Tatuaż

Nie wiesz gdzie umiescić swój post? A może chcesz poznać nowych ludzi? Jak sama nazwa mówi na tym forum jest wszystko dozwolone, no może nie do końca... ;-]
ODPOWIEDZ
Centi66691
Człowiek czynu
Posty: 1241
Rejestracja: 23.09.2007, 13:13
Lokalizacja: Hollyłódź

Re: Tatuaż

Post autor: Centi66691 »

A ja lubię taki tatuaż skrzydła na plecach bardzo mi się podoba :D
"Wielcy Tancerze nie są wielcy z powodu swojej techniki, lecz pasji"
aguśka
Człowiek czynu
Posty: 1108
Rejestracja: 14.07.2007, 14:33
Płeć: kobieta

Re: Tatuaż

Post autor: aguśka »

fajne, fajne Centi, ale też już mocno przereklamowane :)
"Bywają takie dni i noce, które zmieniają wszystko. Bywaja takie rozmowy własne lub zaszłyszane, które są w stanie wywrócić do góry nogami cały nasz świat. Nie możemy ich przewidzieć. Nie możemy się na nie przygotować. Czyhaja gdzieś na nas zapisane w łańcuchu pozornych przypadków, nieuchronne jak świt po ciemności.."
"Hera moja miłość"
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Tatuaż

Post autor: Linka »

Centi66691 pisze:A ja lubię taki tatuaż skrzydła na plecach bardzo mi się podoba :D
Bardzo fajnie wyglądają- jakiś piłkarz chyba takie miał, ale Aguśka ma rację że są oklepane.

Jakiś czas temu wpadłam na pomysł, żebyśmy z moim chłopakiem zrobili sobie taki sam wzór tatuażu, ale niekoniecznie w tych samych miejscach. Ale boję się bólu, no i że potem przestanie mi się podobać :P
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Tatuaż

Post autor: Martuśka »

dla mnie moze być oklepane bo ważniejsze jest to, co mi sie podoba... :)
skrzydła też mi sie podobaja i też nad nimi myslałam, mam gdzieś nawet wzorek juz... jeszcze sie pomysli co by wykombinować :) tylko musi to być raczej mało widoczne miejsce i dlatego nadal stopa najmniej mi odpowiada ale brzuch czy plecy mogłyby być :)
a bólu sie nie boje bo podobno boli tylko na tych kościstych miejscach, a zawsze lubiłam zastrzyki i igły wiec to mi tez nie przeszkadza:P
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Tatuaż

Post autor: Linka »

Martuśka pisze:zawsze lubiłam zastrzyki i igły wiec to mi tez nie przeszkadza:P
masakra po prostu ;)
Ja nigdy nie lubiłam, ale kontakt z nimi miałam bardzo wiele razy. Ale i tak za nimi nie przepadam.
Ciągle myślę o tatuażu, ale nie mogę znaleść wzrou, który jednak nie byłby oklepany ani tandetny ;/
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Tatuaż

Post autor: Martuśka »

Linka to zaprojektuj swój wzór :) mam kumpele w grupie która mam tatuaż zaprojektowany specjalnie dla niej, sama miała jakiś pomysł w głowie a kumpel jej pomógł go narysować i na prawdę świetnie wyszło:) a jak nie to w necie wynajdziesz na pewno jakis fajny wzorek :wink:
Centi66691
Człowiek czynu
Posty: 1241
Rejestracja: 23.09.2007, 13:13
Lokalizacja: Hollyłódź

Re: Tatuaż

Post autor: Centi66691 »

Ja chciałbym te skrzydła ale w moim zawodzie to nie bardzo wypada ;/
Ale jak coś to chcę mieć mały tatuaż na brzuchu xD

A najbardziej podobają mi się kolczyki w języku xD
"Wielcy Tancerze nie są wielcy z powodu swojej techniki, lecz pasji"
Virgin
Szalony pismak
Posty: 743
Rejestracja: 19.08.2004, 22:15
Lokalizacja: LODZ

Re: Tatuaż

Post autor: Virgin »

ja bym chciala na miednicy pioro ;p
ale watpie, zebym kiedykolwiek zrobila :)
MIŁOŚCI MOWĄ NIE JEST SŁOWO,
LECZ BOSKI POCAŁUNEK.
you are the reason I wake up everyday and sleep through the night
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Tatuaż

Post autor: Linka »

Martuśka pisze:Linka to zaprojektuj swój wzór :)
Może faktycznie pomyślę nad tym :) Jakiś śmieszny kreskówkowy aniołek z diabelskimi rogami i ogonkiem byłby fajny :P
Centi66691 pisze:A najbardziej podobają mi się kolczyki w języku xD
Mi bardzo podobają się kolczyki prawie wszędzie, ale w języku wydają mi się ble ;) Moja koleżanka jak sobie zrobiła, to tydzień miała tak spuchnięty język, że prawie w buzi jej sie nie mieścił ;) Ogólnie jedzenie się tam plącze i nie wygląda wg mnie wcale fajnie.
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
Freddy
Młody aktywny
Posty: 12
Rejestracja: 19.04.2008, 18:27
Lokalizacja: Kłodzko

Re: Tatuaż

Post autor: Freddy »

Miałem w jęzorze - odradzam :)
Wkurzał mnie niemiłosiernie - jedzenie się plącze, kolczyk obija się o różne elementy jamy ustnej...dla mnie to było zbyt wiele :P Zapewne po jakimś czasie bym się przyzwyczaił, ale jakoś nie miałem ochoty testować swoją wytrzymałość ;)
Lion Of Judah
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Tatuaż

Post autor: =MiLi= »

