SLIM SHADY GÓRĄ !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jeżeli chcesz podzielić się swoimi opiniami na temat najnowszej płyty swojego idola zajrzyj tutaj. Na tym forum rozmawiamy o każdym gatunku muzy.
ODPOWIEDZ
Basko
Młody rozbrykany
Posty: 442
Rejestracja: 18.04.2003, 20:29
Lokalizacja: Pabianice

Re: SLIM SHADY GÓRĄ !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Post autor: Basko »

Skomentuje to w ten sposób. Eminem ma fajne rymy i jest naprawde spoko raperem, ale moim zdaniem ma z lekka pojechane na psychice. Często dziwie się dziewczyną które wykrzykują I love Eminem. Straciłam dla niego szacunek jako dla człowieka po tym jak powiedział, że Jakbym wiedział, że moje płyty słuchają Żydzi i Polacy to wogóle bym ich nie nagrywał
Chyba o tym nie wiedziałaś
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: SLIM SHADY GÓRĄ !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Post autor: Piqs - X »

W muzyce Eminema podoba mi się tylko to, że probuje mieshać hip hop z gitarowymi brzmieniami .. i z czyms co wcalenie przypomina rapu . czasem mu to wychodzi .. ale tak to nie lubie jego muzy .. A co do Eminema jako osoby prywatnej ... nie lubie jeego sposobu bycia, tego szapnu i wogole ... no i tego textu co go Basko przytoczyła .. uważam tego człowieka za troche nieodpowiedzialnego i za 'małe duże dziecko' - chociazby przez jego stosunek do rodziny ...
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: SLIM SHADY GÓRĄ !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Post autor: Paweł »

Basko pisze:Straciłam dla niego szacunek jako dla człowieka po tym jak powiedział, że Jakbym wiedział, że moje płyty słuchają Żydzi i Polacy to wogóle bym ich nie nagrywał
Chyba o tym nie wiedziałaś
:evil:
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: SLIM SHADY GÓRĄ !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Post autor: Phantom »

Basko pisze:Jakbym wiedział, że moje płyty słuchają Żydzi i Polacy to wogóle bym ich nie nagrywał
Chyba o tym nie wiedziałaś
Ja o tym nie wiedziałem... ale już wiem... :evil: i chyba go już nie lubię :emm: :evil: :emm:
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: SLIM SHADY GÓRĄ !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Post autor: ::PiotreK:: »

ja go nigdy nielubilem ale musze tego sluchac poniewaz moja siostra dziewczyna i 2 najlepsze kolezanki zachwuja sie dokladnie tak samo jak nimfa niestety:(
Montana
Szczęściara
Posty: 1624
Rejestracja: 05.05.2003, 18:22
Lokalizacja: Warmia & Mazury ;)

Re: SLIM SHADY GÓRĄ !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Post autor: Montana »

wedlug mnie eminem reprezentowal cos soba jakies 5-6 lat temu, kiedy gral z D12, teraz to czysta komercha w najgorszym wydaniu.
"now that I'm grown, I got my mind on bein somethin
Don't wanna be another statistic, out here doin nuttin,
tryin to maintain in this dirty game, keep it real...."
Wang
Capo di Tutti Capi
Posty: 1488
Rejestracja: 01.06.2003, 21:47
Lokalizacja: Chicago

Re: SLIM SHADY GÓRĄ !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Post autor: Wang »

Eminem.. nienawidze go jako człowieka.. oczywiście za ten tekst. Ale muzyke lubie. Gdyby nie ten tekst, całkiem inaczej bym do niego podchodził... szanowałbym go. Ale cóż.. idiota to idiota!
Veni Vidi Vici
Malamarshall

Re: SLIM SHADY GÓRĄ !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Post autor: Malamarshall »

A ja go nie lubię!! Yeeah!!!
Wang
Capo di Tutti Capi
Posty: 1488
Rejestracja: 01.06.2003, 21:47
Lokalizacja: Chicago

Re: SLIM SHADY GÓRĄ !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Post autor: Wang »

Malamarshall pisze:A ja go lubię!! Yeeah!!! :jeee:
jego muzyke, czy jego jako człowieka? Jeśli jako człowieka... prywatnie, to za co go lubisz? Ciekaw jestem... :P
Veni Vidi Vici
Malamarshall

