Moja klasa jest ...

Spędzamy w niej (albo powinniśmy spędzać) sporą cześć swojego życia. Jak w niej przetrwać i zostać sobą? Jak radzić sobie z codziennymi szkolnymi wymogami? Jak uniknąć najgorszych katuszy? Co interesującego dzieje się u Was w szkole, a z czym nie możecie wytrzymać?
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Moja klasa jest ...

Post autor: Paweł »

no :lol: , ci dwaj goście sa zajebisci ;)
tak jak powiedzial to już crun w szkole jest naprawde luzik, a i na nauczycielki nie można narzekać: młode, itp :mrgreen:
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Roshowa
Młody aktywny
Posty: 131
Rejestracja: 09.10.2002, 19:42

Re: Moja klasa jest ...

Post autor: Roshowa »

a u mnie klasa jest taka sobie ... jeden kujon (kłóci sie zawsze ze powinein odstac wyższa ocene) , drugi który za wszelką cene chce meić oceny jak ja (a do tego talenta, trza hihi :PP), pozatym to "cichacze" są, wieśniary oraz fajni tez się zdarzają :PP
Catzz Rulzz!
KubaS
Młody aktywny
Posty: 31
Rejestracja: 21.11.2002, 20:45

Re: Moja klasa jest ...

Post autor: KubaS »

Ja chodze do I gim. W tamtym roku zapisałem sie do najgorszego gimnazjum (do najlepszej klasy na szczęście - ze średnią 5.9 wszedzie sie dostaniesz :D ). Poszedlem tam za qmplami i dlatego ze bylo obok mojej SP. Chłopaki są oka (oprócz lalusia-lizusa, który chce rozdawać wszystkie kartkowy, scierac tablice itp.). Z dziewczynami jest tak, że strach sie bać normalnie. Z 20 90% to kujonki. 2 sa fajne. W starej klasie bylo spox - klasa zgrana, laski, qmple. Chcialbym byc zpowrotem w SP ech...
emailowiec
Szalony pismak
Posty: 877
Rejestracja: 23.10.2002, 18:16
Lokalizacja: O.

Re: Moja klasa jest ...

Post autor: emailowiec »

KubaS pisze:(..)do najlepszej klasy na szczęście - ze średnią 5.9 wszedzie sie dostaniesz :D ).
(...) Z 20 90% to kujonki.(...)
A Ty ze srednia 5.9 nie jestes kujonem co?? :D :D :D
;)
PAL MAL
Młody rozbrykany
Posty: 381
Rejestracja: 21.10.2002, 21:53
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moja klasa jest ...

Post autor: PAL MAL »

cała klasa kujonów. Nie ma innego wytłumaczenia
YO MY BROTHER!
KubaS
Młody aktywny
Posty: 31
Rejestracja: 21.11.2002, 20:45

Re: Moja klasa jest ...

Post autor: KubaS »

Kujonem myśle że nie jestem :D Jak dla mnie kujon to taki człowiek, który nie ma co robić tylko się uczy i nic poza tym. Ja chodze na imprezki, gram na kompie, dostaje banie (2 banie na jednej lekcji to mó rekord:D), gram w pilke. Rzeczywiscie to klasa kujonow, choć z chemii w tym roku dostaliśmy w sumie 96 balonów!!
PAL MAL
Młody rozbrykany
Posty: 381
Rejestracja: 21.10.2002, 21:53
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moja klasa jest ...

Post autor: PAL MAL »

na pewno 5.9, a nie 4.9 lub 3.9?

Bo jeśli mieliście tyle pizd to na pewno nie moglibyście mieć takiej sredniej!

Nie mów mi że jak babka mówi ci coś na lekcji to zapamiętujesz to odrazu. Musisz to kuć na taką średnią
YO MY BROTHER!
KubaS
Młody aktywny
Posty: 31
Rejestracja: 21.11.2002, 20:45

Re: Moja klasa jest ...

Post autor: KubaS »

5.9 na pewno. Było to w szóstej klasie. Nie było wielu rzeczy trudnych. A uczyłem się tylko do histy i przyrody - z reszty nie musiałem. Np. z matmy wogóle - wygrałem jeden konkurs i miałem szóche na koniec zapewnioną :D . Z Polaka kuć też nie musiałem, bo były prymitywne rzeczy, a dyktanda mi szły bardzo dobrze. Z W-F byłem na kilku turniejach - to w siate, to w noge i na 6 na koniec się uzbierało. Z infy miałbym piątke, ale za to że chodziłem na kółko miałem szóche:D. Rela to jush wogle - jedna kartkowa i 6 na koniec. Sztuka - z tego miałem piątke bo ani rysować, ani śpiewać nie umiem (miałem 3 i 4 ze śpiewania). Chodze na angola prywatnego od trzeciej klasy, więc nie miałem problemów.
PAL MAL
Młody rozbrykany
Posty: 381
Rejestracja: 21.10.2002, 21:53
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moja klasa jest ...

