Moja klasa jest ...

Spędzamy w niej (albo powinniśmy spędzać) sporą cześć swojego życia. Jak w niej przetrwać i zostać sobą? Jak radzić sobie z codziennymi szkolnymi wymogami? Jak uniknąć najgorszych katuszy? Co interesującego dzieje się u Was w szkole, a z czym nie możecie wytrzymać?
Decain
Młody aktywny
Posty: 49
Rejestracja: 30.03.2003, 19:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moja klasa jest ...

Post autor: Decain »

Moja klasa jest nawet fajna ... przynajmniej żeńska jej część, naprawdę lepiej się dogaduję z dziewczynami. Kilku chłopaków też jest git i zawsze jest śmiesznie z nimi. Co najzabawniejsze u nas nikt tak intensywnie nie zakłuwa. :)
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: Moja klasa jest ...

Post autor: Phantom »

moja klasa... Boże uchowaj :?... po pierwsze... 7 dziewczyn ( :( )... i 25 chłopów ( :cry: )... po drugie w ogóle klasa nie jest zgrana, wszyscy myślą tylko o tym jak drugiego udupić i moim zdaniem w większości grają :?

jedyna pozytywna strona to to, że jesteśmy drudzy w szkole :)

takto nie życzę Wam takiej jak mam i wolałbym mieć swoją starą z pierwszej podstawówki (do dwóch chodziłem ;))
Aniołek
Młody aktywny
Posty: 108
Rejestracja: 14.02.2003, 11:44
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Moja klasa jest ...

Post autor: Aniołek »

widzę podobieństwo pewne... x na drogę PhantOm :)
"myśli kłębią mi się w głowie, a zrozumieć nic nie mogę
myśli kłębią mi się w głowie, a powidzieć nic nie mogę "
[Lenny Valentino]

Pozdrawiam
Aniołek
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: Moja klasa jest ...

Post autor: Phantom »

dzięki, przyda się :? ale jeszcze tylko półtora roku, bo myślę, że akurat tutaj gorzej trafić nie można ;) :lol:
bolec
Młody aktywny
Posty: 90
Rejestracja: 18.02.2003, 15:52
Lokalizacja: Tybet

Re: Moja klasa jest ...

Post autor: bolec »

Moja klasa jest do dupy !!! Taki fredek (flinstone ) co bije słabszych i udaej pakera taka Justyna co daje dupy każdemu mówie wam jakbym miał wybierac byc z tom klasom do konca mej nauki wolałbym się zapaść pod ziemie a wiecie ja mam 13 lat i taki jeden chłopaczek jak michał przy nauczycielkach stojących metr od niego na cały nośnik krzyczy KURWA !!!!!!!To dajcie spokój
Przykro mi ,ale ptak nie telefon komórkowy nie liczy się kto ma większy
sexigirl
Młody rozbrykany
Posty: 205
Rejestracja: 27.03.2003, 19:11
Lokalizacja: asteroid B612

Re: Moja klasa jest ...

Post autor: sexigirl »

a ja nie narzekam .... gorzej z nauczycielami :D
bolec
Młody aktywny
Posty: 90
Rejestracja: 18.02.2003, 15:52
Lokalizacja: Tybet

Re: Moja klasa jest ...

Post autor: bolec »

Wole studentki :lol: :wink:
Przykro mi ,ale ptak nie telefon komórkowy nie liczy się kto ma większy
sexigirl
Młody rozbrykany
Posty: 205
Rejestracja: 27.03.2003, 19:11
Lokalizacja: asteroid B612

Re: Moja klasa jest ...

Post autor: sexigirl »

studentki....hmn..... wolę studentów :)


:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Diana
Młody rozbrykany
Posty: 290
Rejestracja: 11.02.2003, 23:54
Lokalizacja: rzeszów

Re: Moja klasa jest ...

Post autor: Diana »

ja też wole studentów :D
szkoła jest jak wibrator - dobrze robi ;)
Basko
Młody rozbrykany
Posty: 442
Rejestracja: 18.04.2003, 20:29
Lokalizacja: Pabianice

Re: Moja klasa jest ...

Post autor: Basko »

ja do mojej klasy doszłam dopiero w tym roku szkolnym, ale jest powykręcana. Dzieli się na śmieszne podgrupki i wogóle ciekawe postacie tu są. Jest mała grupka dziewczyn-narkomanek, w których zwłaszcza jedna powinna być już na odwyku. Jest grupka chłopców, którzy wolą SAMI (być). Grupka intygantek, snobów itd... Ja jestem neutralna. Wcale nie ejst mi smutno, ze nasz czas się kończy.
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: Moja klasa jest ...

Post autor: macey »

moja klasa ... po wycieczce.. i ogolnie stwierdzam ze jeste zajebista :D jeah! :> :jeee: :shatan:
nawet przy techniawce sie bawilem.. taki wplywa maja :>
fajoskoooo
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Moja klasa jest ...

Post autor: ::PiotreK:: »

moja klasa jest calkiem spoko ale tez niejest jakas tam wyjatkowa co prawda jestesmy najbardziej znana klasa w szkole dzieki wspulpracy wszystkich ale czasami jest dobijajaca

ale sie do nich wszystkich i ich humouw przez 9 lat zdazylem przyzwyczajic
nervous
Młody aktywny
Posty: 9
Rejestracja: 04.06.2003, 15:19
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Moja klasa jest ...

Post autor: nervous »

No moja klasa to banda debili...juz mam jej dosyc....wreszcie koniec i ewychodze z tej durnej szkoly...mam nadziej ze nastepna moja kalsa bedzie o niebo lepsza od poprzedniej...to nie dosc ze nie byla czysto rasowa to do tego same debile cpuny..im nie wiem co jesze obowiazuje tu zazdrosc rywalizacja.itd...wale to wszystko!!!
zanudzilem jak zawsze....
Wang
Capo di Tutti Capi
Posty: 1488
Rejestracja: 01.06.2003, 21:47
Lokalizacja: Chicago

Re: Moja klasa jest ...

Post autor: Wang »

oj, widze że wiele osób ma nie najlepsze podejście do swojej klasy. Ja moją klase bardzo lubie. Jesteśmy razem juz 3 lata i z miesiąca na miesiąc jest coraz lepiej. Osobiście nie lubie tylko 2 osób. Jednej klientki (ma coś nie tak z głową) i idiote, który lubi wszystkim pojeżdżać. Ma chłopak szczęście że jeszcze ani razu do mnie nic nie powiedział :twisted: Będziemy jeszcze razem przez 2 lata (5-letnia szkoła)... i na pewno będzie to zajebisty czas, który będę mile wspominał. Czas imprez, zabawy, różnych akcji i przygód :)
Veni Vidi Vici
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moja klasa jest ...

Post autor: Anuś »

moja klasa jest zajebista!! szkoda tylko ze mnie teraz z nimi nie ma i od wrzesnia juz sie nie zobaczymy...koniec gimnazjum i nowe znajomosci...mam nadzieje ze nowa klasa tez bedzie cool!! =)
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
ODPOWIEDZ