Re: SLIM SHADY GÓRĄ !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Post autor: Malamarshall »

Jego muzyke i jego!!! Jest naprawde zajebisty, mimo ze proboje grac twardziela! Chcialabym go poznac osobiscie.
Wang
Capo di Tutti Capi
Posty: 1488
Rejestracja: 01.06.2003, 21:47
Lokalizacja: Chicago

Re: SLIM SHADY GÓRĄ !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Post autor: Wang »

Malamarshall pisze:Jego muzyke i jego!!! Jest naprawde zajebisty, mimo ze proboje grac twardziela! Chcialabym go poznac osobiscie.
hehe... skąd możesz wiedzieć, że jest zajebisty, jesli go nie znasz? Ja go nie lubie za to, co powiedział na Polaków i Żydów.
Veni Vidi Vici
Malamarshall

Re: SLIM SHADY GÓRĄ !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Post autor: Malamarshall »

nie wiesz czy to powiedzial.To podobno zwykle plotki.
Nie musze kogos znac zeby powiedziec ze jest zajebisty
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: SLIM SHADY GÓRĄ !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Post autor: Phantom »

Ale w takim wypadku jak już kogoś poznasz to Twoja opinia o nim się zmieni i wcale nie będzie on taki zajebisty.
Malamarshall

Re: SLIM SHADY GÓRĄ !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Post autor: Malamarshall »

nie musi sie zmieniac. Moge tez upewnic sie w tym przekonaniu
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: SLIM SHADY GÓRĄ !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Post autor: Piqs - X »

Nie wiem Czy Slim Shady górą, czy nie .. ale perfidnie ściąga utwory innych wykonawców !! .. Nie wiem czy to specjalnie, czy nie ... ale dla mnie to i tak drobne lamerstwo, ze nie potrafi własnych piosenek tak dobrych układać. Nie wiem jak ma ta piosenka Eminema, ale posłuchajcie songa Aerosmith "Dream On' i przewincie na 2. minute .. dosłownie tak samo jest w piosence Eminema .. Nie lubie go jeszcze bardziej ;/
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: SLIM SHADY GÓRĄ !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Post autor: Phantom »

Malamarshall pisze:A ja go nie lubię!! Yeeah!!!
A jak tak z czystej ciekawości :] To zmieniła Malamarshall, czy ktoś jej w tym "pomógł"?
Monis
Młody aktywny
Posty: 51
Rejestracja: 10.01.2003, 20:29
Lokalizacja: wawa
Kontakt:

Re: SLIM SHADY GÓRĄ !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Post autor: Monis »

ej ej co sie tu dzieje
EM czlowieku on wymiata normalnie w kosmos
kocham muze sznuje jako czlowieka ktory cos osiagnal podziwiam texty jego jako ojca i mam gdzies co wy tu na niego gadacie. a co do tej glupiej plotki wymyslonej przez wp... raaaaany ile jescze takich ludziow stanie na mojej drodze... boshe plota wyssana z palca nie potwierdzona nigdzie stworzona jedynie dla antyemowcow by mieli jescze jeden pretext by go nienawidziec.
anything else?
yeah sue me
I Just Don't Give A Fuck
Wang
Capo di Tutti Capi
Posty: 1488
Rejestracja: 01.06.2003, 21:47
Lokalizacja: Chicago

Re: SLIM SHADY GÓRĄ !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Post autor: Wang »

Monis, jesteś pewna że to plota? Lubisz go i pewnie tak myślisz. Bo z tego co widziałem w TV on przeprosił żydów za ten tekst, ale Polaków już nie... :x
Veni Vidi Vici
Monis
Młody aktywny
Posty: 51
Rejestracja: 10.01.2003, 20:29
Lokalizacja: wawa
Kontakt:

Re: SLIM SHADY GÓRĄ !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Post autor: Monis »

jestem pewna bo slyszlam jush o tym baaaaardzo dawno temu i jednak nie mogalm znalezc zrodla. poza tym ludzie ktorzy to wciaz powtarzaja sami nie wiedza skad to jest!! aa slyszalam/em od kogos gdzies cos przeczytalem... ludzie. oby tak dalej ehhh
I Just Don't Give A Fuck
ODPOWIEDZ