[papierosy] jakie palicie???

Narkotyki, alkohol i inne używki. Tutaj możesz dowiedzieć się o nich prawie wszystkiego, a także porozmawiać na ich temat.
ODPOWIEDZ

Palisz?

Czas głosowania minął 20.02.2003, 19:58

Tak
1
14%
Nie
6
86%
 
Liczba głosów: 7

Luki
Młody rozbrykany
Posty: 356
Rejestracja: 29.09.2002, 15:52

[papierosy] jakie palicie???

Post autor: Luki »

Jakie palicie fajki? O ile palicie...
wiedz , ze ... albo juz nic ;]]]]
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: [papierosy] jakie palicie???

Post autor: Paweł »

... nie palicie :zdziwko:
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
emailowiec
Szalony pismak
Posty: 877
Rejestracja: 23.10.2002, 18:16
Lokalizacja: O.

Re: [papierosy] jakie palicie???

Post autor: emailowiec »

Paweł Florczak pisze:... nie palicie :zdziwko:
:D może by tak ankiete dożucic kto pali a kto nie :?:
;)
Kamil
Szalony pismak
Posty: 517
Rejestracja: 29.09.2002, 09:34

Re: [papierosy] jakie palicie???

Post autor: Kamil »

Nie pale, nie mam zamiaru palić...
Luki
Młody rozbrykany
Posty: 356
Rejestracja: 29.09.2002, 15:52

Re: [papierosy] jakie palicie???

Post autor: Luki »

Kamil Biśta pisze:Nie pale, nie mam zamiaru palić...
wiesz, ja bardzo załuje ze zaczałem palić, co prawda dzięki papierosowi miałem pare fajnych chwil, ale to juz inna historia ;)

A tak na serio to pale ostatnio Route (nie wiem czy dobrze napisałem) 66 Lights, a jak mam wiecej kasy to kupuje Malboro Lights 8)
wiedz , ze ... albo juz nic ;]]]]
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: [papierosy] jakie palicie???

Post autor: Fighter »

Jak juz palisz, to truj sie z klasa i nie kupuj byle gowna :D .
Ja nie pale i dobrze mi z tym 8) . Jak widze szczyla z fajka to mnie dziwi po co zaczyna w takim mlodym wieku. Czy to przez to ze chce byc akceptowany, dla szpanu, czy poprostu ze jest debilem :D
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: [papierosy] jakie palicie???

Post autor: macey »

nie pale, nie mam zamiaru palic ...
root
Młody aktywny
Posty: 115
Rejestracja: 04.12.2002, 21:07
Lokalizacja: oleszyce

Re: [papierosy] jakie palicie???

Post autor: root »

Paweł Florczak pisze:... nie palicie :zdziwko:
Luki
Młody rozbrykany
Posty: 356
Rejestracja: 29.09.2002, 15:52

Re: [papierosy] jakie palicie???

Post autor: Luki »

Fighter pisze:Jak juz palisz, to truj sie z klasa i nie kupuj byle gowna :D .
nie pale gówna :/
Fighter pisze:Jak widze szczyla z fajka to mnie dziwi po co zaczyna w takim mlodym wieku.
jak bys mnie zobaczył na pewno byś nie pomyslał ze nie jestem pełnoletni. Gdy by tak mysleli to bym sobie fajek nie kupował bo niepełnoletnim sprzedawać nie chcą.
Fighter pisze:Czy to przez to ze chce byc akceptowany, dla szpanu, czy poprostu ze jest debilem :D
jak zaczynałem palić nawet nie wiedziałem ze papierosy trują. Po prostu kolega mnie poczęstował, spodobało mi sie i tak paliłem. Co prawda miałem kilka sporych przerw, ale musze powiedziec ze dzisiaj jest mi bardzo trudno rzucić, a powiem szczerze ze proboje.
wiedz , ze ... albo juz nic ;]]]]
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: [papierosy] jakie palicie???

Post autor: Fighter »

Luki pisze:jak bys mnie zobaczył na pewno byś nie pomyslał ze nie jestem pełnoletni. Gdy by tak mysleli to bym sobie fajek nie kupował bo niepełnoletnim sprzedawać nie chcą.
Moze i bym tak nie pomyslal. Chodzi mi o to ze jak widze goscia ktory ma mniej niz 16-17 lat z fajka to sie dziwie jak tak mozna.
Co do tego kupowania, to w jakim ty swiecie zyjesz :?: :D . Wszystko mozna kupic i w kazdym wieku, wystarczy miec kase. Alkochol gowniarzom sprzedaja, tak samo i fajki.
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
grz3siek
Młody aktywny
Posty: 125
Rejestracja: 28.09.2002, 19:13
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: [papierosy] jakie palicie???

Post autor: grz3siek »

Ze mna to jest tak, ze papierosow z reguly nie pale... tylko od czasu do czasu na jakichs imprezkach lub cos w tym stylu... na codzien nie
Luki
Młody rozbrykany
Posty: 356
Rejestracja: 29.09.2002, 15:52

Re: [papierosy] jakie palicie???

