Rzeczy które możesz robić w centrum handlowym i windzie :)

Nie wiesz gdzie umiescić swój post? A może chcesz poznać nowych ludzi? Jak sama nazwa mówi na tym forum jest wszystko dozwolone, no może nie do końca... ;-]
ODPOWIEDZ
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Rzeczy które możesz robić w centrum handlowym i windzie :)

Post autor: PLAGIATT »

15 rzeczy, które możesz robić w centrum handlowym, w czasie kiedy twoja małżonka/małżonek/narzeczona/narzeczony/partner/partnerka/etc. oddaje się zakupom.

:arrow: 1. Weź 24 pudełka z prezerwatywami i wrzucaj po jednym do koszyków innych ludzi.

:arrow: 2. W dziale elektronicznym ustaw budziki tak, by dzwoniły co pięć minut.

:arrow: 3. Zrób smugę z soku pomidorowego prowadzącą do toalet.

:arrow: 4. Podejdź do jednego z pracowników i powiedz mu oficjalnym tonem: "Kod 3 w dziale AGD". Zobacz jak zareaguje.

:arrow: 5. Podejdź do okienka ratalnego i poproś o raty na paczkę M&M- sów.

:arrow: 6. Przesuń znak "Uwaga. Mokra podłoga" na wykładzinę.

:arrow: 7. Rozbij namiot w dziale kempingowym i powiedz innym klientom, że ich wpuścisz pod warunkiem, że przyniosą poduszki.

:arrow: 8. Kiedy ktoś z obsługi spyta cię, czy może ci jakoś pomóc, załkaj "Czy nie możecie po prostu zostawić mnie w spokoju" i rozpłacz się.

:arrow: 9. Spójrz prosto w kamerę ochrony i potraktuj ją jak lustro dłubiąc sobie
w nosie.

:arrow: 10. Oglądając broń w dziale myśliwskim, spytaj sprzedawcę czy wie, gdzie możesz kupić leki antydepresyjne.

:arrow: 11. Biegaj po sklepie z dziwną miną, nucąc motyw z "Mission Impossible".

:arrow: 12. W dziale samochodowym pozuj na Madonnę, używając lejków różnej wielkości.

:arrow: 13. Ukryj się za wiszącymi ubraniami. Kiedy klienci będą je przeglądać, wykrzykuj "WEŹ MNIE! WEŹ MNIE!".

:arrow: 14. Kiedy z głośników podawać będą jakiś komunikat, upadnij na ziemię, przybierz pozycję embrionalną, chwyć się za głowę i krzycz: "O nie, to
znów te głosy!".

:arrow: 15. Wejdź do przymierzalni i krzyknij naprawdę głośno: "HEJ, papier
toaletowy się skończył!!!".

heheheh chyba tak jak bym sie zachowywal to uznali by mnie za wariata :) i Gniezno murowane :D heeheh.... ciekawy kawal dostalem od kumpla co nie ?? moze wy go skomentujcie :)
Ostatnio zmieniony 14.05.2003, 22:22 przez PLAGIATT, łącznie zmieniany 1 raz.
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: 15 rzeczy, które możesz robić w centrum handlowym

Post autor: Paweł »

PLAGIATT pisze: :arrow: 14. Kiedy z głośników podawać będą jakiś komunikat, upadnij na ziemię, przybierz pozycję embrionalną, chwyć się za głowę i krzycz: "O nie, to
znów te głosy!"
buahahahaha..... to kiedyś na pewno wypróbuję :mrblue:
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Rzeczy które możesz robić w centrum handlowym i windzie :)

Post autor: PLAGIATT »

... pokazalem ten kawal rodzica i najbardziej smiali sie z punktu:
:arrow: 15. Wejdź do przymierzalni i krzyknij naprawdę głośno: "HEJ, papier toaletowy się skończył!!!".

