Milosc przez internet

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ODPOWIEDZ
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Milosc przez internet

Post autor: ::PiotreK:: »

krótkie pytanie
czy wiezycie w milosc z kims kogo znacie tylko przez neta
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Milosc przez internet

Post autor: Paweł »

to jest niemozliwe, albo i poprostu chore! :zdzwiko:
Jak można kogoś kochać jak go sie na oczy nie widziało? :?
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Milosc przez internet

Post autor: ::PiotreK:: »

wlasnie o to chodzi dziewczyny na oczy nie widzialem a ona mi milosc wyznaje
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Milosc przez internet

Post autor: bober »

Posluchaj Piotrek jest jeden jedyny sposob zeby to sprawdzic - spotkaj sie z nia...
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Milosc przez internet

Post autor: Fighter »

"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Milosc przez internet

Post autor: ::PiotreK:: »

to nie jest takie proste jak wspominalem w jakims poscie ona mieszka troche bardzo daleko i i matka mnie w zyciu w tak dalek podruz samemu nie pu[ci mam tylko 16 lat a to caBkowicie na drugim koncy polski
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Milosc przez internet

Post autor: bober »

Wiec hehehe :)
Nic nie poradzisz, mozecie byc tylko przyjaciolmi...
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Milosc przez internet

Post autor: ::PiotreK:: »

juz jej to kilka razy powtazalem ale mnie nie kocha i juz i muwi ze nie wiezy w przyjazn miedzy chlopakiema diewczyna
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Milosc przez internet

Post autor: bober »

Troche dziwna dziewczyna... niby kocha, a zaraz nie kocha... skoro tak mowi to i tak by nic z tego nie bylo nawet jak by mieszkala tam gdzie Ty.
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Milosc przez internet

Post autor: ::PiotreK:: »

no wlasnie juz do niej nic nie pisze ona zaczyna ciagle rozmowe ale nie odpowiadam juz mam ja gdzies

a ona prubuje sie tlumaczyc ze nie kocha mnie bo sie zawiodla i mnie przeprasza




ale wrucmy do pytania zadanego na poczatku
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Milosc przez internet

Post autor: bober »

Nie no to teraz nie ladnie postepujesz ! graj w otwarte karty, a nie ja zwodzisz, jak masz jej dosyc to jej to powiedz z godnoscia,a nie milczysz jak skonczyony tchorz !

Ad pytanie: tak
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Milosc przez internet

Post autor: ::PiotreK:: »

wiesz co postaram sie ale jak to muj ksiadz uja mam ja w glebokim uszanowaniu i niestety troche drastyczny jestem i moge ja naprawde urazic i wolalem jej tego nie muwic bo ja naprawde lubilem
Aniołek
Młody aktywny
Posty: 108
Rejestracja: 14.02.2003, 11:44
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Milosc przez internet

Post autor: Aniołek »

a ja wierze w taka miłość... i to nie jest naiwna wiara. miałam chłopaka, który mieszkał na 2-gim końcu Polski, znaliśmy się z neta a widzieliśmy się tylko raz... i naprawdę można tak kochać... lecz w tym cały jest ambaras, żeby dwoje chciało naraz:) >byliśmy ze sobą 1,5 roku, dużo? :) a teraz jestesmy przyjaciolmi <
"myśli kłębią mi się w głowie, a zrozumieć nic nie mogę
myśli kłębią mi się w głowie, a powidzieć nic nie mogę "
[Lenny Valentino]

Pozdrawiam
Aniołek
Patryk007
Młody aktywny
Posty: 144
Rejestracja: 23.12.2002, 11:55
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Milosc przez internet

Post autor: Patryk007 »

A ja wierzę w miłość poprzez net. Znam nawet jedno małżeństwo co poznali sie na czacie, a potem długo gadulili na GG, obecnie są już 8 m-cy po slubie... :D :D :D
Kimkolwiek jestem; Kimkolwiek myśle, że jestem;
zawsze pozostanę SOBĄ !
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Milosc przez internet

Post autor: Paweł »

Patryk007 pisze:A ja wierzę w miłość poprzez net. Znam nawet jedno małżeństwo co poznali sie na czacie, a potem długo gadulili na GG, obecnie są już 8 m-cy po slubie... :D :D :D
No, ale oni sie przynajmniej widzieli... a w tym przypadku ludzie na oczy sie nie widzieli już nie wspominając o rozmowie w cztery oczy i spożyciu nocy poślubnej :mrgreen:
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Ewela
Młody aktywny
Posty: 124
Rejestracja: 06.02.2003, 22:45

Re: Milosc przez internet

Post autor: Ewela »

miłośc w samym necie? Chyba w to nie wierzę. Wierzę, że miłosc może mieć swój początek w necie, ale musi dojśc do spotkania, poznania w realu i konfrontacji dwóch oblicz: netowego i realnego.

