Milosc przez internet

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
dwie
Młody aktywny
Posty: 117
Rejestracja: 28.09.2002, 13:51

Re: Milosc przez internet

Post autor: dwie »

lol witamy wszystkich po bardzooo dlugiej przerwie cza nadrobic zaleglosci pozdro ale siem ludzie rozpisujecie ehhe loozik pozdrofionka
agaciulka
Młody aktywny
Posty: 2
Rejestracja: 09.03.2003, 19:27

Re: Milosc przez internet

Post autor: agaciulka »

Zgadzam sie z Patry kiem 007, ja takze wirze w milosc przez net,sama prawie takiej doswiadczylam:) :D :?
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Milosc przez internet

Post autor: PLAGIATT »

..i ja tez wierze :D.. i chce wierzyc iz znam pewna osobke przez internet jest z mgo miasta :)... eh... dalej sie domyslajcie :D... Internet rulesss...
Aniołek
Młody aktywny
Posty: 108
Rejestracja: 14.02.2003, 11:44
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Milosc przez internet

Post autor: Aniołek »

Internet nie jest zły i wcale nie jest mdły :D:D:D
"myśli kłębią mi się w głowie, a zrozumieć nic nie mogę
myśli kłębią mi się w głowie, a powidzieć nic nie mogę "
[Lenny Valentino]

Pozdrawiam
Aniołek
lady_b
Młody aktywny
Posty: 9
Rejestracja: 20.12.2002, 16:30

Re: Milosc przez internet

Post autor: lady_b »

Wszystko jest możliwe, to i milość przez internet też.
lady
DJ.Tuning
Młody aktywny
Posty: 39
Rejestracja: 15.03.2003, 17:26
Lokalizacja: Sanok

Re: Milosc przez internet

Post autor: DJ.Tuning »

Citek pisze:Ja tam tylko sex wirtualny uprawiam przez neta i tak się kończy nasza znajomość i nie wyobrażam sobie takiej miłośći :!: :wink: [img] acie tu me gg 2988561[/url]
sex przez neta ?? bez jaj podniecac sie jak ci dziewczyna opisuje w jaki sposób laske ci zrobi i walic konia drobna przesada
Citek pisze:Wszystko jest możliwe, to i milość przez internet też.
miłość jak to łatwo powiedzieć czasami tylko nam się wydaje że to miłość a potem przychodzi rozczarowanie i bul.
Miłość przez neta niema szansu a poza tym uważam że przez neta można znaleźć przyjaźń ale na pewno nie miłość bo miłość to nie tylko to że z kimś mi się fajnie klika miłość to też to jak ta osoba wygląda jak pachnie jak się przy mnie zachowuje w jaki sposób mnie dotyka...
...ale w necie można znaleźć osobę która okaże się tą jedyną ale kontakt on-line trzeba podeprzeć realem a wtedy może i coś z tego wyjdzie
No a poza tym w sieci mogę napisać co chcę np. że jestem super laską z dużym biustem i podeprzeć to fotką nigdy nie można mieć pewności
DianaR
Człowiek czynu
Posty: 1527
Rejestracja: 16.03.2003, 11:05
Lokalizacja: Śląsk

Re: Milosc przez internet

Post autor: DianaR »

Hej! Żeby net kogoś połączył? To możlie ale tylko wtedy jeśli ludzie są ze sobą szczerzy. Wtedy tak. Sama nie znam pary, która by się poznała na necie ale ja sama dzięki temu wynalazkowi znalazłam kilkoro przyjaciół i ... odzyskałam miłość!!! Znajomość zaczeła się normalnie na zywo, ale potem coś się sypło, a teraz dzięki netowi i szczerym rozmowom na nim odbudowujemy powoli to co było. Gdyby nie net... pewnie nigdy nie bylibyśmy znów razem...
Dopiero wówczas, gdy dostrzeżemy, że żaden człowiek nie jest zupełnie czarny, ani też zupełnie biały, lecz, że wszyscy jesteśmy, jak zebry w paski lub szarzy, jak orły i dopiero wówczas, gdy wyciągniemy z tego spostrzeżenia praktyczny wniosek, mamy możność naprawdę zrozumieć ludzi.
DJ.Tuning
Młody aktywny
Posty: 39
Rejestracja: 15.03.2003, 17:26
Lokalizacja: Sanok

Re: Milosc przez internet

Post autor: DJ.Tuning »

no tak przyjaciela mozna znalesc a z przyjazni moze sie rozwinac cos wiecej ale to juz tylko pod warunkiem spodkan w realu
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: Milosc przez internet

Post autor: Phantom »

eh... to jak najbardziej możliwe... nie wiem czy nawet aktualnie nie cierpię na taką "przypadłość" :?

;)
sexigirl
Młody rozbrykany
Posty: 205
Rejestracja: 27.03.2003, 19:11
Lokalizacja: asteroid B612

Re: Milosc przez internet

Post autor: sexigirl »

nie nie nie hiehiehie :D :D :D :D :D :D :D
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: Milosc przez internet

Post autor: Phantom »

no, ale jak nie jak tak? :lol: :P
DianaR
Człowiek czynu
Posty: 1527
Rejestracja: 16.03.2003, 11:05
Lokalizacja: Śląsk

Re: Milosc przez internet

Post autor: DianaR »