hehehe poprostu smmialli sie przez 10 minut :) a ja jutro jade do M1 i Media Markt i przetestuje ten oto punkt:
:arrow: 4. Podejdź do jednego z pracowników i powiedz mu oficjalnym tonem: "Kod 3 w dziale AGD". Zobacz jak zareaguje.

ciekawe jak zareaguje :) hihihii
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Rzeczy które możesz robić w centrum handlowym i windzie :)

Post autor: Paweł »

wsumie z budy niedaleko mam do Galerii Łódzkiej... tam to troche tych sklepów jest ;) ... to sie kiedyś pójdzie z kumplami i sie na pewno przetestuje.... :mrgreen:
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
sexigirl
Młody rozbrykany
Posty: 205
Rejestracja: 27.03.2003, 19:11
Lokalizacja: asteroid B612

Re: Rzeczy które możesz robić w centrum handlowym i windzie :)

Post autor: sexigirl »

:D haha, wyprubowałam kilka z tych waszych sposobów :D :D
Śmiesznie było.......
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Rzeczy które możesz robić w centrum handlowym i windzie :)

Post autor: bober »

kod 3 w dziale AGD buahahaha
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: 15 rzeczy, które możesz robić w centrum handlowym

Post autor: Phantom »

PLAGIATT pisze::arrow: 8. Kiedy ktoś z obsługi spyta cię, czy może ci jakoś pomóc, załkaj "Czy nie możecie po prostu zostawić mnie w spokoju" i rozpłacz się.
szkoda, że płakać na zawołanie nie umiem :(

chociaż może w jakimś sklepie mi się uda, jak kolejny pracownik będzie się podlizywał :lol: :D :lol:

:P
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Rzeczy które możesz robić w centrum handlowym i windzie :)

Post autor: PLAGIATT »

no a teraz macey znalazl fajne rzeczy ktore można robić w WINDZIE

JAK SOBIE ROBIĆ JAJA W WINDZIE;))))

:arrow: 1. Kiedy jesteś w windzie sam na sam z jedną osobą, poklep ją w ramię, a potem udawaj (lub twierdź), że to nie ty.

:arrow: 2. Naciśnij przyciski i udaj, że cię pokopał prąd. Uśmiechnij się i spróbuj jeszcze raz.

:arrow: 3. Zapytaj, czy możesz nacisnąć przyciski za innych ludzi, lecz naciśnij te niewłaściwe.

:arrow: 4. Zadzwoń do psychiatry (lub telefonu zaufania) z telefonu znajdującego się w windzie i zapytaj czy nie wiedzą na którym piętrze właśnie się znajdujesz.

:arrow: 5. Przytrzymaj drzwi otwarte i powiedz, że czekasz na przyjaciela. Po chwili pozwól drzwiom się zamknąć i powiedz: "Cześć Tomek, jak minął dzień?"

:arrow: 6. Upuść pióro (lub długopis) i zaczekaj aż ktoś schyli się aby je podnieść, wtedy krzyknij "to moje!"

:arrow: 7. Weź ze sobą aparat i zrób zdjęcie każdemu kto jest w windzie.

:arrow: 8. Przenieś swoje biurko do windy i za każdym razem gdy ktoś wejdzie do środka, pytaj czy byli umówieni.

:arrow: 9. Rozłóż na podłodze planszę do gry i pytaj ludzi, czy mają ochotę zagrać.

:arrow: 10. Postaw pudełko w rogu windy i za każdym razem gdy ktoś wejdzie do środka, pytaj czy słyszy jak coś tyka

:arrow: 11. Udawaj, że jesteś z obsługi lotów i sprawdzasz procedury bezpieczeństwa i opuść windę z pasażerami.

:arrow: 12. Pytaj: "Czy czułeś to?"

:arrow: 13. Stań bardzo blisko kogoś, od czasu do czasu go obwąchuj.

:arrow: 14. Kiedy drzwi się zamkną, obwieszczaj jadącym: "Wszystko w porządku, bez paniki, one się otworzą ponownie"

:arrow: 15. Mów ludziom, że możesz zobaczyć ich aurę.