Post autor: Luki »

Fighter pisze:Moze i bym tak nie pomyslal. Chodzi mi o to ze jak widze goscia ktory ma mniej niz 16-17 lat z fajka to sie dziwie jak tak mozna.
heh... zobaczysz jak bedziesz rodzicem i poczujesz od swojego dzieciaka fajki, wtedy sie zastanowisz, ile on ma lat i ilu dzieciaków w jego wieku z fajką kiedyś widziałeś...
Fighter pisze:Wszystko mozna kupic i w kazdym wieku, wystarczy miec kase. Alkochol gowniarzom sprzedaja, tak samo i fajki.
hehehe... zebys sie nie zdziwił :D w całej mojej miejscowości sprzedaż rzeczy "nie dla dzieci" wyglada tak:
- alkochol kazdy kupi w: 2 sklepach na jakieś 20
- fajki kazdy kupi w: prawie wszędzie
U nas alkocholu (nawet piwa) w wielu sklepach sprzedawać nie chcą, wyjątkiem są fajki, które mozna kupić wszedzie, a najlepiej w kioskach, bo tam nawet ci dadzą: "Masz, wybierz sobie syneczku jakie chcesz" :)
A nawet jesli nie chcieliby ani fajek, ani alkocholu nigdzie sprzedać to od czego ma sie starszych kolegów? Za jedną fajke to skrzynke Bolsa ci kupią :)
wiedz , ze ... albo juz nic ;]]]]
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: [papierosy] jakie palicie???

Post autor: Fighter »

Luki pisze:hehehe... zebys sie nie zdziwił :D w całej mojej miejscowości sprzedaż rzeczy "nie dla dzieci" wyglada tak:
- alkochol kazdy kupi w: 2 sklepach na jakieś 20
- fajki kazdy kupi w: prawie wszędzie
U nas alkocholu (nawet piwa) w wielu sklepach sprzedawać nie chcą, wyjątkiem są fajki, które mozna kupić wszedzie, a najlepiej w kioskach, bo tam nawet ci dadzą: "Masz, wybierz sobie syneczku jakie chcesz" :)
A nawet jesli nie chcieliby ani fajek, ani alkocholu nigdzie sprzedać to od czego ma sie starszych kolegów? Za jedną fajke to skrzynke Bolsa ci kupią :)
Nie boj sie, nie zdziwie sie. Ja akurat z kupnem alkocholu nie mam problemu, bo jestem pelnoletni.
Co do gowniarzy to ze szczyle pala to juz powszedni widok. Jednak uwazam to za glupote. Co do rodzicielstwa to mam zamiar wychowac swoje dzieci zdala od nalogu. Wiec se daruj.
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
grz3siek
Młody aktywny
Posty: 125
Rejestracja: 28.09.2002, 19:13
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: [papierosy] jakie palicie???

Post autor: grz3siek »

Fighter pisze:Wiec se daruj.
Nie se tylko sobie :mrgreen:
Luki
Młody rozbrykany
Posty: 356
Rejestracja: 29.09.2002, 15:52

Re: [papierosy] jakie palicie???

Post autor: Luki »

Fighter pisze:Co do rodzicielstwa to mam zamiar wychowac swoje dzieci zdala od nalogu. Wiec se daruj.
Ooo, wychowanie dzieci zdala od nałogów, moim zdaniem jest bardzo trudne. Wszędzie one czychają.... Twoje dziecko moze sie uzaleznic od jedzenia, komputera, od papierosów i nawet nie zauwazysz kiedy. Zeby zczaic czy twoje dziecko pali, musiałbyś zanim chodzić 24h na dobe. Dziś gówniarze mają takie metody....
wiedz , ze ... albo juz nic ;]]]]
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: [papierosy] jakie palicie???

Post autor: Fighter »

Luki pisze: Dziś gówniarze mają takie metody....
Wiem jakie gowniarze maja metody.
Co do tego rodzicielstwa to chyba lepiej sprobowac, niz z gory zalozyc, iz nic sie nie da rady zrobic :D .
Mnie jakos wychowano zdala od nalogu, wiec jest to mozliwe. Nie pale, nie cpam i jest COOL 8) .
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
Luki
Młody rozbrykany
Posty: 356
Rejestracja: 29.09.2002, 15:52

Re: [papierosy] jakie palicie???

Post autor: Luki »

zakładam ze masz coś koło 25 lat, jak byłeś w podstawówce był rok coś koło 1992, wtedy nie było tak ze kazdy pali, a teraz to kazdy chociaż raz zapali papierosa i raz sie opije. A na całą klase jakieś 50% sproboje narkotyków. Tak jest dzisiaj. To są niezaprzeczalne fakty, tak sprawa wygląda w miejscowościach do 20 tys. mieszkancow, w wiekszych jest o wiele gorzej.
wiedz , ze ... albo juz nic ;]]]]
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: [papierosy] jakie palicie???

Post autor: Fighter »

Luki powiem tobie ze mam 18 lat :D .
Wiem co jest z paleniem. Ale gdy ja mialem 13-14 lat to w tym wieku wyjatki byly ze ktos pali. A teraz to coraz bardziej widac.
A co do tego ze 50% na klase sprobuje narkotykow to chyba na ostrych zadupiach. Sporo osob bierze, ale to nie regula z tymi 50%.
To tyle :D
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
Luki
Młody rozbrykany
Posty: 356
Rejestracja: 29.09.2002, 15:52

Re: [papierosy] jakie palicie???

Post autor: Luki »

Fighter pisze: Luki powiem tobie ze mam 18 lat :D .
opss... :D troszke sie pomyliłem :D
Fighter pisze:A co do tego ze 50% na klase sprobuje narkotykow to chyba na ostrych zadupiach.
troche przesadziłem, 40%. I taka jest prawda, wystarczy ze jeden sproboje marichuany i reszta tez chociaz raz bedzie chciała zobaczyć jak to jest.
wiedz , ze ... albo juz nic ;]]]]
grz3siek
Młody aktywny
Posty: 125
Rejestracja: 28.09.2002, 19:13
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: [papierosy] jakie palicie???

Post autor: grz3siek »

Ja tam wole naturalne... z roslinek... te takie zielone... Gibony czy cuś takiego :mrgreen:
ODPOWIEDZ