A dla wszystkich których interesuje zaleznośc miłosc -> Internet polecam książkę "Samotność w sieci" K.L. Wisniewskiego.
Citek
Młody aktywny
Posty: 7
Rejestracja: 17.02.2003, 19:48
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: Milosc przez internet

Post autor: Citek »

Ja tam tylko sex wirtualny uprawiam przez neta i tak się kończy nasza znajomość i nie wyobrażam sobie takiej miłośći :!: :wink: [img] acie tu me gg 2988561[/url]
Beniek_b_tow
Młody aktywny
Posty: 8
Rejestracja: 17.02.2003, 18:52
Lokalizacja: Poland

Re: Milosc przez internet

Post autor: Beniek_b_tow »

Absolutnie nierealna sprawa.
Pozdrawiam

" To nie jest tak, że uważamy się za najlepszy zespół na świecie. Sądzimy tylko, że jesteśmy o wiele lepsi niż Numer Drugi, kimkolwiek by on nie był. "

Robert Plant
Shirya
Młody rozbrykany
Posty: 215
Rejestracja: 25.02.2003, 23:04
Lokalizacja: Kosmos

Re: Milosc przez internet

Post autor: Shirya »

Hmm nie wiem, czy wierzyć w internetowe miłości. Są przypadki... sama znam własnie jedno małżeństwo które się na czacie poznało.. nawet na ich ślubie byłam... Znam też parę... On z Polski ona z Australii.. są ze sobą już trzy lata i jeszcze się nie widzieli, za kilka miesięcy ona ma do Polski przylecieć już na stałe i chcą sie pobrać...

Wiem, że można się przez internet zaprzyjaźnić... i można się do kogoś najzwyczajniej w świecie przyzwyczaić... :)
Mamy w życiu prawo popełniać wiele błędów oprócz jednego- tego, który niszczy nas samych.....
Edytka
Młody aktywny
Posty: 10
Rejestracja: 06.10.2002, 08:46

Re: Milosc przez internet

Post autor: Edytka »

Ja jestem przykladem osoby ktora spotkala milosc w necie. Razem gralismy w gre Red Faction - on byl w innym klanie niz ja. Ale bardzo czesto razem gralismy, pozniej coraz czesciej rozmawialismy na gg. Trwalo to 6 miesiecy. Rozmaiwalismy codziennie po pare godzin (czasami do 2-3 w nocy). Po tym okresie czasu dopiero wymienilismy sie zdjeciami. Zaczela siepozniej rozmowa przez messengera przez mikrofon. Pozniej doszla do tego kamerka. Po kilku miesiacach spotkalismy sie w rzeczywistosci. Raz potem drugi, trzeci. Od pol roku jestesmy juz oficjalnie para. Planujemy w przyszlosci wspolne zycie. Kochamy sie bardzo mimo ze dzieli nas 400km.
Codziennie rozmawiamy na gg, rozmaiwamy przez mikrofon, gramy wspolnie w redfaction, w rozne inne gry, rozmawiamy o nas, o zyciu, o naszych codzienych normalnych sprawach, naszych problemach ale i sukcesach. spotykamy sie co 2 - 3 tygodnie. W wakacje on przezprowadza sie do mojego miasta. Szukamy mieszkania zeby mogl wynajac, po paru miesiacach planujemy wspolne zycie.
Zawsze twierdzilam ze milosc przez neta to smieszna rzecz i niemozliwa.... Jak widac bardzo sie mylilam.
kocham Go, on kocha mnie - to jest piekne i rzeczywiste.

Tak wiec nie mowcie nie dopuki tego nie sprobujecie, nie poznacie.
Zycze powodzenia niedowiarkom :)
ODPOWIEDZ