Całowanie a okulary?

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ODPOWIEDZ
ReStore
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 20.02.2003, 18:14

Całowanie a okulary?

Post autor: ReStore »

Witam,
Mam takie dość głupie i krępująće pytanie :| Noszę okulary ale jeszcze nie całowałem się z dziewczyną. Czy okulary są jakąś przeszkodą? Najlepiej prosiłbym o pomoc ludzi którzy są w mojej sytuacji ale już mają to za sobą :)
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Całowanie a okulary?

Post autor: bober »

Nie widze zadnego problem... jak chcesz pocalowac dziewczyne i boisz sie, ze okulary stoja na przeszkodzie to mozesz je zdjac :)
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
Ewela
Młody aktywny
Posty: 124
Rejestracja: 06.02.2003, 22:45

Re: Całowanie a okulary?

Post autor: Ewela »

okulary w niczym nie przeszkadzają, nosze je wprawdzie tylko do czytania, ale jeśli nie jesteś strasznie wysoki, a Twoja partnerka bardzo niska (chodzi o możliwość zsunięcia się okularów podczas schylenia) to żadnej innej przeszkody nie ma.
ReStore
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 20.02.2003, 18:14

Re: Całowanie a okulary?

Post autor: ReStore »

Czyli tak szczerze możecie mi powiedzieć, że okulary nie przeszkadzają w całowaniu? Bo ja noszę je na codzień i jakoś takie zdejmowanie mi się nie widzi :) A wysoki jestem 1.87m, ale okulary raczej się nie zsuwają :)
szczypior
Młody rozbrykany
Posty: 326
Rejestracja: 09.01.2003, 21:21
Lokalizacja: yyy...

Re: Całowanie a okulary?

Post autor: szczypior »

najlepiej je poprostu zdjac i problem zgłowy
Patryk007
Młody aktywny
Posty: 144
Rejestracja: 23.12.2002, 11:55
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Całowanie a okulary?

Post autor: Patryk007 »

Dzięki ReStore za poruszenie tego problemu, tez noszę okulary na codzień...., ale jeszcze nie całowałem się z dziewczyna... :oops: :oops: :oops:
Kimkolwiek jestem; Kimkolwiek myśle, że jestem;
zawsze pozostanę SOBĄ !
Kamil
Szalony pismak
Posty: 517
Rejestracja: 29.09.2002, 09:34

Re: Całowanie a okulary?

Post autor: Kamil »

Bardzo dobre pytanie, sam noszę szkła kontaktowe. Myślę, że wystarczy ściągnąć okulary i.....
btw. Jak kogoś znam od początku chodzącego w okularach i je zdejmie to jestem w szkoku :) Poprostu widzę tą osobę jako innego człowieka.
ReStore
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 20.02.2003, 18:14

Re: Całowanie a okulary?

Post autor: ReStore »

No ale napisałem, że zdejmowanie okularów odpada, ponieważ jak sobie to wyobrażacie jak chce jakoś dyskrewtnie pocałować dziewczyne albo jakoś tak, to co mam zdejmować okulary, to jest bez sensu.
Prosiłbym o wypowiedź osoby, które już sie całowały a są w takiej sytuacji jak ja i noszą okulary :roll:

P.S. Myślałem, że ktoś mi pomoże, na razie najsensowniej pomogła mi Ewela :)
Kamil
Szalony pismak
Posty: 517
Rejestracja: 29.09.2002, 09:34

Re: Całowanie a okulary?

Post autor: Kamil »

Jak wiesz, że się będziesz całować to spróbuj zdejmować okulary jakieś 30minut przed tym. Chyba, że bez okularów nie widzisz, to już inny problem. Niestety nie wiem wtedy jak już pomóc...
Shirya
Młody rozbrykany
Posty: 215
Rejestracja: 25.02.2003, 23:04
Lokalizacja: Kosmos

Re: Całowanie a okulary?

