1 krok...

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
Patryk007
Młody aktywny
Posty: 144
Rejestracja: 23.12.2002, 11:55
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: 1 krok...

Post autor: Patryk007 »

Juleczka pisze: dziewczyny lubia odwaznych facetow, bo w dzisiejszym swiecie ich NIE MA!!!
hmm...tak najwazniejsza jest odwaga w takich sprawach jak ktos jest beznadziejny to niech idzie sie schowac!!!!!!!!!!!!
Myślę, że jesteś nieśmiały... dlatego tak trudno Ci zagadać z dziewczyną.
Wiesz co zrób, kup dwa bilety na super film, podejdź do dziewczyny i powiedz jej, że zostaje Ci jeden bilet bo kolega się rozchorował....., może to chwyci :)
Kimkolwiek jestem; Kimkolwiek myśle, że jestem;
zawsze pozostanę SOBĄ !
Citek
Młody aktywny
Posty: 7
Rejestracja: 17.02.2003, 19:48
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: 1 krok...

Post autor: Citek »

hmmm Bardzo dobry pomysł Patryk 007 :D :!:
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: 1 krok...

Post autor: PLAGIATT »

...hm...zastanawia mnie jedno wasza spostrzegawczosc czemu ta dziewczyna mialaby zapraszac do kina dziewczyne :P Patryk dales plame chyba pomyliles płci tej osobki.....
hmm...tak najwazniejsza jest odwaga w takich sprawach jak ktos jest beznadziejny to niech idzie sie schowac!!!!!!!!!!!!
To Ja już ide się schować :D
Patryk007
Młody aktywny
Posty: 144
Rejestracja: 23.12.2002, 11:55
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: 1 krok...

Post autor: Patryk007 »

PLAGIATT pisze:moze zdradzicie mi jak zaczac ta rozmowe bo jakos niechce mi sie wypytywac jej kolezanek o nia itp. jak to robia nie którzy... :( możecie mi pomóc ???
PLAGIAT, ale ja to kierowałem do Ciebie, to ty możesz tak zrobić względem dziewczyny która Ci się podoba, a nie wiesz jak ja zagadać.....
Nic tu nie mylę - czytam starannie posty i piszę po zastanowieniu, a nie tylko po to aby coś napisac i nabić sobie posty.... :P :P :P
Kimkolwiek jestem; Kimkolwiek myśle, że jestem;
zawsze pozostanę SOBĄ !
Ralf
Młody aktywny
Posty: 11
Rejestracja: 26.01.2003, 22:05

Re: 1 krok...

Post autor: Ralf »

Zrób tak jak mówi Patryk a jak ona sie zapyta dlaczego akurat ją wybrałeś powiesz.... hmmm... wiesz rozglądałem sie po korytarzu i akurat Ty mi wpadłas w oko ... pomyślałem ze mogli byśmy sie spotkac. :D

A ja w sumie na twoim miejscu bym sie wypytywał jej kolerznek o nią... no bo wiadomo ze one powiedzą jej o Tobie...i o to chodzi... zacznie Cię zauważać :shock:
ODPOWIEDZ