Dlaczego dziewczyny wstydzą się przyznać że się zakochały?!?

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ODPOWIEDZ
Citek
Młody aktywny
Posty: 7
Rejestracja: 17.02.2003, 19:48
Lokalizacja: Kołobrzeg

Dlaczego dziewczyny wstydzą się przyznać że się zakochały?!?

Post autor: Citek »

mam fajną dziewczyne w klasie nazywa się Justyna bardzo mi się podoba i (można się domyśleć) ja też jej się podobam ,ale wstydzi się mi to okazywać DLACZEGO!?!?! :(
Beniek_b_tow
Młody aktywny
Posty: 8
Rejestracja: 17.02.2003, 18:52
Lokalizacja: Poland

Re: Dlaczego dziewczyny wstydzą się przyznać że się zakochały?!?

Post autor: Beniek_b_tow »

Bo to Ty powinieneś to okazywać 8)
Pozdrawiam

" To nie jest tak, że uważamy się za najlepszy zespół na świecie. Sądzimy tylko, że jesteśmy o wiele lepsi niż Numer Drugi, kimkolwiek by on nie był. "

Robert Plant
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Dlaczego dziewczyny wstydzą się przyznać że się zakochały?!?

Post autor: Paweł »

Musze ci przyznać Citek, że postawiłes zajebiste pytanie... :mrgreen:
Czmu? Ponieważ... poprostu mnie to tez bardzo interesuje... i to wiem, ze niby chłopka ma pierwszy ruch wykonać... ale jak wykona już ten pierwszy i drugi i trzeci, a oma nadal to ukrywa, to chłopak może sie zniechęcić ;) :ok: ;] :>
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Citek
Młody aktywny
Posty: 7
Rejestracja: 17.02.2003, 19:48
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: Dlaczego dziewczyny wstydzą się przyznać że się zakochały?!?

Post autor: Citek »

Dziś próbowałem ją gdzieś zaprosić [-cześc -cześć -może pójdziemy na sacer -chętnie]po spacerze zaprosiłem ją do kina na Władce pierścieni 2 wieże zgodziła się i Jutro o 14 idziemy do heliosa ( kto z wrocka kojarzy)
I chyba przełamała wstydliwość do okazywania uczuć i mam nadzieje że Zmierzamy na odpowiednej ścieżce do bycia parą :D 8) :P 8) :D :) :o :lol:
alien
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 18.02.2003, 15:45

Re: Dlaczego dziewczyny wstydzą się przyznać że się zakochały?!?

Post autor: alien »

Dziś próbowałem ją gdzieś zaprosić [-cześc -cześć -może pójdziemy na sacer -chętnie]po spacerze zaprosiłem ją do kina na Władce pierścieni 2 wieże zgodziła się i Jutro o 14 idziemy do heliosa ( kto z wrocka kojarzy)
I chyba przełamała wstydliwość do okazywania uczuć i mam nadzieje że Zmierzamy na odpowiednej ścieżce do bycia parą
Ciekawe kiedy, zgodziła się z tobą iść do kina,


No to tyle i nie pisz takich bzdur bo ktoś pomyśli że zawsze to takie proste
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Dlaczego dziewczyny wstydzą się przyznać że się zakochały?!?

Post autor: PLAGIATT »

czemu bzdur..... a tu nie widze bzur... tylko wiadomo ze zawsze my musimy robic 1 krok :) i nigdy go dziewczyna nie wykonuje :D... no i zycze powodzenia ci Citek :)
A czemu to my zawsze musimy roić 1 krok ??? co ???
Citek
Młody aktywny
Posty: 7
Rejestracja: 17.02.2003, 19:48
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: Dlaczego dziewczyny wstydzą się przyznać że się zakochały?!?

Post autor: Citek »

Dzięki PLAGIAT ale jakieś dupki uważają mnie za kogoś innego mam 16 lat a skąd mam wiedzieć za jakiego dupka biorą mnie tamci na pewno jakiś cwel głupi z niego I motherfucker odemnie ****** :evil: :!: :!: :evil: :x :? :roll:
bolec
Młody aktywny
Posty: 90
Rejestracja: 18.02.2003, 15:52
Lokalizacja: Tybet

Re: Dlaczego dziewczyny wstydzą się przyznać że się zakochały?!?