Moja Siostra ma kolczyk w języku ponad dwa lata i nie narzeka ;) ba! cały czas tak samo go uwielbia i ciągle kupuje nowe ;)

Ja będę musiała chyba sama sobie kota zaprojektować, bo w necie nie mogę żadnego fajnego znaleźć :( a bólu się nie boję, bo jest do wytrzymania ;)
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Tatuaż

Post autor: Martuśka »

Mili, masz racje mozna wytrzymać a jak wytrzymasz ból przy porodzie to wytrzymasz robienie tatuażu ;)

Wiesz Centi mam taki fajny wzór skrzydeł, bardzo małe skrzydełka, sądze ze nie byłyby bardzo widoczne
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/605 ... 53393.html
o tak wyglada :)

A co do kolczyka w jezyku to mam jedna kump$ele która ma kolczyka w jezyku i jest zadowolona, bawi sie nim itd i strasznie go lubi... widocznie nie każdemu przypada do gustu taki kolczyk...
Freddy
Młody aktywny
Posty: 12
Rejestracja: 19.04.2008, 18:27
Lokalizacja: Kłodzko

Re: Tatuaż

Post autor: Freddy »

Był okres, że szalałem z kolczykami; warga, broda, brew, język, policzek, ucho...na szczęście przeszło mi to wariactwo (pozostał tylko jeden) :) aczkolwiek do tej pory "robię" piercy...lecz nie sobie a znajomym :)
Lion Of Judah
aguśka
Człowiek czynu
Posty: 1108
Rejestracja: 14.07.2007, 14:33
Płeć: kobieta

Re: Tatuaż

Post autor: aguśka »

Freddy to już wiemy do kogo się zgłosić :)
kolczyki tez mi się bardzo podobają w języku, ale też nad ustami (a właściwie nad kącikiem ust) a tatuaże podobno uzależniają :P (jak już sie zrobi jeden to chce się wjęcej)
"Bywają takie dni i noce, które zmieniają wszystko. Bywaja takie rozmowy własne lub zaszłyszane, które są w stanie wywrócić do góry nogami cały nasz świat. Nie możemy ich przewidzieć. Nie możemy się na nie przygotować. Czyhaja gdzieś na nas zapisane w łańcuchu pozornych przypadków, nieuchronne jak świt po ciemności.."
"Hera moja miłość"
Centi66691
Człowiek czynu
Posty: 1241
Rejestracja: 23.09.2007, 13:13
Lokalizacja: Hollyłódź

Re: Tatuaż

Post autor: Centi66691 »

Martuśka fajne fajne ale mi się podobają takie większe :P
"Wielcy Tancerze nie są wielcy z powodu swojej techniki, lecz pasji"
Freddy
Młody aktywny
Posty: 12
Rejestracja: 19.04.2008, 18:27
Lokalizacja: Kłodzko

Re: Tatuaż

Post autor: Freddy »

aguśka pisze:Freddy to już wiemy do kogo się zgłosić :)
kolczyki tez mi się bardzo podobają w języku, ale też nad ustami (a właściwie nad kącikiem ust) a tatuaże podobno uzależniają :P (jak już sie zrobi jeden to chce się wjęcej)
Nie ma sprawy :D
Nad kącikiem ust miałem, lecz musiałem wyciągnąć; mam dość mocno wystający kły, przez co kolczyk ocierał się nazbyt mocno i wargę.
Lion Of Judah
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Tatuaż

Post autor: Martuśka »

No aguśka uzależniają tatuaże, nawet wpływają na zachowanie/osobowość ale kto by sie przejmował:P planuje ten tatuaż zrobić po zdanej sesji :P:P czyli jeszcze dwa miesiące:P
aguśka
Człowiek czynu
Posty: 1108
Rejestracja: 14.07.2007, 14:33
Płeć: kobieta

Re: Tatuaż

Post autor: aguśka »

Freddy może będzie szybciej jak napiszesz gdzie nie miałeś kolczyka :D
"Bywają takie dni i noce, które zmieniają wszystko. Bywaja takie rozmowy własne lub zaszłyszane, które są w stanie wywrócić do góry nogami cały nasz świat. Nie możemy ich przewidzieć. Nie możemy się na nie przygotować. Czyhaja gdzieś na nas zapisane w łańcuchu pozornych przypadków, nieuchronne jak świt po ciemności.."
"Hera moja miłość"
Freddy
Młody aktywny
Posty: 12
Rejestracja: 19.04.2008, 18:27
Lokalizacja: Kłodzko

Re: Tatuaż

Post autor: Freddy »

aguśka pisze:Freddy może będzie szybciej jak napiszesz gdzie nie miałeś kolczyka :D
Mało jest takich miejsc :D ale są i takie których nie mam zamiaru przebijać.

Tatuaż faktycznie uzależniają...ciężko skończyć na jednym; teraz mam trochę wydatków, ale planuję na październik-listopad kolejną dziarkę :)
Lion Of Judah
Virgin
Szalony pismak
Posty: 743
Rejestracja: 19.08.2004, 22:15
Lokalizacja: LODZ

Re: Tatuaż

Post autor: Virgin »

ja mialam kiedys kiedys w pepku kolczyk, ale po roku wyjelam (haha ewenement - jestem uczulona na stal hirurgiczna :D ), teraz wogole w pepku mi sie nie podobaja - sa takie... dresiarskie... u faceta zdecydowanie jezyk albo brew, u dziewczyny jezyk :) ale sama juz chyba kuc sie nie bede :)
MIŁOŚCI MOWĄ NIE JEST SŁOWO,
LECZ BOSKI POCAŁUNEK.
you are the reason I wake up everyday and sleep through the night
ODPOWIEDZ