Jak sie zapytac?

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ODPOWIEDZ
majster
Młody aktywny
Posty: 2
Rejestracja: 16.02.2003, 22:13

Jak sie zapytac?

Post autor: majster »

Mam maly problem....no moze troszeczke wiekszy :D Podoba mi sie pewna dziewczyna,wiem ze ona mnie lubi i chcialbym sie jej zapytac o chodzenie 8) ,ale nie wiem jak jej sie zapytac :( Moze to wam wydac sie troche glupie ale prosze pomozcie!!!
Aniołek
Młody aktywny
Posty: 108
Rejestracja: 14.02.2003, 11:44
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Jak sie zapytac?

Post autor: Aniołek »

wprost:)
"myśli kłębią mi się w głowie, a zrozumieć nic nie mogę
myśli kłębią mi się w głowie, a powidzieć nic nie mogę "
[Lenny Valentino]

Pozdrawiam
Aniołek
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Jak sie zapytac?

Post autor: bober »

Aniołek ma racje :)
A teraz popatrz na moj podpis... mam go od czasu gdy cos sie zmienilo... gdy cos powiedzialem, moja sytuacja byla podobna, poprostu wygarnelem prosto z mostu i jest OK ! :)
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: Jak sie zapytac?

Post autor: macey »

oftopic :P
AHHHHH boberek :> fajosko...wlasnie mmnie zastanawialo czemu masz taki podpis ;>
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Jak sie zapytac?

Post autor: bober »

macey przyjacielu wspominalem Ci kiedys ... to bylo w czwartek :) nie pamietasz ?

777 postow :D
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
Ralf
Młody aktywny
Posty: 11
Rejestracja: 26.01.2003, 22:05

Re: Jak sie zapytac?

Post autor: Ralf »

Ja raz zrobiłem tak... wiem ze ciezko jest wydusić słowo z ust wiec zabrałem ja na spacer w ładną pogode i powiedziałem jej ze musze sie o coś ja zapytac... tylko ze hmmm... nie wiem jak powiedziec ...to ona powiedziała wiec napisz... wiec wyciągnołem komórke i napisałem ... ty też tak zrób u mnie zadziałało :D
Ewela
Młody aktywny
Posty: 124
Rejestracja: 06.02.2003, 22:45

Re: Jak sie zapytac?

Post autor: Ewela »

majster a może najpierw zbliż sie do niej, zacznijcie robić coś razem, spędzajcie ze soba więcej czasu -> to wszystko zbliża i sam zobaczysz jak się do siebie nawzajem przyciągniecie. A jakie wspomnienia będziecie miec :))))
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Jak sie zapytac?

Post autor: Paweł »

Ralf pisze:ty też tak zrób u mnie zadziałało :D
najpierw to trzeba mieć komórke... :P
Ewela pisze:a może najpierw zbliż sie do niej, zacznijcie robić coś razem, spędzajcie ze soba więcej czasu -> to wszystko zbliża i sam zobaczysz jak się do siebie nawzajem przyciągniecie. A jakie wspomnienia będziecie miec :-)))
no.... zgadza sie... np. wspólne wypady do PCK jako wolontariusze... (wiem coś o tym) :P
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Jak sie zapytac?

Post autor: bober »

ja tam nie cierpie pisac sesemesow na komorce, a co dopiero takie gleboko poruszajace slowa ... to by sie tak nie dalo ;p juz lepiej powiedziec :mrgreen:
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
Ewela
Młody aktywny
Posty: 124
Rejestracja: 06.02.2003, 22:45

Re: Jak sie zapytac?

Post autor: Ewela »

najpierw jakies niepozorne spotkanie w towarzystwie... a potem... jest tyle mozliwości... długie, wolne spacery po plazy (lub innym ciekawym miejscu w Twoim mieście) małe intymne kafejki, pobliski park tuż przed zmierzchem, spacer po lesie w słoneczny dzień; dobra, sprawdzona komedia w kinie w czasie której możesz podać Jej rękę, dobry spektakl w teatrze (np. "Nie teraz Kochanie"), a może coś zywszego: wypad na lodowisko, rolki, mecz koszykówki (to zalezy co ona lubi)..... a do tego duuuużo szczerej rozmowy o niczym, duuuuzo usmiechu, a przede wszystkim duuuużo spontaniczności i cierpliwości :)))))
majster
Młody aktywny
Posty: 2
Rejestracja: 16.02.2003, 22:13

Re: Jak sie zapytac?

