Arka Gdynia - Śląsk Wrocław

Piłka nożna, Koszykówka, Ping-pong czy choćby nawet golf ;)
Tutaj porozmawiasz o wszystkim co z nim związane!
Zablokowany
ppsqm
Młody aktywny
Posty: 13
Rejestracja: 22.03.2003, 12:33

Arka Gdynia - Śląsk Wrocław

Post autor: ppsqm »

W niedzile doszlo do meczy arka kontra WKS. Juz od kilku miesiecy wiedziano ze mecz bedzie tylko pretextem do bojki (dlatego poszedlem na nieo :D ). Stadion byl bardzo dobrze obstawiony palami :(, ale zamieszki byly na ulicy Grabiszynskiej. Jedna osoba stacila zecie a kilka innych mialo potrzebe do szpitala :D (nie ze SLASKA). C prawda w meczu dostalismy 5:0 ale nasi hools "obronili nasze miasto przez najezca" po czym zostali zpalowani przez antyterrorke :( . Burda byla do tego momentu gdy przyjechala antyterrorka, wtedy bylo juz dla nas pod gorke bo ze zwyklymi palami sie tylko bawilismy. Obie strony mialy sprzet: lancuchy, tasaki a w przypadku slaska (na wszelki wypadek) byly uzyte SIEKIERY (wiem bo widzialem :D). Co prawda obie strony zostaly zpalowane przez antyterrorke, ale na stadionie sie nie dalismy :P. Gdy w 90 min. nasz zawodnik dostal czerwona kartke omal nie wyrwalismy plotku i nie wkroczylismy na stadion. Oddzial antyterrorystyczny (czowajacy na stadionie) zachowywal sie jak grzeczne pieski :D. Kibice Arki prowokowali zadyme palac nasze flagi. :( Gdy juz bylo wiedomo ze z powodu zadymy zginol czlowiek to 2 polowa meczy przebiegala w ciszy i spokoju (kibice arki ustawili sie w krzyz i zapalili 3 race na znak kzyrza) - wygladalo to tak jak by wierzyli w BOGA :)

KONDOLENCJE DLA RODZINY ZMARLEGO :(:(

(zabijanie podczas bijatyk to juz zezwierzecenie)
takich hamow powinno sie leczyc
aaa jeszcze na koniec SPRZET MIALY OBIE STRONY!! WIEC PROSZE MI T NIE PIERDOLIC ZE SLASK WALCZYL NIE HONOROWO
(WLACZYL MEZNIE, ALE ZABIJAJA TYLKO ZWIERZETA)

jestem z wroclawia i nie pochwlam tego przypadku zezwierzecenia, ale jest to ptrzyklad ze jezeli inne kluby chca sie z nami bic niech taka ewentualnosc biora pod uwage!!
jeszcze jedno SLASK WALCZYL TYLKO JEDEN NA LECHA, ARKE, KRAKOWIE I DRUZYNE Z LUBLINA
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: Arka Gdynia - Śląsk Wrocław

Post autor: Phantom »

na siatkówce tak nie ma :P :lol:

;)
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Arka Gdynia - Śląsk Wrocław

Post autor: Paweł »

wsumie to nie wiem z czego tu sie cieszyć. Tam ZGINOŁ CZŁOWIEK :!: Jezeli i ty tam byłeś mogłes to być także ty... takich ludzi powinno się na cięzkie roboty za zupełna darmoche wysyłać... to jest chore....

Temat zamykamy...
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Zablokowany