Post autor: bolec »

Hej ludzie co wy chcecie od tego typa ja z 38 jest mam bolec ludzie zostawcie go w spokoju :!: J je ste z wrocławia z bajana a ten typ jest skądyś tam :!:
Przykro mi ,ale ptak nie telefon komórkowy nie liczy się kto ma większy
alien
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 18.02.2003, 15:45

Re: Dlaczego dziewczyny wstydzą się przyznać że się zakochały?!?

Post autor: alien »

Tyle że ja chodze z nim do klasy i Justa nigdy by się tak nie poniżyła
On sobie to wymyślił a tak w ogóle to możecie się spytać Morka 3281326
albo Jarka 3985306
ładny teksići ale daliście się nacignąć

A i od kiedy masz 16 lat i mieszkasz nagle w "Kołobrzegu"

A wszkole cie zdissuje za teko dupka i"motherfucker"
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Dlaczego dziewczyny wstydzą się przyznać że się zakochały?!?

Post autor: ::PiotreK:: »

jezeli to prawda to niezle sie wkopales cinek
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Dlaczego dziewczyny wstydzą się przyznać że się zakochały?!?

Post autor: PLAGIATT »

...alien czy jakos tak czemu odrazu sie ponizyl ???? ja tez tu pytam o te sprawy i po 2 nikt tu sie nie ponizyl a po 3 nie bluzgamy forumowiczow i to dotyczy ciebie on jest tu forumowiczem i ma prawo pisac ty masz prawo mu pomoc lub nie a nie bluzgac a niego i jakies bzdury piszcie... jesli taka jest prawda zalatwiajcie swoje sprawy poza forum !!!! to jest moje ostatnie ostrzezenie !!!
Kamil
Szalony pismak
Posty: 517
Rejestracja: 29.09.2002, 09:34

Re: Dlaczego dziewczyny wstydzą się przyznać że się zakochały?!?

Post autor: Kamil »

PLAGIATT pisze:to jest moje ostatnie ostrzezenie !!!
A z ciekawości się spytam co im potem zrobisz?
alien
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 18.02.2003, 15:45

Re: Dlaczego dziewczyny wstydzą się przyznać że się zakochały?!?

Post autor: alien »

Chodzi mi oto że czyta to wiele osób i jeśli spóbują zrobić to tak jak opisał Citek to mogąsię roaczrować (a tym bardziej jak mu pobie że jest głupi i myśli że każda się z nim umówi) może się obrazić i już nigdy się z nią nie umówisz tyle chciałem od początku powiedzieć.
i Troche somokrytyki
ja też jej się podobam
Wydaje mi się że ten temat można zakończyć
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Dlaczego dziewczyny wstydzą się przyznać że się zakochały?!?

Post autor: PLAGIATT »

A z ciekawości się spytam co im potem zrobisz?
heheh... nie powiem :D ... TOP SECRET...
bolec
Młody aktywny
Posty: 90
Rejestracja: 18.02.2003, 15:52
Lokalizacja: Tybet

Re: Dlaczego dziewczyny wstydzą się przyznać że się zakochały?!?

Post autor: bolec »

Fredzio ja jestem pod bolec tamten drugi to ktoś inny to że w szkole mnie tak nazywacie nie znaczy że jestem jeden pod tym przezwiskiem a więc pisz na mojim pytaniu w dojrzewaniu mówię ci fajne
Przykro mi ,ale ptak nie telefon komórkowy nie liczy się kto ma większy
Aniołek
Młody aktywny
Posty: 108
Rejestracja: 14.02.2003, 11:44
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Dlaczego dziewczyny wstydzą się przyznać że się zakochały?!?