:arrow: 16. Spoliczkuj się mówiąc: "Zamknij się, wszyscy się zamknijcie!"

:arrow: 17. Otwórz brutalnie swoją walizkę (lub torbę) i patrz do środka zapytaj: "Macie tam wystarczająco dużo powietrza?"

:arrow: 18. Stój cicho i bez ruchu w rogu, twarzą do ściany, nie wysiadaj.

:arrow: 19. "Przestrasz się" innego pasażera i krzyknij (tak jak w jakimś horrorze): "Jesteś jednym z nich!" i powoli się wycofaj.

:arrow: 20. Ubierz na dłoń skarpetę i używaj jej do rozmowy z innymi pasażerami.

:arrow: 21. Obsłuchuj ściany windy za pomocą stetoskopu.

:arrow: 22. Wydawaj z siebie dźwięki przypominające eksplozję kiedy ktoś naciska przycisk.

:arrow: 23. Wytrzeszcz gały na innego pasażera, przez chwilę wyszczerz zęby i obwieść: "Mam dziś ubrane nowe skarpety!"

:arrow: 24. Narysuj kredą na podłodze mały kwadrat i oznajm pasażerom, że "To jest moja prywatna powierzchnia" lub lepiej zaśpiewaj "Mój... ...jest ten kawałek podłogi!" [a'la Perfect - nie jak Perfect ;)]
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: Rzeczy które możesz robić w centrum handlowym i windzie :)

Post autor: Phantom »

8, 19, 20, 24 :mrgreen:
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Rzeczy które możesz robić w centrum handlowym i windzie :)

Post autor: Paweł »

bez komentarza :mrgreen:
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
demon
Młody aktywny
Posty: 18
Rejestracja: 21.01.2003, 17:27

Re: Rzeczy które możesz robić w centrum handlowym i windzie :)

Post autor: demon »

wymiata wąchanie :D i i skarpetki :]
emailowiec
Szalony pismak
Posty: 877
Rejestracja: 23.10.2002, 18:16
Lokalizacja: O.

Re: Rzeczy które możesz robić w centrum handlowym i windzie :)

Post autor: emailowiec »

hehe wczoraj wieczorem jechałem do domu (windą) ale żarówka byłą spalona... A to mi się udało wykonać ;)
*Kiedy jesteś w windzie sam na sam z jedną osobą, poklep ją w ramię, a potem udawaj (lub twierdź), że to nie ty.
*Zapytaj, czy możesz nacisnąć przyciski za innych ludzi, lecz naciśnij te niewłaściwe.
*Wydawaj z siebie dźwięki przypominające eksplozję kiedy ktoś naciska przycisk
:mrgreen:
;)
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Rzeczy które możesz robić w centrum handlowym i windzie :)

Post autor: ::PiotreK:: »

ja próbowalem niektóre rzeczy w centrum handlowym robic to mysleli ze chce cos ukrasc i wzieli mnie do kanciapy przeszukac
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rzeczy które możesz robić w centrum handlowym i windzie :)

Post autor: Anuś »

błahahahaha... Właśnie znalazłam ten stary temacik i muszę przyznać że to jest niezłe... Szczerze się uśmiałam :D Dobre, dobre... Magduś, kiedy coś wypróbujemy?? :D :D :D
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Magduś
Młody rozbrykany
Posty: 386
Rejestracja: 28.09.2003, 18:32
Lokalizacja: Sz-n

Re: Rzeczy które możesz robić w centrum handlowym i windzie :)

Post autor: Magduś »

7. Weź ze sobą aparat i zrób zdjęcie każdemu kto jest w windzie.

Mamy aparaty!! Wpadaj!! Anuś!! I będziemy szaleć :P jaaakaaa faazaaa blaahahahaa ej trzeba jescze coś wyyślic!! ;]
chyba też poczytam stare temaciska :D
Żyj tak aby Twoim przyjaciołom zrobiło się nudno gdy umrzesz.
ODPOWIEDZ