;)
grz3siek
Młody aktywny
Posty: 125
Rejestracja: 28.09.2002, 19:13
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Marihuana: Wasze głosy "za" i "przeciw"

Post autor: grz3siek »

Od marichuany jeszcze nikt nie umarł, ponieważ jej się nie da poprostu przedawkować :D
sexigirl
Młody rozbrykany
Posty: 205
Rejestracja: 27.03.2003, 19:11
Lokalizacja: asteroid B612

Re: Marihuana: Wasze głosy "za" i "przeciw"

Post autor: sexigirl »

hmn... za czy przeciw... hmn...

lubie czasem zapalić i nie widzę przeciwwskazań :D

PRZECIW dla ludzi słabych psychicznie /zagrożenie uzależnienia/
PRZECIW dla ludzi którzy palą tylko " na pokaz"
ZA dla ludzi którzy wiedzą co to jest, lubią to, i mają w głowie
odrobinę oleju... :D

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Shirya
Młody rozbrykany
Posty: 215
Rejestracja: 25.02.2003, 23:04
Lokalizacja: Kosmos

Re: Marihuana: Wasze głosy "za" i "przeciw"

Post autor: Shirya »

Piqs - X pisze:no nei wiem czy nie umarł .. masz jakis dowód (powazny nie wyssany z palca) :twisted: .. a do mnie .. nie paliłem, nie pale i palić nie bede .. nie kreci mnie to .. dlatego nie wypowiem sie za czy przeciw :] .. aczkolwiek mi jej zapach jakos nie podchodzi ;)
Moja wiedza nie jest wyssana z palca... jeśli się wypowiadam na jakiś temat, to znaczy, że coś wiem z doświadczenia... nie wspominając już o tym , że wiele tematów mnie interesuje i czytam różnego rodzaje opracowania badań naukowych.
Wierz mi Piqs ze od marihuany nikt jeszcze nie umarł... jeśli nie wierzysz odsyłam do pierwszego lepszego ośrodka dla uzaleznionych, tam specjaliści potwierdzą moje słowa... :)
Mamy w życiu prawo popełniać wiele błędów oprócz jednego- tego, który niszczy nas samych.....
bolec
Młody aktywny
Posty: 90
Rejestracja: 18.02.2003, 15:52
Lokalizacja: Tybet

Re: Marihuana: Wasze głosy "za" i "przeciw"

Post autor: bolec »

Jestem przeciw !!!!!!!!!!!!!!!!!!Przecierz ludziska to was zabija nawet troszeczke
Przykro mi ,ale ptak nie telefon komórkowy nie liczy się kto ma większy
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Marihuana: Wasze głosy "za" i "przeciw"

Post autor: Paweł »

bolec pisze:Jestem przeciw !!!!!!!!!!!!!!!!!!Przecierz ludziska to was zabija nawet troszeczke
a czy oddychanie Ciebie nie zabija? :?
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
grz3siek
Młody aktywny
Posty: 125
Rejestracja: 28.09.2002, 19:13
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Marihuana: Wasze głosy "za" i "przeciw"

Post autor: grz3siek »

wlasnie :mrgreen:
ODPOWIEDZ