Post autor: Shirya »

ReStore.. zapewniam Cię, że okulary nie są żadną przeszkodą w pocałunkach, to jest jedynie twoja blokada psychiczna. Nie noszę takich tradycyjnych okularów, ale z domu się nie ruszam bez przeciwsłonecznych takze doskonale znam ten temat :) Nigdy nie miałam problemu z nimi podczas całowania się.... i śmiem twierdzić, że Ty takowych także mieć nie będziesz... skoro Ci się nie zsuwają z noska to znaczy że masz dobrze dopasowane :)
Mamy w życiu prawo popełniać wiele błędów oprócz jednego- tego, który niszczy nas samych.....
MGT
Młody aktywny
Posty: 81
Rejestracja: 28.08.2003, 23:12
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Całowanie a okulary?

Post autor: MGT »

moja dziewczyna teoretycznie nosi okulary, chodzi ich nie lubie... czasem je ma... pieknie w nich wyglada :) - ale one wogolen nie przeszkadzaja! a jesli nie mozesz ich znies, to w ramach wstepu zdejmij je delikatnie...
ylka
Człowiek czynu
Posty: 1122
Rejestracja: 30.07.2003, 22:37
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Całowanie a okulary?

Post autor: ylka »

My oboje nosimy okulary i na krotsze pocalunki raczej nie przeszkadzaja, ale jesli ma byc to cos dluzszego, to oboje je zdejmujemy ;). Ogolem nie jest to wielki problem, chociaz czasami mnie denerwuja, bo ciagle o cos zaczepiaja, itepe... :|
smile like a melon slice : )
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Całowanie a okulary?

Post autor: Anuś »

ja nie noszę okularków, mój chłopak też nie więc nie mamy tego problemu. Ale czy to w ogóle jest problem??
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
ylka
Człowiek czynu
Posty: 1122
Rejestracja: 30.07.2003, 22:37
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Całowanie a okulary?

Post autor: ylka »

...no, przeciez mowie, ze to no problem! :)
smile like a melon slice : )
Indianka
Młody rozbrykany
Posty: 220
Rejestracja: 06.09.2003, 23:14
Lokalizacja: stary Ciechanówek :D

Re: Całowanie a okulary?

Post autor: Indianka »

Przeciez caluje sie ustami, a nie oczami... :mrgreen:
K.
Don't Worry Be Happy
kto mnie nauczy grac na gitarze?
mmloda
Szalony pismak
Posty: 537
Rejestracja: 15.07.2003, 13:32
Lokalizacja: z ekwadoru

Re: Całowanie a okulary?

Post autor: mmloda »

guru a moge cie pocalowac kiedys i gdzies??
KoChAm MoJe SłOnEcZkO
Guru ®
Młody aktywny
Posty: 81
Rejestracja: 04.09.2003, 17:54
Lokalizacja: BrodnicA

Re: Całowanie a okulary?

Post autor: Guru ® »

moze ale jestes ciekaw gdzie ty bys chciala ? hehehe misiaczq Cu :D
ZAkochalem sie i to w bardzo fajnej lasce.
mmloda
Szalony pismak
Posty: 537
Rejestracja: 15.07.2003, 13:32
Lokalizacja: z ekwadoru

Re: Całowanie a okulary?

Post autor: mmloda »

guru o jaaaa a ja ci znow wkrecam hehe ale jak checsz to wiesz mozna sprobowac tylko nie wiem albo juz sie nie udzielam. NA kafe hehe a keidys nie weim dzis jutro pojutrze nei wiem
KoChAm MoJe SłOnEcZkO
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Całowanie a okulary?

Post autor: Piqs - X »

gorzej jak ma sie szla 7 . bo wtedy zamaist w usta, trafisz w ucho alkbo w dziurke od nosa i co wtedy ? .. (ocz. jak zdejmiesz okulary) .. i wtedy wyssciesz calom zawartosc ucha i nosa .. i jaka w tym radocha ? jestem wiec za i przeciw ... w koncu ktos moze byc fetyszem i ssanie ucha moze mu sie podobac nie ? :P
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Całowanie a okulary?

Post autor: Anuś »

Piqs - X ... ty ostatnio bardzo ciekawe posty piszesz...:) Fajne masz pomysły...Wykorzystujesz to czasami w życiu?? :)
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
ODPOWIEDZ