Post autor: PAL MAL »

Jeśli średnia była 5.9 to musieliście mieć z przedmotów same 6 i jedną 5. Niestety nie uwierze ci.
YO MY BROTHER!
KubaS
Młody aktywny
Posty: 31
Rejestracja: 21.11.2002, 20:45

Re: Moja klasa jest ...

Post autor: KubaS »

nie oni, tylko ja miałem! Naprawde. Hm... świadectwa nie zeskanuje. Rzeczywiście ciężko to udowodnić, ale naprawde miałem 5.9. Tylko ze sztuki nie miałem 6.
PAL MAL
Młody rozbrykany
Posty: 381
Rejestracja: 21.10.2002, 21:53
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moja klasa jest ...

Post autor: PAL MAL »

ha ha ha. Zeskanuj świadectwo to ci dopiero uwierze!
YO MY BROTHER!
KubaS
Młody aktywny
Posty: 31
Rejestracja: 21.11.2002, 20:45

Re: Moja klasa jest ...

Post autor: KubaS »

chwilowo niemożliwe
emailowiec
Szalony pismak
Posty: 877
Rejestracja: 23.10.2002, 18:16
Lokalizacja: O.

Re: Moja klasa jest ...

Post autor: emailowiec »

Bo właśn9ie! J@ TEŻ COŚ NIEDOWIERZAM ŻE MIAŁEŚ 5.9...
Zeskanuj świadectwo to no problem! :D :D :D
;)
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Moja klasa jest ...

Post autor: Piqs - X »

Ja w szóstej klasie miałem 5.4 .. możeprzy 5.9 to nie duże osiągnięcie, ale ja mogem zeskanować :D .. jesli natomiast miales naprafde 5.9 .. gratuluje zapierdzielistego poziomu w shkole ... na pewno baardzo dużo się nauczyłes !
DRACO
Młody rozbrykany
Posty: 224
Rejestracja: 28.09.2002, 18:57
Lokalizacja: I po co :P

Re: Moja klasa jest ...

Post autor: DRACO »

a moja klasa jest całkiem spox.co prawda zmieniam zdanie na ich temat co miesišc (w pewnym momencie jedna dziewczyna samym tym że się pojawiała sprawiała że krew we mnie bulgotała) ale tak wogóle to sš spox.da się z nimi dogadać w sprawie zerwania się ze szkoły i w sprawie wycieczek.ogólnie sš ok
Raz się żyje, potem się tylko straszy...
Ja straszę już dziś!!!
KubaS
Młody aktywny
Posty: 31
Rejestracja: 21.11.2002, 20:45

Re: Moja klasa jest ...

Post autor: KubaS »

Nauczyłem się dużo, nie powiem.
Roshowa
Młody aktywny
Posty: 131
Rejestracja: 09.10.2002, 19:42

Re: Moja klasa jest ...

Post autor: Roshowa »

A w mojej klasie poziom jest niski ...... więc i najwyższe średnie są niskie .... tak więc przy tym 5.9 kopara mi opada :P Hehe, ale ja tam swoim zachowaniem zbieram sobie pikne ocenki ...... Hehehe, ja mialam 4.75 ..... w tym roku raczej będzie lepiej :P Mam nadzieje .... nie mowiąc o zachowaniu które będzie gorsze .... bez komentarza =)
Catzz Rulzz!
THE_HUMAN
Młody aktywny
Posty: 56
Rejestracja: 02.03.2003, 09:30
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Moja klasa jest ...

Post autor: THE_HUMAN »

MOJA KLASA O JENY :shock:

JA NIE WIEM JAK MY TO ROBIMY ŻE MAMY NAJWYRZSZĄ ŚREDNIĄ W 9 SZKOLE W POLSCE A PRZY OKAZJII JEST BEKA NA KAŻDEJ LEKCJII{chyba nas lubią }

PS: 6 chłopaków 19 laseczek bez komentarz :D
BYŁEM, JESTEM I BĘDE SOBĄ !!!
Aniołek
Młody aktywny
Posty: 108
Rejestracja: 14.02.2003, 11:44
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Moja klasa jest ...

Post autor: Aniołek »

Jeśli chodzi o moją klsę, to kahhem... wolałabym się do podstawówki cofnąć, przynajmniej nie było tak drętwo... A teraz mamy w klasie taką politykę, że dziewczyny się wygłupiają a chłopaki kują jak szpilki i jeszcze kablują... I jak tu wytrzymać? :P Na szczęście zostało jeszcze tylko kilka miesięcy... :)
"myśli kłębią mi się w głowie, a zrozumieć nic nie mogę
myśli kłębią mi się w głowie, a powidzieć nic nie mogę "
[Lenny Valentino]

Pozdrawiam
Aniołek
agaciulka
Młody aktywny
Posty: 2
Rejestracja: 09.03.2003, 19:27

Re: Moja klasa jest ...

Post autor: agaciulka »

Moja klasa, hmmmmmmm..... nie jest zla, ale tez jak kazda nie jest idealna :mrblue: 8) :lol:
ODPOWIEDZ