Post autor: Aniołek »

off topic :):):):)
"myśli kłębią mi się w głowie, a zrozumieć nic nie mogę
myśli kłębią mi się w głowie, a powidzieć nic nie mogę "
[Lenny Valentino]

Pozdrawiam
Aniołek
Ewela
Młody aktywny
Posty: 124
Rejestracja: 06.02.2003, 22:45

Re: Dlaczego dziewczyny wstydzą się przyznać że się zakochały?!?

Post autor: Ewela »

Paweł Florczak pisze:Musze ci przyznać Citek, że postawiłes zajebiste pytanie... :mrgreen:
Czmu? Ponieważ... poprostu mnie to tez bardzo interesuje...
Czemu? Wy chłopacy jesteście przyzwyczajeni do zabiegania o nasze względy i do ewentualnych niepowodzeń. Nie przezywacie tego tak bardzo. Dla dziewczyny odrzucenie jej przez chłopaka jest bardzo bolesne i tego właśnie sie ona obawia.
Poza tym (przynajmniej ze mna zawsze tak było) ponieważ miałam sporo kolegów-przyjaciół nigdy nie wiedziałam, czy chłopak chce isc ze mną do kina bo jestem jego najlepsza kolezanką czy dlatego, ze mu się podobam - ta granica jest bardzo śliska.
Powinniście zrozumiec, ze dziewczyna potrzebuje trochę czasu aby się upewnić jakie macie co do niej zamiary (i oto powinniście sie postarac), a dopiero później okaże Wam swoją "głebszą" sympatie.
bolec
Młody aktywny
Posty: 90
Rejestracja: 18.02.2003, 15:52
Lokalizacja: Tybet

Re: Dlaczego dziewczyny wstydzą się przyznać że się zakochały?!?

Post autor: bolec »

Dobrze powiedziane ale ile mam czekać :?: :?: :?: :?: :( aż ktoś inny się jej spodoba i ona będzie z nim latać ...hmmmm dobrze powiedziane
Przykro mi ,ale ptak nie telefon komórkowy nie liczy się kto ma większy
Ewela
Młody aktywny
Posty: 124
Rejestracja: 06.02.2003, 22:45

Re: Dlaczego dziewczyny wstydzą się przyznać że się zakochały?!?

Post autor: Ewela »

bolec a co spieszy Ci się gdzieś? uczucie potrzebuje czasu, cierpliwości i dojrzewania, nie rodzi się po dwóch wizytach w kinie i trzech spacerach po praku :?
Jak długo to sprawa indywidualna, zalezy i od niej i od niego. Poza tym juz pisałam wczesniej, ze dziewczyna potrzebuje informacji, a nie tylko znaków, ze chłopak chce aby coś z tego dalej wyszło :roll:
"Szczęście to nie tylko to, co los daje, ale i to, czego nie zabiera" W.Grzeszczyk
Shirya
Młody rozbrykany
Posty: 215
Rejestracja: 25.02.2003, 23:04
Lokalizacja: Kosmos

Re: Dlaczego dziewczyny wstydzą się przyznać że się zakochały?!?

Post autor: Shirya »

A dlaczego uważacie, ze to do chłopaka należy pierwszy krok? Niezależnie od płci pierwszy krok na leży do osoby odważniejszej poprostu :) Ja nie krępowałam się nigdy powiedzieć facetowi, że mi się podoba... że ma ładne oczy... albo poprostu zapytać czy nie zechciałby mnie odprowadzić, skoro już idzie w jedną stronę... Nie ze wszytskimi się udawało.. ale co tam :) Pozatym z tego co zauwazyłam mężczyźni lubią odwazne kobiety :)

Ewela wiesz... chciałabym Ci powiedzieć, że dla chłopaka także bolsene jest odrzucenie... kobiety są z natury bardziej wrażliwe... ale są wyjątki... nie dajmy się zwariować... kobieta czy mężczyzna... nie ważne... serduszko ma jak każdy... i nawet jeśli po sobie nie pokaże, to nie znaczy, że nie zabolało... :)
Mamy w życiu prawo popełniać wiele błędów oprócz jednego- tego, który niszczy nas samych.....
ODPOWIEDZ