Tak naprawde to nic nie jest takie na jakie wygląda a w necie nic nie wygląda tylko czcionka
Dopiero wówczas, gdy dostrzeżemy, że żaden człowiek nie jest zupełnie czarny, ani też zupełnie biały, lecz, że wszyscy jesteśmy, jak zebry w paski lub szarzy, jak orły i dopiero wówczas, gdy wyciągniemy z tego spostrzeżenia praktyczny wniosek, mamy możność naprawdę zrozumieć ludzi.
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: Milosc przez internet

Post autor: Phantom »

mam taką nadzieję - ciągle tą myśl, że ja ten tego przez neta, odrzucam ;)
Słonko
Młody aktywny
Posty: 24
Rejestracja: 05.04.2003, 07:32
Lokalizacja: Warszawa

Re: Milosc przez internet

Post autor: Słonko »

Z góry siema wszystkim !!!!
Naczytałam się powyższych opowieści typu: ''Ja znałam parę która..."
Bez obrazy, ale moim zdaniem to głupota... Jak można pokochać drugą osobę przez Internet??? Poznać nowe osoby to rozumiem, ale żeby zakochać się w osobie np. z czata. Osoby które twierdzą, że kogos pokochały (osobe poznaną na czacie), a niewidziały jej na oczy, to niesądze żeby osoby takie znały znaczenie słowa " MIŁOŚĆ ''.
Ja poznałam mojego chłopaka przez net, ale pokochałam go dopiero później, on mnie z reszta pewnie też :)
Miłość to zaufanie i szczerość, to dwie osoby które sie sobą opiekują nawzajem, które się rozumieja bez słów, ale przedewszystkim trzeba zapamiętać, że miłość jest bezinteresowna, że niezna zazdrości ...
Niewiem jak wy, ale mi sie serce cieszy Jak moge się przytulic do mojego chłopaka, a tule się ile wlezie. Na necie było by to niemożliwe...
Więc jak można powiedzieć o miłości międzi dwiema osobami, które sie niewidziały na oczy, a tymbardziej niemiały możliwości sie przytulić, pocałować, a już na pewno niemiały możliwości porozmawiac w cztery oczy.???
A tak między nami, Kocham Decaina (mojego chłopaka) :mrgreen:
"niemartw się jutro i tak będzie gorzej"
Decain
Młody aktywny
Posty: 49
Rejestracja: 30.03.2003, 19:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Milosc przez internet

Post autor: Decain »

A ja pani nie znam. :wink:

Oczywiście żartuje, też bardzo Kocham moje Słoneczko i tak jak mówi, nie da się pokochać kogoś jedynie przez szklany ekran. Może się bardzo spodobać sposób w jakim dana osoba pisze, jej tok myślenia ale żeby od razu miłość ... nieeee.

Wiele razy zdarzało mi się zanim poznałem Słonko, że dziewczyny podczas pierwszej rozmowy ze mną na czacie uświadamiały mnie że bardzo mnie Kochają i pragną bym przyjechał do nich. To jest według mnie bezsens. Trzeba sobie otwarcie powiedzieć - zbyt często korzystamy ze słowa "miłość" mimo że tak naprawdę, najwłaściwiej byłoby zachować je dla tej jedynej/jedynego z którym będzie się przez całe życie. Wtedy to słowo nabiera dopiero sensu.
Słonko
Młody aktywny
Posty: 24
Rejestracja: 05.04.2003, 07:32
Lokalizacja: Warszawa

Re: Milosc przez internet

Post autor: Słonko »

:cry: PIĘKNE AŻ MI ŁESKA POLECIAŁA ZE WZWUSZENIA :D DECAIN cmok
"niemartw się jutro i tak będzie gorzej"
haker166
Młody aktywny
Posty: 1
Rejestracja: 25.06.2003, 22:06

Re: Milosc przez internet

Post autor: haker166 »

bardzo lubie dziewczyny :tak: [/b]
wWw
(.) (.)
oOo . oOo
haker166
mmloda
Szalony pismak
Posty: 537
Rejestracja: 15.07.2003, 13:32
Lokalizacja: z ekwadoru

Re: Milosc przez internet

Post autor: mmloda »

haker166 pisze:bardzo lubie dziewczyny :tak: [/b]
O wlasnie ciezko o tym mowic ale jest tez cos milego do opowidania. NIe kazde spotkanie z internauta konczy sie kleska. Ja mialam takie spotkania i to nie raz. Teraz jestesmy przyjaciolmi bo i tak by nic z tego nie wyszlo bo on nie byl w moim typie. On chcial zeby bylo cos wiecej niz przyjazn ale powiedzialam ze wole zostac przy przyjazni.
KoChAm MoJe SłOnEcZkO
ylka
Człowiek czynu
Posty: 1122
Rejestracja: 30.07.2003, 22:37
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Milosc przez internet

Post autor: ylka »

To coś, co rodzi się przez internet na pewno nie może być miłością. I tyle. Przez internet może się coś zacząć, ale nie może być kontynuowane (przez internet - bo może być, ale w realnym świecie <; ). Wyobrażasz sobie np. internetowe małżeństwo, które w życiu się nie spotkało, ale kochają się? A może internetowe dzieci, mieszkanie? Dla mnie to jest po prostu chore! Żadne uczucia nie mogą mieć miejsca tylko i wyłącznie przez internet. Przez internet można ewentualnie tylko kogoś poznać.
Mam nadzieję, że ktoś jako tako rozumie, co mam na myśli. ;-p
Ostatnio zmieniony 24.01.2005, 12:42 przez ylka, łącznie zmieniany 1 raz.
smile like a melon slice : )
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Milosc przez internet

Post autor: SkaTe_GirL »

Pogadajmy o tym znowu ; -))))
Odkopujemy ; -)
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
ODPOWIEDZ