Tatuaż

Nie wiesz gdzie umiescić swój post? A może chcesz poznać nowych ludzi? Jak sama nazwa mówi na tym forum jest wszystko dozwolone, no może nie do końca... ;-]
ODPOWIEDZ
Indianka
Młody rozbrykany
Posty: 220
Rejestracja: 06.09.2003, 23:14
Lokalizacja: stary Ciechanówek :D

Re: Tatuaż

Post autor: Indianka »

Diana pisze:tatuaż trzeba dobrze przemysleć bo będziemy nosić tą ozdóbke przec całe życie (...)
A wiesz, ze niekoniecznie? Tatuaz mozna usunac za pomoca operacji plastycznej, niestety drogiej. A jesli tak, to czy warto w ogole go sobie robic...?
K.
Don't Worry Be Happy
kto mnie nauczy grac na gitarze?
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tatuaż

Post autor: Anuś »

Jeden malutki fajniutki tatuaż jest OK, ale całe ciało w nich, to już nie
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Magduś
Młody rozbrykany
Posty: 386
Rejestracja: 28.09.2003, 18:32
Lokalizacja: Sz-n

Re: Tatuaż

Post autor: Magduś »

Anusia25 pisze:Jeden malutki fajniutki tatuaż jest OK, ale całe ciało w nich, to już nie
tatuaż fajna rzecz, ja osobiście chciałabym mieć dwa malutkie już nawet wymyśliłam wzór ;P - całe ciało - to musi boleć :wink:
Żyj tak aby Twoim przyjaciołom zrobiło się nudno gdy umrzesz.
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tatuaż

Post autor: Anuś »

a po co komu całe ciało?? to wygląda okropnie!! ble
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
DianaR
Człowiek czynu
Posty: 1527
Rejestracja: 16.03.2003, 11:05
Lokalizacja: Śląsk

Re: Tatuaż

Post autor: DianaR »

Są tacy fanatycy co mają całe ciało w tatuażach. Ja tam do nich nic nie mam ale wolę gdzieć coś małego intymnego...
Dopiero wówczas, gdy dostrzeżemy, że żaden człowiek nie jest zupełnie czarny, ani też zupełnie biały, lecz, że wszyscy jesteśmy, jak zebry w paski lub szarzy, jak orły i dopiero wówczas, gdy wyciągniemy z tego spostrzeżenia praktyczny wniosek, mamy możność naprawdę zrozumieć ludzi.
Mirriam
Truskafka
Posty: 1532
Rejestracja: 01.08.2003, 02:20
Lokalizacja: Nie z tej ziemi... ;)

Re: Tatuaż

Post autor: Mirriam »

Mnie sie cale cialo w tatuazach nie podoba, ale mam w planach jakis malutki znaczek na lopatce moze???
"Moje szczęście ma brązowe oczy :D" :tak:
KriZe4aR
Młody aktywny
Posty: 53
Rejestracja: 18.11.2003, 17:31

Re: Tatuaż

Post autor: KriZe4aR »

ee tam ja uwazam ze kazdy oszpeca !! :>
-------------------------------
NoBodY iS PerFecT . My name is nobody :D
tribalka
Młody aktywny
Posty: 107
Rejestracja: 12.02.2004, 16:09
Lokalizacja: Poznań

Re: Tatuaż

Post autor: tribalka »

A ja uważam ze dobrze wybrany motyw może być w pewnym stopniu wyrazeniem swojej osobowości. Ja mam nieduzego tribala na lewym ramieniu. Jest on wyjątkowy i ma ogromne dla mnie znaczenie. I nie obchodzi mnie co inni o nim myslą bo najważniejsze że ja się z nim świetnie czuje :-)

--------------------------------------------------------------------------------
I jeszcze jedno to wcale nie tak bardzo boli jak wszyscy straszą :) Dużo też zależy od miejsca w którym się tatuujemy.
Najbardziej pieką łzy, które toczą się powoli.
DianaR
Człowiek czynu
Posty: 1527
Rejestracja: 16.03.2003, 11:05
Lokalizacja: Śląsk

Re: Tatuaż

Post autor: DianaR »

Tak trzymać
!
Dopiero wówczas, gdy dostrzeżemy, że żaden człowiek nie jest zupełnie czarny, ani też zupełnie biały, lecz, że wszyscy jesteśmy, jak zebry w paski lub szarzy, jak orły i dopiero wówczas, gdy wyciągniemy z tego spostrzeżenia praktyczny wniosek, mamy możność naprawdę zrozumieć ludzi.
Light03
Młody aktywny
Posty: 13
Rejestracja: 03.12.2004, 19:17