Post autor: majster »

Dzieki bede probowal :D
Shirya
Młody rozbrykany
Posty: 215
Rejestracja: 25.02.2003, 23:04
Lokalizacja: Kosmos

Re: Jak sie zapytac?

Post autor: Shirya »

A ja myślałam, że czasy kiedy się dziewczyn o chodzenie pytało przeminęły... Majster... rad już Ci udzielono... bardzo dobrych zresztą... staraj się spędzać jak najwięcej czasu ze swoją wybranką.... a takie pytania będą zbędne... bo będziecie czuć, że jesteście razem.. :)
Mamy w życiu prawo popełniać wiele błędów oprócz jednego- tego, który niszczy nas samych.....
Ewela
Młody aktywny
Posty: 124
Rejestracja: 06.02.2003, 22:45

Re: Jak sie zapytac?

Post autor: Ewela »

he he Shirya.... ja też miałam to odczucie, ale widac to "czy będziesz ze mną chodzić" przechodzi dopiero z wiekiem.
"Szczęście to nie tylko to, co los daje, ale i to, czego nie zabiera" W.Grzeszczyk
Shirya
Młody rozbrykany
Posty: 215
Rejestracja: 25.02.2003, 23:04
Lokalizacja: Kosmos

Re: Jak sie zapytac?

Post autor: Shirya »

Starosc nie radośc Ewelko :) ale powspominać milusio :)
Mamy w życiu prawo popełniać wiele błędów oprócz jednego- tego, który niszczy nas samych.....
Ewela
Młody aktywny
Posty: 124
Rejestracja: 06.02.2003, 22:45

Re: Jak sie zapytac?

Post autor: Ewela »

hi hi hi niom :))))) i mimo, ze pytanie to wydaje się tak...... hmmm.... no wiesz jakie..... to wspomnienia są całkiem całkiem :D
"Szczęście to nie tylko to, co los daje, ale i to, czego nie zabiera" W.Grzeszczyk
Shirya
Młody rozbrykany
Posty: 215
Rejestracja: 25.02.2003, 23:04
Lokalizacja: Kosmos

Re: Jak sie zapytac?

Post autor: Shirya »

Tak tak.... wspomnienia są milutkie.. ale może majster nam tu napisze czy wreszcie zebrał sie na odwagę... i czy zdobył wybrankę swego serduszka? :)
Mamy w życiu prawo popełniać wiele błędów oprócz jednego- tego, który niszczy nas samych.....
Xomer
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 15.10.2002, 17:33

Re: Jak sie zapytac?

Post autor: Xomer »

majster pisze:Mam maly problem....no moze troszeczke wiekszy :D Podoba mi sie pewna dziewczyna,wiem ze ona mnie lubi i chcialbym sie jej zapytac o chodzenie 8) ,ale nie wiem jak jej sie zapytac :( Moze to wam wydac sie troche glupie ale prosze pomozcie!!!
najlepiej wprost :))))
Pozrooofka,
xomer :)
ppsqm
Młody aktywny
Posty: 13
Rejestracja: 22.03.2003, 12:33

Re: Jak sie zapytac?

Post autor: ppsqm »

no tez tak mysle :)
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Jak sie zapytac?

Post autor: PLAGIATT »

szczerość to podstawa... i mówienie wprost powiem ci że to działa ;) ( w 100%)
sexigirl
Młody rozbrykany
Posty: 205
Rejestracja: 27.03.2003, 19:11
Lokalizacja: asteroid B612

Re: Jak sie zapytac?

Post autor: sexigirl »

" staraj się spędzać jak najwięcej czasu ze swoją wybranką.... a takie pytania będą zbędne... bo będziecie czuć, że jesteście razem.. "

no włąśnie. i poco pytania....

mnie mój chłopak o chodzenie nie prosił, a jesteś my razem :D próbowaliśmy ustalić konkretną datę naszego "startu", ale nie potrafimy. Ciągnęło nas do siebie , spędzaliśmy razem coraz więcej, i więcej czasu... Nagle ni stąd ni z owąd zaczeliśmy się trzymać za ręce.....obejmować...całować.... I nie mamy wątpliwości co do tego ze jesteśmy razem!!!! :D :D :D
ODPOWIEDZ