negatywny wpływ hip hopu!

Jeżeli chcesz podzielić się swoimi opiniami na temat najnowszej płyty swojego idola zajrzyj tutaj. Na tym forum rozmawiamy o każdym gatunku muzy.
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: negatywny wpływ hip hopu!

Post autor: Piqs - X »

Az sie prosi o kasowanie, ale nie bede tego robil, bo wreszcie cos ciekawego sie dzieje na forum ; o ..

Dobra masterze cns . powiedz mi czego jeszcze sluchasz ? .. jak tacy metalowcy ci sie nie podobaja, muzyki klasycznej ?

PS. Ja nie jestem metalowiec, tylko wqrwia mnie takie bezczelne niedojrzale nabijanie sie z innej muzyki, ktorej wogole nie slucha ..
Cns
Młody aktywny
Posty: 186
Rejestracja: 17.02.2004, 22:30
Lokalizacja: Katowice

Re: negatywny wpływ hip hopu!

Post autor: Cns »

A nie uwarzasz ze to nie ten topic załoz topic to ci powiem co słucham a nie bede tu zbaczał z tematu tak jak niektorzy.
Montana
Szczęściara
Posty: 1624
Rejestracja: 05.05.2003, 18:22
Lokalizacja: Warmia & Mazury ;)

Re: negatywny wpływ hip hopu!

Post autor: Montana »

ej, sorki, ale niedawno pisales, ze nie sluchasz niczego innego, bo Cie nie kreci..... a co mojego bledu, to juz dawno sie tak nie usmialam
"now that I'm grown, I got my mind on bein somethin
Don't wanna be another statistic, out here doin nuttin,
tryin to maintain in this dirty game, keep it real...."
Cns
Młody aktywny
Posty: 186
Rejestracja: 17.02.2004, 22:30
Lokalizacja: Katowice

Re: negatywny wpływ hip hopu!

Post autor: Cns »

No to sie pismiałes a co do muzy to wiesz jak leci cos w radiu lub kajs indziej to zanczyłop by ze musiał bym z tamta pitac by tego nie słuchac czego nie robie .
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: negatywny wpływ hip hopu!

Post autor: Anuś »

NIe było mnie tu tydzień a tyyyyle się zmieniło :D Ja nie mogę, ten nowy jest... Błahahahahahaha... :D :D :D Ale jazda! No ale tak jak stwierdził Piqs, coś się dzieje :) Heh... :D
W tym tygodniu też takie coś zróbcie to jak na następny weekend do domq przyjadę to znów będę miała z czego się pośmiać :D
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Cns
Młody aktywny
Posty: 186
Rejestracja: 17.02.2004, 22:30
Lokalizacja: Katowice

Re: negatywny wpływ hip hopu!

Post autor: Cns »

Ja nie mge a kogo to obchodzi ze cie tu tak długo nie było chyba byc mogła napisac cos na temat to juz zaczyna mnie to nerwowac.
Montana
Szczęściara
Posty: 1624
Rejestracja: 05.05.2003, 18:22
Lokalizacja: Warmia & Mazury ;)

Re: negatywny wpływ hip hopu!

Post autor: Montana »

A wyobraz sobie, ze mnie to np obchodzi!! Anus....ale ja mam nadzieje, ze nie smiejesz sie ze mnie :)
"now that I'm grown, I got my mind on bein somethin
Don't wanna be another statistic, out here doin nuttin,
tryin to maintain in this dirty game, keep it real...."
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: negatywny wpływ hip hopu!

Post autor: Anuś »

Montana pisze:A wyobraz sobie, ze mnie to np obchodzi!! Anus....ale ja mam nadzieje, ze nie smiejesz sie ze mnie :)
Dzięki Montanko ;) I dobrze wiesz że to nie z Ciebie się śmieję :)
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: negatywny wpływ hip hopu!

Post autor: ::PiotreK:: »

no mnie tez to obchodzi

ja tez dawno sie tak nieusmialem sam robie bledów duze ale chyba niejestem tak niemily
ODPOWIEDZ