Re: Tatuaż

Post autor: Light03 »

mnie jara tatuaż u lasek na lędźwiach :tak: bo np na biuście lub dekolcie to wcale mi sie niepodoba u dziewczyn osobiście:) Mam dziewczyna która ma tatoo powyżej pośladków po prawej stronie :hihi: !mniam! moge to Ją oglądać 24/7, cały czass poprostu Joł
Mirriam
Truskafka
Posty: 1532
Rejestracja: 01.08.2003, 02:20
Lokalizacja: Nie z tej ziemi... ;)

Re: Tatuaż

Post autor: Mirriam »

Ja sobie ostatnio 140 wzorow sciagnelam i tylko 5 mi sie spodobalo... :oops2: (jestem zbyt wybredna)
"Moje szczęście ma brązowe oczy :D" :tak:
devitto
Szalony pismak
Posty: 531
Rejestracja: 14.10.2004, 21:05
Lokalizacja: Kutno

...

Post autor: devitto »

Jak dla mnie tatuaż to taka mała pierdółka, niepotrzebna nikomu, która jednych oszpeca, innym nie robi nic - bo czy tatuaż może upiększać? (według mnie - nie)
We are the champions!
Wang
Capo di Tutti Capi
Posty: 1488
Rejestracja: 01.06.2003, 21:47
Lokalizacja: Chicago

Re: ...

Post autor: Wang »

devitto pisze:Jak dla mnie tatuaż to taka mała pierdółka, niepotrzebna nikomu, która jednych oszpeca, innym nie robi nic - bo czy tatuaż może upiększać? (według mnie - nie)
to ozdoba ciała... jak kolczyk, czy nawet ubranie. Różnica jest taka, że tatoo raczej jest na stałe. Oczywiście wszystkiego są granice. Odpowiedni tatoo w odpowienim miejscu i odpowiedniej wielkości...
Veni Vidi Vici
Michael
Młody aktywny
Posty: 111
Rejestracja: 08.11.2004, 22:56
Lokalizacja: Łódź

Tatuaż

Post autor: Michael »

Ja jeszcze jestem zdecydowanie za młody na to by zrobić sobie tatuaż ale na przyszłość na pewno po mojej 18 pojawi się na mojej ręce jakiś tatuaż najprawdopodbniej będzie to jakiś smok albo albo płomień taki od barku do nadgarstka :twisted:
Mróweczka :)
Młody rozbrykany
Posty: 390
Rejestracja: 23.07.2004, 15:14

Re: Tatuaż

Post autor: Mróweczka :) »

ja bardzo bym chciala miec tatuaz na dole plecow... ale taz nie taki duzy...
Fergie
Szalony pismak
Posty: 883
Rejestracja: 29.12.2004, 16:12
Lokalizacja: z miasta

Re: Tatuaż

Post autor: Fergie »

a ja w ogóle nie chce mieć tatuażów wole kolczyki :D
Nie żyje się, nie kocha i nie umiera - na próbę

[ Jan Paweł II ]
AgusiaPsujek
Młody aktywny
Posty: 82
Rejestracja: 29.12.2004, 19:05
Lokalizacja: hehehe

tatuaz

Post autor: AgusiaPsujek »

ja tez nie mam jeszcze tatazu ale bardzo chce miec.Najbardziej to bym chciala miec na lydce smoka mialam juz takiego ale z henny a ja chce prawdziwego albo na plecach.Bardzo mniue kreci jak chlopak ma tatuaz :D :D :D :D :jeee:
jordann
Młody aktywny
Posty: 104
Rejestracja: 16.12.2004, 23:57
Lokalizacja: ostrzeszow

Re: Tatuaż

Post autor: jordann »

tatuaz fajna sprawa a wogole to laski na to leca... maly w odpowiednim miejscu majacy swoj styl i ukazujacy poglad na swiat ... jest to sprawa jak dla mnie Magiczna ktora w dodatku ozdabia cialo - ale wszystko ma swoje granice
"Chodz ze mna by nadac sens zycia krokom"
pearl
Młody rozbrykany
Posty: 244
Rejestracja: 12.01.2005, 16:58
Lokalizacja: ze snów...

Re: Tatuaż

Post autor: pearl »

jordann pisze:tatuaz fajna sprawa a wogole to laski na to leca...
hehe to zalezy ktore ;)

ja tam nie chce miec tatoo na stale bo na pewno by mi sie wzor szybko znudzil, ale taki z henny jest fajny :)
"Zmarnowaliśmy świt, a tego nie wybaczy nam żadne niebo" - J Morrison
czikita
Młody aktywny
Posty: 128
Rejestracja: 21.01.2005, 18:23
Lokalizacja: z Guzikowa:)

Re: Tatuaż

Post autor: czikita »

Ja chcialabym miec takiego malutkiego tatuaza na łopatce albo w innym miejscu;P Ale jestem przekonana ze rodzice nigdy nie pozwoliliby mi na tatuaż nawet najmniejszy :?
ODPOWIEDZ